Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

günaydın kızlar ben bir parmak ı bitirdim ve mum yapmaya başladım ilk defa dün ama sert bi çisim olması biraz içimi huylandırdı 4 cm felan alabildim çok rahat değildim sizce normalmi bır parmakdan muma gecerken sıkıntı cekmesi

alışana kadar neleri büyütmedik gözümüzde :)) sen beynine uyma ...asi ol :)) ama muma da alışacak ilk egzersizler tanışma egzersizleri...

sen onu boşver :)) ben eşimle 2 parmak yapıyordum...bir gün eşim diğer elini verdi girmedi :KK70: :KK70: valla böyle huysuz ..gıcık.. hastalık...

ama bizim üstesinden gelmemiz için çok güçlü olmamız lazım...daha da gıcık :))

çok iyi yaa başarmana ramak kalmış yağmurcuğumm.. bak bizi solladın ne güzel bence bu akşm ne yap et dene.bak pasiflora al fiyatıda uygun bi kaşıkta ondan içmeyi dene ilişkiden yarım saat önce rahatlatır seni

kızı uyutacan :)) bırak anı yaşasın :)) hayatım seninki hafif heyecan onu da yaşaman lazım :)) yaşa ...bir denemeden sonra zaten herşey düzelicek :))

kızlar yaa.. 3-5 gün girememiştim nete. istanbuldaydım vs.. yazılanları okudum .. başaranları çoooookkk tebrik ediyorum.. bu arada sizden bir ricam war. lütfen şuraya kanamam oldu olmadı gibilerinden bişiler yazmayın.. psikolojik olarak etkileniyorum.. kırmızı diyordukk öyle dewam etsin lütfen.. biz vajiyle mücadele ediyoruz.. bu tarz kelimeler beni geriyo gerçekten.. öpüyorum hepinizi..:KK16:

kızlar doktora gtmiştim smeer de yara cıktı ay bilmiyorum napıcam korkuyorumm bilgisi olan var mı konuyla ilgili doktorum gecmesse tedavi olucaksın dedi :KK43:

kızlar yaa.. 3-5 gün girememiştim nete. istanbuldaydım vs.. yazılanları okudum .. başaranları çoooookkk tebrik ediyorum.. bu arada sizden bir ricam war. lütfen şuraya kanamam oldu olmadı gibilerinden bişiler yazmayın.. psikolojik olarak etkileniyorum.. kırmızı diyordukk öyle dewam etsin lütfen.. biz vajiyle mücadele ediyoruz.. bu tarz kelimeler beni geriyo gerçekten.. öpüyorum hepinizi..:KK16:

haklısın canım :)) bu arada nasıl gidiyor denediniz mi ? nerelerdesin..

cok haklısın canım daha duyarlı olmak gerek:KK68:

canım hoşgeldin aramıza
inş sende çok kısa bi süre içinde yeneceksin sadece birazcık kendine güvenmelisin
bebeginde olacak ve günleri gülerek hatırlayacaksın :21:
egzersizleri hiç denedin mi
egzersizleri henüz demedim hiç denemeye başlıcam.allahın izniyle yenicem sizlerden destek bekliorum.beni yalnız bırakmayınn:KK43:

X