Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

şimdiden teşekkür ederim destekleriniz için hepinize ....daha önce eşimle de çalıştım benim üstümde oldugum pozisyonlarda malesef ilerleme kaydedemedim... şimdi baya iyi durumdayım ama kendim egzersiz yaprken yalnız eşime dokundurtamıyorum sanki canımı yakıcakmış gibi hala korkuyorum.bu sebeplerden dolayı ona güvenmedigimi düşünüp pes etti...mücadeleyi bırakmak istemiyorum 8 senelik evliyiz ama 14 senelik beraberliğimiz var bu kadar cabuk silemem geçmişi ayrılmak istemiyorum ..şimdilik beni istemeyen bir eşle devam ediyorum bakalım umarım yenicem ve her şey yoluna giricek....bu kadar mızmızlanmam yeterli daha fazla başınızı şişirmiyeyim akşamları egzersiz yapan varmı acaba sizlerle beraber bende start alayım bu akşam ....

kad_er ciğim parmak egzersiiz daha önce yaptım artık içim parmak egzrsizi kaldırmıyor..benim elimde egzersiz aletleri var doktorun verdiği onlarla çalışıyorum fallus şeklinde genişliği üç parmak la çalıştıgımız kadar.uzunlugu baya var 1 karışa yakın....yani ben bu aşamalrı çoktan geçmem gerekiyordu 5 aydır aynı yerde boğuşuyorum sepepte çabuk pes ediyorum uzaklaşıyorum sonra yeniden başlıyorum .birilerinin beni baglaması lazım sabah akşam egzersiz yapmama gerek.....

şimdiden teşekkür ederim destekleriniz için hepinize ....daha önce eşimle de çalıştım benim üstümde oldugum pozisyonlarda malesef ilerleme kaydedemedim... şimdi baya iyi durumdayım ama kendim egzersiz yaprken yalnız eşime dokundurtamıyorum sanki canımı yakıcakmış gibi hala korkuyorum.bu sebeplerden dolayı ona güvenmedigimi düşünüp pes etti...mücadeleyi bırakmak istemiyorum 8 senelik evliyiz ama 14 senelik beraberliğimiz var bu kadar cabuk silemem geçmişi ayrılmak istemiyorum ..şimdilik beni istemeyen bir eşle devam ediyorum bakalım umarım yenicem ve her şey yoluna giricek....bu kadar mızmızlanmam yeterli daha fazla başınızı şişirmiyeyim akşamları egzersiz yapan varmı acaba sizlerle beraber bende start alayım bu akşam ....

canım pazar olduğu için pek kimse olmuyo burda ,egzersize hemen başla derim,ne kadar erken başlarsan okadar çabuk ilerlersin,,,yerinde olsam bi dakka bile beklemezdimm,,,hemen egzersize koşardım,egzersizlerde kendini rahat hissettikçe eşininde parmağını alırsın,ben ilk eşimin parmağıyla başlamıştım,korkulacak bişi deil,sen 3 parmağını alıyosun eşinin 1 parmağını mı alamayacaksın,biraz cesaret sadece,hiç korkma,nefes egzersizleriyle başla bugünden

şuanda ne kadar çalışmam gerek bu aşamda hangi rahatlıkta penise geçtiniz ve eşinizle çalıştınızmı ben dokundurtmuyorum ona hala tırsıyorum.(.bu gidişle nasıl yaklaştırcam yanıma bilmem adam yabancıymışım gibi davranıyor) yaklaştırmadıgım adamı şimdi kendime çekmeye çalışıyorum işim çok zor... kendim yapınca rahatım bunun nasıl aşıcam bilmiyorum ...hangi rahatlıkta geçiş yapıcam bilgi veririseniz sevinirim....:90:

kad_er ciğim parmak egzersiiz daha önce yaptım artık içim parmak egzrsizi kaldırmıyor..benim elimde egzersiz aletleri var doktorun verdiği onlarla çalışıyorum fallus şeklinde genişliği üç parmak la çalıştıgımız kadar.uzunlugu baya var 1 karışa yakın....yani ben bu aşamalrı çoktan geçmem gerekiyordu 5 aydır aynı yerde boğuşuyorum sepepte çabuk pes ediyorum uzaklaşıyorum sonra yeniden başlıyorum .birilerinin beni baglaması lazım sabah akşam egzersiz yapmama gerek.....

canım öncelikle hoşgeldin..seni bağlaması gereken duygu ve düşüncelerin,geleceği düşünmen lazım mutlu olmak adına hem kendin hem eşin için..ben 12 sene hatta 13 sene sonra bu site sayesinde yendim yani egzersizler sayesinde..3 parmak çok ii.ben üç parmağı bi defa yapabildim.iki parmaktan sonra mumla yapıp başardım seninde aletler varmış onlarla sık sık yap.çok rahat olduğunda p..s denemesine geçebilirsin..çabuk pes etme başarmak istiyorsan hiç ara vermeden yap.sende başaracaksın.başardıktan sonra eşin de sana karşı değişecek emin ol..

şuanda ne kadar çalışmam gerek bu aşamda hangi rahatlıkta penise geçtiniz ve eşinizle çalıştınızmı ben dokundurtmuyorum ona hala tırsıyorum.(.bu gidişle nasıl yaklaştırcam yanıma bilmem adam yabancıymışım gibi davranıyor) yaklaştırmadıgım adamı şimdi kendime çekmeye çalışıyorum işim çok zor... kendim yapınca rahatım bunun nasıl aşıcam bilmiyorum ...hangi rahatlıkta geçiş yapıcam bilgi veririseniz sevinirim....:90:

canım benim eşim bir iki kez denedi ,sonra oldu,yani sen kendini rahat hissedene kadar devam et egzersize,sonra eşinin parmağını değilde o aletle yapsın eşin onada mı müsaade etmezsin yoksa

kad_er cim o aletle ben gel gitler yaparken eşim tutmak sitedi ve o itirmek istedi tabi ben bidakka dur bende tutuiim felan derken adam hepten soğudu kaçtı sen bana güvenmiyosun dedi hak veriyorum ben ona ama napiim canımı yakıcak zanediyorum bunu aşmam gerek benim yoksa inanmıycak bana ....

kad_er cim o aletle ben gel gitler yaparken eşim tutmak sitedi ve o itirmek istedi tabi ben bidakka dur bende tutuiim felan derken adam hepten soğudu kaçtı sen bana güvenmiyosun dedi hak veriyorum ben ona ama napiim canımı yakıcak zanediyorum bunu aşmam gerek benim yoksa inanmıycak bana ....

canım evet malesef eşler öyle,,,zora gelemiyorlar,kaçıyorlar,hepsi aynı,biranönce çözülsün bu iş,yapalım istiyorlar,eşinle konuş gerekirse okut burdaki paylaşılanları,onada görev düşüyoo,,,tek başına halletmen çok zor,,,oda çabalamalı,,,canın acimicak,egzersizlerde zaten hissetmişsindir acıyıp acımadığını,eşinde aynı şeyi yapıcak sonuçta,acıyacak diye şartadırma kendini,

Merhaba canım hoşgeldin...Bu durum bendede vardı,eşime dokundurtmuyordum hiç.Benimde eşim ona güvenmediğimi düşünüp bir müddet soğuk davranmıştı.Ama arkadaşlar,eşe olan güveni arttırmak için bunu denemelisin dediler.Eşime dedim parmağını dümdüz tut ama ben ilerleteyim,ben yönlendireyim bu şekilde aparat ilerletiyormuş gibi denedim.Kontrol bendeydi yani,yavaş yavaş ilerlettikten sonra,içinde oynatmasını söyledim.Yani sende aparatmış gibi düşünerek aşabilirsin,bu durumu...Ben bu şekilde aşmıştım.

iyi akşamlar arkadaşlar bende başardım sonunda çok şükür. önce emla krem ile 3 defa denemiştik. dünde ne emla krem ne bir kayganlaştırıcı hiçbirşey yokdu ama oldu sonunda. bugünde denedik yine oldu sadece biraz daha rahat olmam gerekiyo giriş esnasında herkesin oluyordur zaten biraz baskı. ama hiç egzersiz falan yapmadım bende hala şaşkınım. ama mutluyum:nazar::KK69:

iyi akşamlar arkadaşlar bende başardım sonunda çok şükür. önce emla krem ile 3 defa denemiştik. dünde ne emla krem ne bir kayganlaştırıcı hiçbirşey yokdu ama oldu sonunda. bugünde denedik yine oldu sadece biraz daha rahat olmam gerekiyo giriş esnasında herkesin oluyordur zaten biraz baskı. ama hiç egzersiz falan yapmadım bende hala şaşkınım. ama mutluyum:nazar::KK69:

çok sevindim canım tebrik ederiimmm:))):nazar:

tebrik ederim canımmm :nazar:

kızlar gunaydın ...bayram bıttı ıs bası yaptık..ve uzun zamandır burada avazım cıktıgı kadra bagırarak yazmak ıstedıgım seyı sukurler olsunkı yazıyorum HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM....HEPINIZI COK SEVIYORUM

Merhaba uzun zamandır siteyi takip edemedim ama girdiğimde en çok sevindiğim haber Baharın anne adayı olması oldu. Hatta sayfalar arasında o yazısını aradım çok sevindim canım çok istiyordun Allah hayırlısıyla dünyaya getirmeyi nasip etsin. Tebrik ederim darsıda benim başıma inşallahh;:)

tebrikler arkadasım :KK9:

Tebrikler canım..

Tebrikler canııım :nazar: Allah başka sıkıntı yaşatmasın..Darısı diğer vajili arkadaşlarımızın başına olsun,inşallah..

mrbalar arkadaşlar. kuzey yıldızı arkadaşımda hoşgelmiş. inşallah başaracaz. inanmak lazım. ben biraz ara verdim hastayım diye. biter bitmez başlayıp çöcem inş. inş çözecez hepimizzzzz...

tedirgin olmamak için ilk sen al aparatını çıkartırken kolay oluyor zaten farketmişsindir çıkartma işlemini eşine yaptır.böylece yavaş yavaş ona güvenebilirsin.bende eşimin parmağına tahammül edememiştim,tırnağı filan bi yerime batacak sandım.bu yüzden parmak değilde aparatını kullanmanı tavsiye edebilirim.kolay gelsin canımm

iyi geceler kızlar yaklaşık 3 saatir egzrsiz yapıyorum gayet başarılı geçti. genelde sabah ve akşamları yapıyorum 2 sefer günde yarında egzersizlerimi başarıyla yaparsam eğer dediğin gibi yaparım kad_er cim eşime itittiricem ona güvenmesem p....s çalışmasına geçmem zor olur .. eger eli ile dokundugunda rahtlarsam p..s de de tedirgin olmam o kadar diye düşünüyorum ...İşallah egzersizime destek olur tabi çünkü anlatıgım gibi bana çok soguk şuanda yaklaştırmıyo yanına ama şuan kafamı oraya verip üzülmek istemiyorum biran önce başarmak istiyorum...Bu arada Fatmaa cığım tebrik ederim darısı başımıza işallah :))

X