Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hayırlı geceler kızlar bende dilatörlerle çalışmalarını bitirmiş eşli deneme kısmında olan vajiliyim ama daha birleşim sağlanmadı neyi yanlış yapıyorum anlamadım pozisyon olarak sırtım eşime dönük benim üstte olduğum pozisyon, ama yok olmuyor tutuşumda mı hata var bilmiyorum nefes kegel yapıyorum acı yok bu arada ama odaklanamıyormuyum acaba tam girişe getiriyorum belki baş kısmıda giriyor ama anlayamıyorum girip girmediğini, hatta diyorum kendi kendime acaba burası giriş değil mı aparatlarla ne güzel yapıyordum. neyi yanlış yapıyorum birde eşimin ani sert hareketlerinden de rahatsız olup korkuyorum aniden girecek haberim olmadan girecek falan diye düşünüyorum aslında o an ki olumsuz düşünceleri kaygılarımı bi kenara bırakabilsem belkide olacak… çok yoruldum gerçekten… ağlayarak yazıyorum bunları.
Balım tam da senin olduğun aşamadaydım bundan 3 gün öncesine kadar. Anlattıklarının aynısını yaşadım ucu giriyor ama devamı gelmiyordu. Sen üstte ol eşine arkanı dön diğer denemelerin gibi ama tam o sırada o pozisyonda önce dilatörü sok onu çıkarttığın gibi penisi al ve en önemlisi bence şu; karnını şişirerek burnundan nefes al, ağzından nefesi verirken ıkın ve ıkınırken sok. Kayganlaştırıcı mutlaka sür hem de bol sür hiç zararı yok. Ben bu anlattığımı yaptım ve ilk denememde oldu. Yani daha önce eşli deneyip başarısız olduğum çok an var ama bu yöntemle löp diye girdi çok çok mutlu oldum hadi sende uygula nefes en önemlisi. Anladığım kadarıyla 4ü alıyorsun yani zaten aşmışsın bitmiş bile ha gayret

Bu aşamada sanırım hepimize bu duygu geliyor ama şunu farkettim ben, bu başarının kaygısı, uzun süredir uğraştığın bir şey seni oyalamış yapamamışsın sonra bi bakıyorsun çözüme çok çok yakınsın; beyin sanırım burada afallıyor yok ya biz bunu başaramıyorduk şimdi yine olmaz gibi eski sinyalleri veriyor bence ama dediğim gibi başarının verdiği bir duygu coşması var biz onu eski başarısızlık kaygısı sanıyoruz çözmeye yakın bende bu duyguya kapılmıştım. Sonra bunu paylaştığım bir dostumla konuşurken başardığına kendini inandıramıyorsun, şok etkisiyle bu düşünceler geliyor demişti. Bakış açımı değiştirdim başardım bunca yol kat ettim diye bakınca olaya düğüm çözülmüştü.
Evet tam olarak anlattığınız gibi resmen bir yıldır yapamamışım ne yani başaracakmıyım ben şimdi bunu diye anlık bi düşünce geliyor

Balım tam da senin olduğun aşamadaydım bundan 3 gün öncesine kadar. Anlattıklarının aynısını yaşadım ucu giriyor ama devamı gelmiyordu. Sen üstte ol eşine arkanı dön diğer denemelerin gibi ama tam o sırada o pozisyonda önce dilatörü sok onu çıkarttığın gibi penisi al ve en önemlisi bence şu; karnını şişirerek burnundan nefes al, ağzından nefesi verirken ıkın ve ıkınırken sok. Kayganlaştırıcı mutlaka sür hem de bol sür hiç zararı yok. Ben bu anlattığımı yaptım ve ilk denememde oldu. Yani daha önce eşli deneyip başarısız olduğum çok an var ama bu yöntemle löp diye girdi çok çok mutlu oldum hadi sende uygula nefes en önemlisi. Anladığım kadarıyla 4ü alıyorsun yani zaten aşmışsın bitmiş bile ha gayret
Evet dilatörleri rahat bi şekilde yapıyorum tamam birde böyle deneyeceğim

Kızlar ben 3 gün oldu yeneli, 3 gündür ilişkiye giriyoruz korkularım iyice azalsın diye. İlk girişte yine çok hafif zorluyor ama üstesinden geliyorum bir de git gel yaparken içime basınç gaz gibi bişey oluyor zaten henüz çok yeni olduğu için uzun da sürmüyor ilişkimiz ama git gel kısmında o his beni rahatsız ediyor geçecek mi? İdrarımı yaptıktan sonra giriyorum ilişkiye yani mesaneyle alakası olduğunu da düşünmüyorum
Çok normal, ilerleyen günler de tüm o rahatsız edici hisler gidicek

Yendiiiimmm yaptım yapttııımmm Allahım bağıra çağıra şarkılar söylemek istiyorum yaptım yendim bitti gitti bir yıllık kabus son buldu allahımmmmm biraz önce bitti gitti vajinusmus hemde yıldönümü ayımızda 🤩🤩🤩🤩🤩elimle tutup çıkardığımda içime aldığım kadarına inanamadım yarısından fazlası girmişti eşime durup durup yaptım mı girdi mi yani oldu mu başardım mı diyip duruyorum tabikide öncelikle size sonrada elimden tutan beni bu karanlık kuyudan çıkaran, Zezeportuga Zezeportuga arkadaşıma çokkk teşekkür ederim rabbim seni iyiki karşıma çıkarmış iyikiiiimm beniiiimmm 🥳🥳🥳🥳kızlar Allah hepinizden razı olsun rabbim herkese yenmeyi nasip etsin ahtım vardı yendiğim gece şükür namazı kılıp bu hastalığı olanlara dua edecektim birazdan yapacağım…. Sizi çokkkk seviyorummmmmm🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️

3 ve 4 boyut olarak gözünü korkutabilir ama 1 ve 2 den hiç farkı yok canım 🥰
Yaa umarım öyledir🥹🥹 biraz korkutuyor açıkcası çünkü yine hafiften yanma oldu. 😁 Ama düşündüğüm gibi yok yırtılacak yok kanadı yok duvar var düşünceleri yokmuş🥹kendime gülüyorum düşündükçe😁 geçen yıllarıma ve çabalamadığıma yanıyorum😁 umarım 3 ve 4 te de kolayca başarırım 😔

Yendiiiimmm yaptım yapttııımmm Allahım bağıra çağıra şarkılar söylemek istiyorum yaptım yendim bitti gitti bir yıllık kabus son buldu allahımmmmm biraz önce bitti gitti vajinusmus hemde yıldönümü ayımızda 🤩🤩🤩🤩🤩elimle tutup çıkardığımda içime aldığım kadarına inanamadım yarısından fazlası girmişti eşime durup durup yaptım mı girdi mi yani oldu mu başardım mı diyip duruyorum tabikide öncelikle size sonrada elimden tutan beni bu karanlık kuyudan çıkaran, Zezeportuga Zezeportuga arkadaşıma çokkk teşekkür ederim rabbim seni iyiki karşıma çıkarmış iyikiiiimm beniiiimmm 🥳🥳🥳🥳kızlar Allah hepinizden razı olsun rabbim herkese yenmeyi nasip etsin ahtım vardı yendiğim gece şükür namazı kılıp bu hastalığı olanlara dua edecektim birazdan yapacağım…. Sizi çokkkk seviyorummmmmm🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️
Yaaa o kadar çok sevindim ki sizin adınıza benim gözlerim doldu okurken🥹🥹 tebrik ederiiim😍 inşallah darısı bana 🥹🥹

inşallah canım dua ettim hepinize biz kadınların varyaaaa istese yapamayacağı hiçbirşey yok güveniyorum sana yapacaksın ❤️🌸
Eveet kesinlikle öyle canım yeter ki isteyelim😍 çook çok teşekkür ederim🥹 bu kadar ilerlemek bile benim için o kadar büyük başarı ki 7 yıl bekledim çünkü🥹 ben de başardım yazacağım inşallah😍

Eveet kesinlikle öyle canım yeter ki isteyelim😍 çook çok teşekkür ederim🥹 bu kadar ilerlemek bile benim için o kadar büyük başarı ki 7 yıl bekledim çünkü🥹 ben de başardım yazacağım inşallah😍
Tabikide öyle bende buradaki arkadaşlarım sayesinde dilatörle çalışıp başardım ilk gün 1.ve2.dilatörü yapmıştım mutluluğumu anlatamam yenmiş gözüyle bakıyordum kendime ve sonunda da oldu bende bir yıllık evli olacağım 20 Ağustos evlilik yıldönümümüz tekrar düğünmü çünkü yapsak 🤭🤩🤩🥳🥳🤣🤣🤣

Tabikide öyle bende buradaki arkadaşlarım sayesinde dilatörle çalışıp başardım ilk gün 1.ve2.dilatörü yapmıştım mutluluğumu anlatamam yenmiş gözüyle bakıyordum kendime ve sonunda da oldu bende bir yıllık evli olacağım 20 Ağustos evlilik yıldönümümüz tekrar düğünmü çünkü yapsak 🤭🤩🤩🥳🥳🤣🤣🤣ben
Ben de 2. Günde 2 ye geçebildim daha korka korka ilerliyorum 😁 kesinlikle 2. Düğünü hakediyor bu başarı🥳🥳 ben de eşime diyorum 7 yıl sonrasında yeni evlenmiş gibi olacağız heralde diye 🥹

Ben de 2. Günde 2 ye geçebildim daha korka korka ilerliyorum 😁 kesinlikle 2. Düğünü hakediyor bu başarı🥳🥳 ben de eşime diyorum 7 yıl sonrasında yeni evlenmiş gibi olacağız heralde diye 🥹
Yemin ederim kendimi bu gece evlenmıs hissediyorum oynuyorum falan eşime kalk halay çekelim dans edelim bugün düğün günümüz diyorum resmen yarım saat önce yendim ve asla ben yapamam diyenlerdendim hiç korkma inan ki bir iki nasıl yapılıyorsa üç ve dörtte öyle eşli sanki daha kolay geldi hatta bana daha yumuşak gibi aparatlar sert bide sonuçta penis bizim vajinamız için yaratılmış… yaparsın arkadaşım inanıyorum sana❤️❤️❤️

Yemin ederim kendimi bu gece evlenmıs hissediyorum oynuyorum falan eşime kalk halay çekelim dans edelim bugün düğün günümüz diyorum resmen yarım saat önce yendim ve asla ben yapamam diyenlerdendim hiç korkma inan ki bir iki nasıl yapılıyorsa üç ve dörtte öyle eşli sanki daha kolay geldi hatta bana daha yumuşak gibi aparatlar sert bide sonuçta penis bizim vajinamız için yaratılmış… yaparsın arkadaşım inanıyorum sana❤️❤️❤️
Ne kadar güzel yaa öyle çok sevindim ki kuzum senin adına 🥹gülümseyerek okuyorum mesajları, ben de bu sevinçleri yaşarım inşallah😍 her aparatı başardığımda ağlama geliyor mutluluktan bana da kalkıp oynayasım geliyor ahaha😁 evet ya ben de öyle düşünüyorum aparatlar plastik o da canımızı acıtıyor sonuçta eşli daha kolay olacak diye kodlamaya çalışıyorum beynime hep😊

Ne kadar güzel yaa öyle çok sevindim ki kuzum senin adına 🥹gülümseyerek okuyorum mesajları, ben de bu sevinçleri yaşarım inşallah😍 her aparatı başardığımda ağlama geliyor mutluluktan bana da kalkıp oynayasım geliyor ahaha😁 evet ya ben de öyle düşünüyorum aparatlar plastik o da canımızı acıtıyor sonuçta eşli daha kolay olacak diye kodlamaya çalışıyorum beynime hep😊
Yaşayacaksın canım bide sana bir tüyo, bu benim 4. Eşli denememde başarılı olabildim asla pes etme olmuyor ben yapamıyorum deme ben bu gece kendime hep şunu dedim sesli bir şekilde yapacaksın yapanlardan neyin eksik herkes yapıyor hiçbirşey olmuyor sende yapacaksın yüzdün yüzdün sonuna geldin diye diye kendime telkin verdim resmen hatta nakarat yapmıştım şarkı gibi söylüyordum aparatlar bitene kadar söyledim durdum sonra eşimle denemeye geçtik ilk bir iki seferde olmadı hemen çok normal sonra benim üstte olduğum pozisyonda yaptım ve oldu birkaç saniyelik birşeymiş o girişteki his asla acı falan da değil bu arada yanma gibi birsey ama sonrasını pek anlayamadan olmuş yani çıkardığımda afedersin neredeyse tamamının girmiş olduğunu gördüm ve daha çok ikna oldum artık oluyor yaptım diye… daha bende ilk kez yaptım ama devamı da gelir inşallah ilk seferde bana göre sadece girişi tamamlamak önemli zevk falan onlar sonra olur diye düşünüyorum

Çok şükür bin şükür canım benimmm o kadar mutluyum ki.😇 En başından beri çok güveniyordum sana biliyordum güzel haberin yakın olduğunu. Sana yol arkadaşlığı yapmak çok güzeldi beni hiç yormadın. Umutsuz olmadın. Yapamam, olmuyor demedin. Sen bu güzel başarıyı fazlasıyla haketmiştin zaten. Rabbim gönlüne göre versin. Yürüdüğün yollar bahar bahçe olsun inşallah çiçeğimmm🥰🤲

X