Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kendini sıktığın için tahriş olmuş olabilir... sence tamamı girdi mi pen.. yoksa az bir kısmı mı girdi?

zümrüt eşime sordum hepsi girdi dedi
ya hepsi girmemiştir dedim bnm vaji arasında kaybolmuştur falan dedim yani :)
bu arada kiloluda değilim 55 kiloyum 1,63 boyda.
hepsi girdi diyo ama neden kan gelmedi o zaman

yarın reglim bitiyo parmak egzersizlerinden sonra emla krem süreceğim bide kayganlaştırıcı gleit diye bişi varmış onuda eşime sürüp deneyeceğim inş faydasını görürüz.parmak egzersizleri nasıl gidiyor yağmurcuğumm

hepsi girdi diyorsa girmiştir :)

kan her zaman herkeste gelmez ki... ne diyor dr. cem keçe, normal bir cinsel ilişkide kızlık zarı,patlamaz,kanamaz diyor

bana kalırsa bu akşam yine deneyin...bu sefer elinle yokla ve hepsinin girdiğini kendin gör:)

cnm sadace 1 kez denedim küçük parmağı o kdr
diğerlerini yapamadım. eşim erken geliyo beni yalnız bırakmıyo
sonrada yorgun düşüyorum
o jelden bizde kullandık biraz ilerleme yapıyoduk ama sonrası olmuyodu bu kdr
bide kayganlaştırıcılı yada kremli prez...f öneriyolar dene istersen
eşime söyledim alması için ama bgn geç çıkıyo malesef
bide emlayı denemek istiyorum aslında.

yokluycam bakalım :)
kendimi sıkmaktan aklıma gelirse bakıcam :)
git gel fazla yapmadığını söledi eşim o yüzden kanamamış olabilir mi?

bizimde zor olmuştu ben eşimin üstünde yaparken geldi kan hissetim elimize bulasmıştı cok deil di ama kanadı yinede tamamen girmesiyle alakalı olabilir ama bde söyle duymuştum demişsiniz ya cem kececi normal ilişkide kan gelmez acaba sıkıyos die mi öle oluyo bnde duydum birisinden aklım karışmıştı ..ben gecen muane olduktan sonrada kan geldi cok sıktım kendimi sanırım kasmayla mı alakalı

cok normal yagmurcum bende bircok kez az az geldi minik minik acılıo demekki iyi haber bence

evet,zorlama ve sıkmaktan ötürü oluyor.

cnm ben bilmiyorum
zümrüt söyledi onu
pek tecrübeli deilim ben sormuşsun ama

canım benım bırak su kırmızıyı falan ...anlamıyorum sızı hıc gelemdı dıye basardıgına sevınmıyorsun bıle..benımd egelemdı ne olmus ....basramısısn tebrık ederımm

canım benım bırak su kırmızıyı falan ...anlamıyorum sızı hıc gelemdı dıye basardıgına sevınmıyorsun bıle..benımd egelemdı ne olmus ....basramısısn tebrık ederımm

baharcım cnm bnm onla bi sorunum yok eşiminde yok
biz 5 yıl sevgiliydik birbirimizi biliyoruz herşeyimizi fln
hani derdimiz o değil
sadece yıollardır aklımda olan bişey için neden kan gelmedi die düşündüm
o şeyde vajinaya 2 cm bişey girse zar bozulacak düşüncesiydi.
o yüzden soruyorum sonuna kdr girdiyse neden kanamadı die.
yoksa derdim o değil inanki
bide başardığımıda bilmiyorum ki acı hissediyorum eşim girerken
hatta girdiğini bile hissetmiyorum bile
yataktan kalktıktan sonra söyledi hepsi girdi die o an şaşırdım tabi bi ağrı hissettim vaji de.
sonra peçeteyle baktım olay o yani sonrasını biliyosun.
inan girdiğini bile anlamadım ve hissetmedim bile.

çok iyi yaa başarmana ramak kalmış yağmurcuğumm.. bak bizi solladın ne güzel bence bu akşm ne yap et dene.bak pasiflora al fiyatıda uygun bi kaşıkta ondan içmeyi dene ilişkiden yarım saat önce rahatlatır seni

tamam ıste o zman super...kocaman harflarla basraıdm yazmak ıcın ne beklıyosunkı:............))))))))))))YAGMUR82 BASARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

arkadaşlar biz kayganlaştırıcı yerine vazalin kullanıyoruz.vazalin zararlı diyolar .vazalinden daha sağlıklı ve daha kayganlaştıran bir öneriniz varmı

daha önceki okuduğum sayfalar da kayganlaştırıcı prezervatif ve gleit den bahsediliyor
dostlar ilişkiyi kolaylaştırmak için kayganlaştırıcı olarak siz ne tavsiye edersiniz

eczaneden su bazlı kayganalstırıcı ıste canım ....

vazelin niye zararlı olsun ki ?
Haa keşke bunlara hiç gerek kalmasa ama su bazlı diye satılan kayganlaştırıcılarda da sonuçta vazelin olabilir.
vazelin petrol temelli bir kimyasal ve cilt üzerinde hem de hastanelerde bile kullanılıyor.
rahat ol.
ben de ihtiyacım oldukça vazelin kullanıyorum.

Son düzenleme:

hayatım hiç şaşırmadık ::))) malesef böyle büyük gelişmeler bir anda oluyor ve beş dakika sonra olmuyor o da bizim telaşımızdan...ayy bu defa başaramam gibi beyine ufak iletiler... :)) canım geç artık sen pen....se birtek i yi yazmadım ama 4 nokta .. sükse katıyoruz valla bu kelimeye .... ben dilatör boyutlarını bilmiyorum ama üç parmak kadar genişse çalış biraz onla 3 gün sonra geç p...se bitir şu işi..

hayatım o ince şey ne boyutta kulak çubuğu kadar mı çapı alsak bebiş?? 8cm aldığına göre kalın değil demek ki zarın :))) canım orası şuan dar açıda parmak egzersizleriyle genişletip penis çapında büyütüp ilişkiye gireceksin.. lütfen kendini toparla ve başla canım.. daha çok yeni evliliğin o güzelim günlerine ziyan etme... benim gibi 1.5 yıl sonra ortalıkta hiiiii deyip gezme herkes diyor noldu sana nedir bu mutluluk..eşimde hassas anlamıyrlar :)) arkadaşlar bize de söyleyin ilişkiyi böyle formda tutmanın yollarını :))) ama bilmiyorlarki ilk 1.5 yıl evli bile değildik... sevgili iki çift aynı evdeydik... sen kıyma güzelim bak en güzel günlerinnnnnn ... işaret parmaktan başla iki parmak sonra 3 parmak sonra eşli egzersiz sonra hopaa :))

tŞK Ederim canım..kan gelmedi ama dıyorum ya p...ten daha ince bişeyi alablıorum..anlayamadım bende..nys çalışayım ben biraz daha.

kan man yok zatennn... .. aa kan olayını helpless zümrüt ben yazdık ve burdaki çoğu insandan gelmedii ...gelirse de gelsin sen hiç elini kesmedin mi... o kadar bile gelmez... çocukken dizim kanadığında ölücem sanırdım sen de onun gibi :)) biraz kıy kendine hayatım elini kesince dizini yarınca daha çok acıyor valla...burada acı yok...vajina da sinir ucu yokkk

Kan gelmek zorunda değil takmıyorum onu biliyorum da ben acaba kızlık zarı bozulmamış olablirmi diye düşündüm.Belki kalın bişiyle yaptığımda bozulabilir.Girmıyo çünkü.:S

bozulmaz bozulsa da bişey olmaz.. çok korkuyorsan dr alalım demiş,aldır..bozulsa nolucak diyelim sne hiç vajili olmadın ve ilk gece yaptın ...zarım gitti diye mi ağlayacaktın... önce mantık hemşerim nolur :)) bak sen benim için önemlisin toprağımsın kıjjj :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…