Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

evet sımdı bıraz egerzrsızlerın uzerıen gıtmelıısn ...bak ben 1 haftada pe..gectım eger serce bı bogum olduysa ıktır parmgını orkma hepsı ıgrer..ve derınd erın nefes al ver yaparken emlakremı daha kollanma egerkı zorlanırsan o zmn ...bence kenıdnı kuralla ve bu olayın ustuen gıt

bıse sormak ıstıyorum sımdı bırkac gun ara vermelımıyım sızceee

tamam canım fırsat buldukça yapıcam egzersizimi. bide ben aynaya bakarak yaptım acaba o yüzdenmi sadece 1 boğum yapabildim aynaya bakmadanmı yapsam daha iyi olur bakarakmı yapsam?

canım sadece bir boğum yapmanın aynayla alakası yok.aksine aynayla yapmak daha çok ilerletecektir.beynin oraya birşeylerin rahat şekilde girebileceğini kabul eder.ben aynasız başladım epey uzun sürdü iki parmağa geçmek sonra aynayla yapınca hızla gerisi geldi.ayrıca yeni başladın bir boğum fena değil,kimileri günlerce alamıyor bir boğumu.sabırla istekle hepsi olacaktır merak etme yeterki egzersizlerden vazgeçme :))

canım sadece bir boğum yapmanın aynayla alakası yok.aksine aynayla yapmak daha çok ilerletecektir.beynin oraya birşeylerin rahat şekilde girebileceğini kabul eder.ben aynasız başladım epey uzun sürdü iki parmağa geçmek sonra aynayla yapınca hızla gerisi geldi.ayrıca yeni başladın bir boğum fena değil,kimileri günlerce alamıyor bir boğumu.sabırla istekle hepsi olacaktır merak etme yeterki egzersizlerden vazgeçme :))

inşallah canım çok teşekkür ederim:KK71:

benim patron bebiş yap işe getir biz bakarız diyor bana :76: artık bebişle ne kadar iş yapılır Allah bilir :KK39:yawrum evimiz şehir dışı biraz o yüzden biraz zor başka bi işe geçmem yol çok zaman alıyor...annem bakar bakmasınada kayınvalideyle yarışa girerler artık ben bakıcam diye...aslında işten çıkıp kendim büyütmek isterdim ama evin taksidi elimizi kolumuzu bağlıyor bide bebiş masrafı çıkacak ömür boyu çalışırım bu gidişle :nazar:

allah kolaylık versin :)) en iyisi sen işe götür,tozunu yutsun :))
o ne be eşine nasıl aldırdın 26 kiloyu yuh yani :)) işe gitmesen,boyna yemek yapardın heralde düşünemiyorum,eşin obez olurdu :) Allah korumuş :))

allah kolaylık versin :)) en iyisi sen işe götür,tozunu yutsun :))
o ne be eşine nasıl aldırdın 26 kiloyu yuh yani :)) işe gitmesen,boyna yemek yapardın heralde düşünemiyorum,eşin obez olurdu :) Allah korumuş :))

anam düğün resmimizi bi görsen ben tombişim adam çıtır çerez şimdi o baya bi tombik ben çıtır :KK76:oooo kızım ben yemek yapmayı evlenince öğrendim döktüyorum walla şimdilik yemekte kayınvalideyi solladım en büyük rakibim annem onuda sollarsam vay kocişin haline :92::KK74:

tamam canım fırsat buldukça yapıcam egzersizimi. bide ben aynaya bakarak yaptım acaba o yüzdenmi sadece 1 boğum yapabildim aynaya bakmadanmı yapsam daha iyi olur bakarakmı yapsam?
bende aynı skeıdle yanayla yapmadım gerılıyordum..bırde bakmadan dene belkık daha hızlı yol alırsın

günaydın bayanlar biraz geç oldu saat ama... yenen arkadaşlar adına o kadar mutlu oldumki darısı bizimde başımıza inşallah. dün gece yine moralim bozuldu denedim ama pe...in başı girio gibi ama sonra bende bi korku bi titreme eşimi itiyorum. sonuçta gözyaşı beraberinde geliyo tabi:KK14: offffffffff ne yapcam ben allahım kızlar çok kötüyümmm yarında vizeler için tekrar okulumun bulunduğu şehre gidicem 1 hafta yokum gitmeden yapcam diye çok ümitliydim:KK50: KURTULMAK İSTİYORUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMM :KK14:
canım cesaret biraz işte p....s başı giriyorsa az kaldı demektir işte püf noktası orda biraz bile girse panik yok dur orda eşin ittirmesin derin derin nefes al ver kendini hazır hissedince biraz ittirsin böyle böyle yap panik yaparsan başarma süresini uzatırsın canım burdaki arkadaşlar bana böyle söyledi o şekilde başardım canım sanada başarılar..

canım basardım oldu saka gıbı hala ınanamıyorum sabah nasıl olcak dıye dusunurken sıze dert yakınırken oldu ay hele hele soktayım :KK53::KK53: Umarım devamı gelır ay komık olacak ama bırazda ayıp kacacak ama hanı eskıden bezı saklarlarmıs ya hehe ben hala atamadım ızlıom olee :) esımde cok mutlu oldu rabbım ısallah devamını nasıp etsın:KK64::KK64::KK64::KK64:

canım tebrikler....En Büyük KK

inşallah yenerim arzumcum egzersizlere ara vermek zorunda kaldığım için daha yeni başladım. serçe parmak 1 boğum girdi ama buna bile sevindim :) daha sokmaya çalıştım ama yapamadım çok tuhaf hissettim et parçacıkları izin vermediler malesef :26::26:
i
işin en zorunu atlatmısın sonrası gelirki..bence simdi orta parmak bir bogum dene o daha kolay olcak et parcacıklarını salla:) onlar senden korkup acılcak :KK70:
nefes al ıkın acılıo orası dikkat et basaracaksın hadi bakalım:):):):KK66:

arkadaşlar ya çok çok kötüyüm. dün denedik ama eskisinden ahada kötü. hiç yaklaştırmadım eşimi. ve şuan eşimle konuşmuyoru. oda bıktı artık. çok moralim bouk dünden beri aklıma geldikçe ağlıyorum. bide adet dönemim geldi. bugün yarın hasta olucam. 9 günde öle bekle. eşim delierecek artık:KK43:(((( parmak egzersiide yapamıyom. istemiyorum yapmayı. sadece küçük parmağım 1 boğum girmişti. devamını yapmadım. dr. ulusoyu düşünüyorum. ama çok ama çok pahalı onada gidemem. yardım yardım lütfen. sadece dua ediyom başka bişi yapamıyorummmmm.:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

X