Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

seninle aynı durumdaydım canım hiç canını sıkma geçicek hepsi bitecek..cok mutlu olacagım die basla acıyı sil kafandan ve egzersizlere devam et penis denemesinden önce bir iki kez parmak egzersizi cok işe yarıyor..önce onu hallat hızlı ama acele etmeden yenmen gerekio sabır gerektırıo ben 10 gunde hallettim

hehe :)) kandan bakıyorlar..
bakarsın bakarsın :))
ya ama iş hayatıyla birlikte zor olur.. benim okul yeni bitiyor,2 yılda velet yüzünden ara vericem..daha sonra çocukluyum diye işe almazlar ya gülerim.. gerçi akademik kadro hedefim :)) çocuk için kreşler falan sosyal imkanları olan yerler olmalı...
anneni sen size taşı :)) en kolayı o gibi geliyor..

ya kızlar merhaba, bende 2 aylık evliyim, ilişkiye girebiliyorum çok rahat hiç acı hissetmiyorum, ama hiç bir zevkte alamıyorum yaa :S çoğu kişilerde de bu var artık çok sıkıldım bu durumdan bunun bir tedavisi var mı ki

bebiş istediğin için kremsizde yaparsın..içindeki istek sana yardımcı olur.. spermleri öldürüyor kremler..

ya kızlar merhaba, bende 2 aylık evliyim, ilişkiye girebiliyorum çok rahat hiç acı hissetmiyorum, ama hiç bir zevkte alamıyorum yaa :S çoğu kişilerde de bu var artık çok sıkıldım bu durumdan bunun bir tedavisi var mı ki böyle bir problem olan var mı arkadaşlar ?

bi kere sen moralini düzelt.. sağlıklı yemekler yap sebze ağırlıklı az yağlı..bir de akşamları al eşini 1 saat yürü...
çok geçmiş olsun,belli ki eşin çok duygusal sende üzüldüğünü belli etme.. güldür devamlı onu,telkin et,büyük sorunmuş gibi bakma zaten büyük değil,aşılabilir..,içine kapandırtma... Allah yardımcınız olsun,Allah şifa versin..

benim patron bebiş yap işe getir biz bakarız diyor bana :76: artık bebişle ne kadar iş yapılır Allah bilir yawrum evimiz şehir dışı biraz o yüzden biraz zor başka bi işe geçmem yol çok zaman alıyor...annem bakar bakmasınada kayınvalideyle yarışa girerler artık ben bakıcam diye...aslında işten çıkıp kendim büyütmek isterdim ama evin taksidi elimizi kolumuzu bağlıyor bide bebiş masrafı çıkacak ömür boyu çalışırım bu gidişle

ayyyy bu nasıl bi tesadüftür yaaa benim kocişte evlenince tam 26 kg aldı 6 kilo verdi 20 kg fazlalığı var...kolestrol nasıl belli olurki ??? bekarken 1 gr fazlası yoktu benmi onu çok besledim bu hale getirdim anlamıyorumki

canım belki çok yavaşım bilmiorum ama egzersize bayram ve vizeler nedeniyle ara vermek zorunda kaldım şimdi yaptım serçe parmak 1 boğum girdi. emlayı aldım ama hiç kullanmadım. egzersizlerde kullanmalımıyım yoksa pe... denemesinde mi emla kullanayım?

inşallah yenerim arzumcum egzersizlere ara vermek zorunda kaldığım için daha yeni başladım. serçe parmak 1 boğum girdi ama buna bile sevindim :) daha sokmaya çalıştım ama yapamadım çok tuhaf hissettim et parçacıkları izin vermediler malesef :26::26:

:) efet canım boşuna telaş etmişim daha vajiyi halledemedik hamilelik neyimize yaa deli olucam dün regli olmadan önce deneyelim dedik ya bir türlü gel git olmuyor bendede şimdi regli oldum pazartesi eşim gidiyor 2 ay görüşemicez yeniden en başa sarıcam die korkuyorum. acaba o burada dğeilken parmak egzersizi yapmalımıyım ya gel gite alışabilmek için ne yapılıyordu.?

benimkide 15 günde 6 kilo aldı hızla ilerliyor iyi bakıyoruz valla kocalarımıza maşallah

canım 2 parmak yapabilirsin onu sorunsuz yaptıktan sonra 2 parmak makas hareketi var parmağını küs şekline getirip vajiye sokuyosun sonra içeride kapatıp açarak makas hareketi yapıyorsun böylelikle vajideki kasların alışmış ve genişlemiş oluyor sende neyin ne olduğunu çok net bir şekilde anlayabiliyorsun....

biliyorsundur belki ben hiç egzersiz yapmadan içime alabildim ama bu bir kaç sefer mümkün olabildi. ne gel git yapabiliyorum nede içime alırken rahat olabiliyorum. şimdi parmak egzersizlerine başlasam o yokken yapsam diyorum ama en baştan başlasam dahamı iyi olur sence? bide ilk nerden başladığını nasıl ilerlediğini bilmiyorum.

evet sımdı bıraz egerzrsızlerın uzerıen gıtmelıısn ...bak ben 1 haftada pe..gectım eger serce bı bogum olduysa ıktır parmgını orkma hepsı ıgrer..ve derınd erın nefes al ver yaparken emlakremı daha kollanma egerkı zorlanırsan o zmn ...bence kenıdnı kuralla ve bu olayın ustuen gıt

aynen esım aksam amn sen kalkma hatunum ben ne ıstersen yaparım dıo ay cok komıktı farklı bı duygu evet gercekten 1.5 yıl bosa buyutmusum kafamda kızlar hersey beyınde bıtıo ben beynımde hep kremle yapacam dedım kremı alınca psıkolojıkmen etkı etsede etmesede beyını oyle ayarlamıstım artık ve dun aksam oldu allahım ısallah hepınız bu dertten tez zanda kurtulursunuz bende ısallah devamını getırırım herkese tesekurler

benim sana tavsiyem..canım bunun üzerine ne kadar çok gidersen yani ne kadar egzersiz yaparsan o kadar alıştırıyorsun kendini ilişkiye...kendine güvenin geliyor parmakla git gel yapabilirsin ben son egzersizlerimi p...s denemesini üstte yapacağım için aynı şekilde yaptım yani burada ne kadar anlatılır yazıyla bilmiyorum ama anlatmaya çalışayım dizlerini yere gelecek şekilde bacaklarını 2 yana aç sonra eşinin üzerinde p...s alacağın şekilde 2 parmak içeriye sokmaya çalış ve o şekilde git gel yap...bunu yaptıktan sonra zaten p...s çok daha rahat alabiliyorsun...bilmiyorum anlatabildimmi ?

tamam canım fırsat buldukça yapıcam egzersizimi. bide ben aynaya bakarak yaptım acaba o yüzdenmi sadece 1 boğum yapabildim aynaya bakmadanmı yapsam daha iyi olur bakarakmı yapsam?

anladım canım, bunun üzerine gitmeden olucak gibi değil.. işte 2 ayı iyi değerlendirmeliyim hergün aksatmadan egzersiz yapıcam yanına gittiğimde bu sorunu yaşamak istemiyorum.. dilatör denen şeyi alsam mı acaba? gerçi nerden alacağımısa bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…