Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

günaydın kızlar :)
dün iş çıkışı test aldım eve gittim eşime söylemeden testi yaptım ama hiç bişey çıkmadı yani geçersiz oldu bir tane aldığım için akşam öğrenemedim. eşime söyledim bu sefer oda meraklandı..meraktan çatlıcam hala reglide olmadım akşama kadar nasıl dayanıcam acaba....

canım adetın kac gun gectı..

Evet canim emla ile yapabiliyorum 3. ve 4. dilatörü zaten. nedense kayganlastiricilar iyi gelmiyor bana. bepanthen ve emla ile calisiyorum,
gerci bepathen ile cok fazla kaygan olmuyor ama napalim. dün o kadar ugrastim ve ancak 3. boyu alabildim. bu aksam devam edicem.
bu ay bu is bitecek!!!!!

Son düzenleme:
cok haklisin yazdiklarinda.. cok tesekkür ederim güzel cümlelerin icin!!!!

arzum66 ve nazli1982, sizede cok tesekkür ederim destekleriniz icin.
nazli emin degilim ama galiba evet gecen reglin sonrasinda da bunu yasamistim :26:
bak bunu unutmusum bile ya..

gunaydın kızlarrrr..yagmurlu bı gun..

sıze bıse sormak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz......emla ve anestol kremı arastırdım etkı olarak hangısı bılmıyorum ama ucretı arasında daglar var anestel 2 tl felanmıs emla ıse 30 tl dıolar bırde kayganlastırıcı olarak hangısını almalıyım bu konuda tercubesı olan bana bı fıkır verebılırmı..... artık cocuk ıstıyorumm

Emla ve anestol kayganlaştırıcı değil yalnız...
Emla kullandım ben anestolün etkisi daha az diye duymuştum...

Son düzenleme:

pekı emlanın etkısı nedır yanı egzersızlerdemı kullandınz p.... ıcınıze aldıgınızda hıssedıomusunuz acıyıı evet kayganlastırıcı degıl bılıyorum kayganlastırıcı olarak ne almalıyım

sana önerim okeyin güzel ürünleri var. onları deneyebilirsin.genellikle su bazlı al bu daha cok işe yarıyor.

derıncim sana kısaca son durumumu anlatmak ıstıyorum bundan sonra ne yapacagım bı fıkrım yok 2 parmagımın tumunu alabılıyorum p..... ucunu alabılıyorum bırkac kez korunmadık ve ıcıme .....ca ıcım tuhaf oldu ve bebek arzusuyla yanıp tutusmaya basladım artık vajı vazgectım bu sekılde cocuk cabasına dustumo kadar caresızmıyız bılmıyorum ne yapacagımı

hatta yumurtlama donemeımız herseyı acık acık yazıyorum ama napım zaten kımseye anlatamıom bıde burda yazmassam kafayı yıcem offf pofff puffff yaniii

Emlanın etkisi uyuşturma...
P.. girişte baskı oluyor ama acı hissedilmiyor...
Ben egzersiz bir iki defa yaptım onda kullanmıştım...
Kayganlaştırıcı hiç bilmiyorum...

Bence vajiyi yenmeden asla çocuk düşünme...
Önce ilişkiye alışmalısın yoksa bu iş uzar gider. Ve daha yenmemişsin...
Önce yen sonra çocuk derdine düşersin canım...
Bence en az 6 ay ilişkiye alışılıp sonra çocuk düşünülmeli. Hatta 6 ay erken bile...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…