Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Çok şükür bin şükür canım benimmm o kadar mutluyum ki.😇 En başından beri çok güveniyordum sana biliyordum güzel haberin yakın olduğunu. Sana yol arkadaşlığı yapmak çok güzeldi beni hiç yormadın. Umutsuz olmadın. Yapamam, olmuyor demedin. Sen bu güzel başarıyı fazlasıyla haketmiştin zaten. Rabbim gönlüne göre versin. Yürüdüğün yollar bahar bahçe olsun inşallah çiçeğimmm🥰🤲
Hep diyordum ya yine diyorum önce Allah sonra sen ❤️sende bana hep umut oldun yapabilirsin dedin bana kendime güvenmemi sağladın hiç yapamayacağım sandığım birşeyin olacağını öğrettin ve sonuçta da oldu mutlu son 🥳🍀🤩🤩🤩

Arkadaşlar ben de vajinismusu tedavi sonucunda yendim. Güzel gelişmeleri anlatmanın motivasyonu arttırdığını bildiğimden sizinle de paylaşacağım. Daha birkaç gün evvel ilişkide konforu yakalayamadığımla ilgili fikir istemiştim ve bu öyle anlık bir şey ki eğer süreci bir şekilde başlattıysanız bir süre sonra öylece kendiliğinden oluyor. Daha önce denemediğim neyi denedim de artık oluyor diye sorarken buluyorsunuz kendinizi ve cevap çoğu zaman yok. Buradaki herkes süreci başlattığı için başaracak çok eminim. Henüz çok taze konfora ulaşmış biri olarak söylüyorum girişteki acıdan kaçmayın çünkü devamında acı olmayacak. Dilatörle çalışırken huzursuz olduğunuzda nasıl duruyorsanız ilişki sırasında da durun ve yapmanız gerekeni hatırlayın. Eğer müsaitseniz her gün ilişki deneyin. Tekrarlar inanılmaz hızlandırıyor normale ulaşmayı. Kaçtığınız eylemi istiyor olmaya başlıyorsunuz, ben o aşamadayım.İçeri geçişi sağlayabilen herkes geri kalan süreci yönetebilir o yüzden içeri geçiş var ama zorlanıyorum diyenler asla umutsuz olmasın. Bol tekrar yaptığı sürece kısa sürede hallolacağını garanti ediyorum. Eğer kendiniz halletmeye çalışıp yapamıyorsanız bu sizi psikolojik olarak yıpratıyorsa-beni çok yıpratmıştı-lütfen doktora gidin. Ben gittiğim doktora hayatım boyunca dua edeceğim sanırım. Kadın doğum uzmanına gidin. Gittiğim doktorun ismini burada söylemeyeceğim zaten böyle bir sıkıntısı olan herkesin karşısına çıkan işinde iyi olan birkaç doktordan biri. Adını duymadığınızı sanmıyorum. Adı duyulan bilinen 'kadın doğum uzmanları'ndan birine başvurun. Tekrar ediyorum süreci başlatıp da başarısız olan kimsenin olmadığını kayıtlara geçmediğini doktorumun kendisi söyledi. Buradan iyi mesajlar okudukça mutlu oluyorum. Gerçekten bu dayanışmayı çok kıymetli buluyorum. İyi ki varsınız

Ne kadar güzel yaa öyle çok sevindim ki kuzum senin adına 🥹gülümseyerek okuyorum mesajları, ben de bu sevinçleri yaşarım inşallah😍 her aparatı başardığımda ağlama geliyor mutluluktan bana da kalkıp oynayasım geliyor ahaha😁 evet ya ben de öyle düşünüyorum aparatlar plastik o da canımızı acıtıyor sonuçta eşli daha kolay olacak diye kodlamaya çalışıyorum beynime hep😊
Eşli aparattan daha kolay bunu net söylüyorum beynine gönder gitsin 😍 senden de güzel haber bekliyoruz bak benle ve diğer arkadaşımla birlikte bu hafta ikimiz başardık seni de aramızda görmek istiyoruzzzz hadi bu hafta bitir işi gel bizim aramıza 😍😍🩷

Yendiiiimmm yaptım yapttııımmm Allahım bağıra çağıra şarkılar söylemek istiyorum yaptım yendim bitti gitti bir yıllık kabus son buldu allahımmmmm biraz önce bitti gitti vajinusmus hemde yıldönümü ayımızda 🤩🤩🤩🤩🤩elimle tutup çıkardığımda içime aldığım kadarına inanamadım yarısından fazlası girmişti eşime durup durup yaptım mı girdi mi yani oldu mu başardım mı diyip duruyorum tabikide öncelikle size sonrada elimden tutan beni bu karanlık kuyudan çıkaran, @Zezeportuga arkadaşıma çokkk teşekkür ederim rabbim seni iyiki karşıma çıkarmış iyikiiiimm beniiiimmm 🥳🥳🥳🥳kızlar Allah hepinizden razı olsun rabbim herkese yenmeyi nasip etsin ahtım vardı yendiğim gece şükür namazı kılıp bu hastalığı olanlara dua edecektim birazdan yapacağım…. Sizi çokkkk seviyorummmmmm🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️
Tebrik ederim canım verdiğin mücadelenin sonunda başardın. Bu senin başarın,bizler burda sadece geçtiğimiz yolları anlatıyoruz geri kalan sizin çabanız. Bundan sonra herşey çok daha güzel olacak en güzel yıldönümünüz olacak tekrar tebriklerr 🥰🌸

Yendiiiimmm yaptım yapttııımmm Allahım bağıra çağıra şarkılar söylemek istiyorum yaptım yendim bitti gitti bir yıllık kabus son buldu allahımmmmm biraz önce bitti gitti vajinusmus hemde yıldönümü ayımızda 🤩🤩🤩🤩🤩elimle tutup çıkardığımda içime aldığım kadarına inanamadım yarısından fazlası girmişti eşime durup durup yaptım mı girdi mi yani oldu mu başardım mı diyip duruyorum tabikide öncelikle size sonrada elimden tutan beni bu karanlık kuyudan çıkaran, @Zezeportuga arkadaşıma çokkk teşekkür ederim rabbim seni iyiki karşıma çıkarmış iyikiiiimm beniiiimmm 🥳🥳🥳🥳kızlar Allah hepinizden razı olsun rabbim herkese yenmeyi nasip etsin ahtım vardı yendiğim gece şükür namazı kılıp bu hastalığı olanlara dua edecektim birazdan yapacağım…. Sizi çokkkk seviyorummmmmm🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️
Tebrikler canımm bu kadar basit işte. Hadi geçmişler olsun :KK68:

Tebrik ederim canım verdiğin mücadelenin sonunda başardın. Bu senin başarın,bizler burda sadece geçtiğimiz yolları anlatıyoruz geri kalan sizin çabanız. Bundan sonra herşey çok daha güzel olacak en güzel yıldönümünüz olacak tekrar tebriklerr 🥰🌸
Çok teşekkür ediyorum farklı bir güne uyandım bugün omzumdan yüklerin kalktı kuş gibi hafifledim ❤️🥳🌸

Eşli aparattan daha kolay bunu net söylüyorum beynine gönder gitsin 😍 senden de güzel haber bekliyoruz bak benle ve diğer arkadaşımla birlikte bu hafta ikimiz başardık seni de aramızda görmek istiyoruzzzz hadi bu hafta bitir işi gel bizim aramıza 😍😍🩷
Ay inşallah yaa🥹 bugün deneyemedım misafirim vardı diyeceğim gelmeyin bir süre diye😁 aklım hep derslerimde kaldı😁

bizim bi vajinismusu yendiğimizde bir de bebek haberi aldığımızda mutluluktan gözlerimiz dolmuştu o geldi aklıma :KK68:
Rabbim bana da nasip etsin inşallah bebek haberini🥹 benden 2 ay sonra evlenen arkadaşım bugün 2.ye hamile olduğunu söyledi. Ben hala başaramadım😭

Rabbim bana da nasip etsin inşallah bebek haberini🥹 benden 2 ay sonra evlenen arkadaşım bugün 2.ye hamile olduğunu söyledi. Ben hala başaramadım😭
Bu süreçte kafanızı bebeğe odaklamayın lütfen. Nasip işi bu kendinizi daha fazla üzmeyin. Bakın ben yendim 1.5 sene oldu bebiş yok 😊 bide bunun stresine sokmayın kendinizi

2012 li yillarda meger bende vajinismus musum haberim yokmus birkac denemede olmadi cok kasiyordum kendimi sonra esim kizmisti :KK43: korkudan bir sekilde nasil olduysa serbest birakmistim kendimi oldu bitti ilk iliskiydi zaten ondan oldu muhtemelen sonrada bi daha yasamadim hic

X