Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

[FONT=arial black,sans-serif]Her Gün Okunacak Telkin[/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Ben ..................................................... (Kendi adınızı yazın)[/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Yapabileceğime inandığım her şeyi yaparım! O tanımlanmayan nitelik bende var ve bu her gün artıyor! Bende yetenek, beceri ve hüner var! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Hedefler belirler ve onlara ulaşırım! hayattan ne istediğimi biliyorum! Onun peşine düşer ve elde ederim! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]İnsanlar benden hoşlanır ve ben kendimle ilgili iyi şeyler hissederim! Ben olduğum için gurur duyuyor ve kendime inanıyorum! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Hiçbir şey beni durduramaz! Çok kararlıyım! Sorunları avantajlara çeviririm! Diğer insanların hiçbir şans görmediği durumlarda bile çözümler bulurum![/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Ben ..................................................... (Kendi adınızı yazın)[/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Çok enerjiğim, çok canlıyım! Hayatı seviyorum ve bunun farkındayım, başkaları da farkında! Moralimi yüksek tutuyor, ileriye bakıyor ve bundan hoşlanıyorum! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]İstediğim her şeyi başarabileceğimi biliyorum ve olumsuz herhangi bir şeyin beni engellemesine veya yolumda durmasına izin vermeyi reddediyorum! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Hiç kimseden ve hiçbir şeyden korkmuyorum! Kuvvete, yeteneğe, inanca ve güvene sahibim! Mücadeleyi severim ve balıklama dalarım! Özellikle bugün! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Dünyanın zirvesindeyim ve meydan okuyorum! Zihnimde istediğim şeyin net bir resmi var! Onu kendi önümde görebiliyorum! Ne istediğimi ve onu nasıl elde edeceğimi biliyorum! her şeyin bana bağlı olduğunu ve bunu yapabileceğimi biliyorum! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Engeller isteğimi azaltmaz! Onlar yalnızca hayatta ve hareket halinde olduğumu bana anlatırlar ve ben hiçbir şey için hareketsiz kalmayacağım! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Kendime güvenirim! Başarı için ne gerekiyorsa fazlasıyla sahibim ve onu nasıl kullanacağımı biliyorum! Bugün kimse beni durduramaz! Kendimi topladım ve hergün biraz daha toparlıyorum! Ve bugün, dikkat et dünya, ben geliyorum![/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Sınırlar! Onları sınırlar olarak bile kabul etmiyorum! Kazanamayacağım hiçbir mücadele yoktur! Tırmanamayacağım hiçbir duvar yoktur! Yenemeyeceğim ya da tersine çevirip kendi yararıma kullanmayacağım hiçbir sorun yoktur! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Dimdik ayaktayım! Dürüst ve içtenim! İnsanlarla ilgilenmeyi severim ve onlar da benden hoşlanırlar! İyi düşünürüm; net düşünürüm; planlıyım; kendime ve çevremde olan her şeye hakimim! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Kendi kartlarımı kendim oynarım, hiç kimse onları benim için oynamak zorunda değil! Hayatımdaki olaylar için hiç kimseyi suçlamam! başarısızlıklarımı kabul ederim ve onları, zaferlerimin ödüllerini kabul ettiğim kadar kolaylıkla aşıp ilerlerim! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Kendimden asla mükemmellik talep etmem, ama verebileceğimin en iyisini beklerim ve elde ettiğim de en iyisidir![/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Kendime asla mazeretler bulmam! İşleri zamanında ve doğru yaparım! Bugün her zamankinden daha fazlasını yapacak içsel gücüm var! [/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Ben özel bir insanım! hedeflerim ve kendime olan büyük inancım, hedeflerimi gerçeğe dönüştürür! Hayallerimi yaşama gücüm var! Onlara, kendime inandığım gibi inanırım! Ve bu inanç öyle güçlüdür ki, benim yenilmez ruhumu zayıflatabilecek hiçbir şey yoktur![/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Kendi dünyamın hakimi benim!!![/FONT]

[FONT=arial black,sans-serif]Not: Yukarıdaki yazının çıktısını alıp her günün başlangıcı ve sonunda düzenli olarak okuyun!!![/FONT]

arkadaşlar vaji ile ilgili olarak biliyosunuz herhangi bir dr gittiğinizde bol bol telkin veriliyor ve ruhen rahatlamamız, kendimize güvenmemiz sağlanıyor...boş yere para verip telkin almaktansa bedava kendi kendinize telkin verebilirsiniz

kızlar herkese merhaba çok güzel haberler okudummm çok sevidindim. baharcım tebrik ederim bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah. hfz_kübra senide tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inşallah. mümkünse bu kısa süreçte nasıl yendin özelime mesaj atabilirmisin?

haklısın canımcım bizim gibiler öyle dr telkiniyle yenemiyo biliyo bence bu sitede birebir yaşayanlarla ve onların yenme hikayeleri bizi iyi ediyo ben çokkkk dr gittim ama tık yoktu para zaman ve canım hep moral kaybettim ama burası baöbaşka bir dünya allah herkesten razı olsun ben kendimi bile tanımıyormuşum önceden ama burdaki fikir alışverişi sayesinde çok şey öğreniyoruz başarsak bile dertleşebiliyoruz canlarım iyiki varsınız insanın tanımadığı birilerini sevmesi enterasan ama hepinizi çok seviyorum ve kendime çok yakın hissediyorum..

bir hafta sabredebilirmim bilmiyorum bu akşam yada yarın yapsam belli olurmu? 20 sinde olmam lazımdı bugün 24 ü tık yok.. içime bir korku düştü şimdi :18:

selam canım ben vajiliyken bile havadan kaptım hem bir değil iki değil üç tane dikkat et hap falan kullan canım ben nasıl olsa olmaz diye hiç kullanmadım ama sonu böyle oldu...

ben hem dr hemde burası sayesinde yendim...önce dr buldum sonra burasını buldum...belkide dr başlamadan önce burasını bulsaydım hiç gitmezdim...dr yaptığı şey bana anatomik yapımı göstermek oldu sonrasında cesaret verici telkinler burada bir değil kaç tane dr var baksana 100lerce arkadaş kendi tecrübelerini paylaşıyor...bana dr dediki ben seni anlayamam böyle bi şey yaşamadım bilemem sadece sizlerin bize anlattıkları sayesinde tedavi yöntemleri uygulayabilirim dedi...işin özeti yaşamayan bilemez, anlayamaz, bizim hissettiklerimizi hissedemez...hepimiz neler çektik Allah herkesin yardımcısı olsun...egzersiz yapan arkadaşlar lütfen umutsuzluğa kapılmadan egzersizleri yapmaya çalışın ben yapamıyorum diye pes etmeyin hepimiz aynıydık hala bizimde takıldığımız yerler oluyor zamanla herşey yerine oturuyor...sessiz takip etmektense yazın anlatın durumunuzu sorularınıza cevap alana kadar lütfen tekrar tekrar yazın bazen gözden kaçabiliyor mutlaka birileri cevap verecektir...yalnız değilsiniz....bizlerde seni çok seviyoruz ayparcım sakın bi yere kaybolma senin tecrübelerine ihtiyacımız olucak bebiş beklerken

tüm öğretmen arkadaşlarımızdan özür diliyorum ben unuttum bu günü yazmasanız aklıma bile gelmeyecekti :26:HEPİNİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

arkadaslar yarın adetimin 3. günü yumurta takibine gideceğim ama sabahtan prolaktin testi yaptıracağım bakalım sonuc ne olacak inşallah temiz çıkar arkadaşlar
tabi yumurta takibinde doktorun ilişkiye girin dediği gün inşallah bana bir korku gelmez gene başarabiliriz.
sorun çıkmaz inşallah...

Slmm bayanlar nasılsınız
ne var ne yokk ben bi süredir yoktum
var mı yenen arkadaşlar
yeni gelenler
hamiş olanlar
bi baharcıgımı ögrendim
çok sewindim darısı isteyenler olsun
Pazar sınav var çok stresliyim duaa istiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…