Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bence cok harikasin bocuss :roflol:
böyle bir konuyu espiriye alip bizi güldürüyorsun ya..
seni cok seviyoruz, iyi ki varsin!!!!!!!!

venusten'cim Allah razi olsun senin gibi bizlere yardimci olan arkadaslardan valla!!!
ben her zaman her gün bu foruma giremiyordum, sadece tek tük hep iste.
her girisimde baska arkadaslar sorularimi cevapliyordu.. insallah uzun süre kalirsiniz..

herkese iyi akşamlar kızlar...
çok sık giremiyorum, bu hafta izinli ve evde olduğumu söylemiştim, malum kpss ye çalışıyorum, pazar günü sınav var, sabahtan beri denemelerden başımı almadım....yeter artık...
şimdi egzersize başlıycam...başlamadan önce bir bakayım dedim bizim kızlar ne yapıyo diye...

canım elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz... bazen işler yoğun oluyor çok fazla giremiyorum ama aklım hep burada kalıyor vakit buldukça yetişmeye çalışıyorum...birilerinin motive edici sözleri bazen çok iyi geliyor...ben ilk doktora gitmeye başladığım zamanlar dr dedim bi kadın olarak biz nerde yanlış yapıyoruz siz nasıl normal bi şekilde cinsel hayatınızı sürdürüyorsunuz biz illa bişeyler sokmak zorundayız herkes ilk girişte tedirgindir zaten....kadın bana dediki ben psikoloğum ama senin o anda ne hissettiğini anlayamam sadece tahminler doğrultusunda sana telkin verebilirim demişti sonra bu siteyi buldum ve doktoruma anlattım motive edici sözler olduğu sürece başarını hızlandırır ama seni rahatsız edici en ufak bir şey görürsen siteye girme...dolayısıyla burada sizleri motive ederken dikkat ediyoruz çünkü en ufak bi şey eski korkularımızın kafamızı karıştırmasına yetiyor...rahatsız olduğunuz bi durum olduğundada lütfen bildirinki ben veya başka bir arkadaş biraz daha dikkat edelim....

[/QUOTE]ama suc sende bir girdin bi daha kaçtın... 1.boğum dudakların içi zaten bebişim.. emla kullan ... ilk boğuma kadar grebiliyorsun oraya sür sonra derin nefes al 2.boğuma kadar al...
hiçbirimizde bunu yapacak cesaret yoktu..herşey efliliğimiz ve sevdiğimiz adam için.. sık gir ve anlat ... birde kafanda büyütme de ki buradan bebek çıkıyor kocaman...bu parmak niye girmesin.. telkinle hallettt[/QUOTE]

canım ya kaçmak değil aslında çok sık giremiyorum nöbetlerim çok gelio bu ay eve bile anca uyumaya geliyorum. ama iyi habar dün gece sonuna kadar ilerlettim parmağımı ve oynattım içerde:dance:bir boğum girdi birden acı hissettim ama sonra baktım ki kasıyorum kendimi. iyi şeyler düşündüm başkaları bunu yaparken zevk alıyor dedim bi baktım az daha gidio ve yavaş yavaş sonuna dayandı. bi arkadaşın iletisini okumuştum orda pe..s denemesi yaparken iyi şeyler düşündüm sonra bi bakmışım ki tamamı içerde die yazmıştı o geldi aklıma bende öyle düşündüm ama yine de benm için hemen pe..s denemesi yapmak için erken değil mi. yani ne bileyim birden acele edip yapamassam daha kötü olur sanki. egzersize devam edeyim ben daha..

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar gene ben neler yasadım yeni gelen arkadaslar için yazıyorum..ilk gece korktugum için olmadı die düşünüorum daha dogrusu canım yandı die yoksa ilk gece kanamam olmustu zaten..ama sonrası..
öncelikle ben 1-2 ay dokunamam dedim yapamam dedim parmak egzersizlerini öyle de oldu erteledım hep ama aklıma geldi ben yapamazsam esim yapar :)
o da seve seve bana yardımcı oldu önce orta parmagının yarısına kadar oldu...
sonra acıyınca emla aldık tamamı oldu hemde hissetmedim hiç
buradaki arkadaslar sayesinde zamanla alıştım buna kimseye paylaşamadıgımızı burda beraber paylaştık..önce yarısı oldu bigün..
en son dun gece hem emla sürdük hem prezervatifin kayganlığı ile oldu inanamadım bir kaç sefer denedik acı oldu evet ama cok deil birde artık 2 dk sonra gececegine inandırdım kendimi ölüm yokya deyip nefes ala ala oldu..suan daha cok yeni umarım devamı gelicek ama bir kere olduysa devamıda olacak inanıyorum..
bence benim zarım kalındı her seferinde az az kanamam oldu.belki de o yuzden acıdı aslında hiç acımıyormus sinir ucu yokmuş içerde denemeye deger

fiyat biraz yüksek geldi banada ama borç bulduk.kesinlikle değdi çünkü hayatım değişti , artık hiçbişey düşünmüyorum.en kısa sürede sende başarırsın inşallah.

Canım artık yazmıyorsun bana ben hemen hemen hergün bakıyorum siteye..hemen umutsuzlanma. emlayı aparatın başına sür sadece o uyuşturmaya yeter de artar bile. ben çok merak ediyorum seni. lütfen beni de haberdar et.. ama azcık hızlı davran az kaldı sabret cnm

Hangi kalemdi o şekerim CADIARZU

kizlar bugün ilk dilatör ile 5-6 santim ilerliyebildim.
yeterli bu 5-6 santim? yoksa daha ileri mi gitmem gerek?
yine kafam karisti.. 2. boy dilatöre gecebilirmiyim acaba?
bir an önce bitirmek istiyorum bu isi yaaaaaaaaaavvvvv.......

Son düzenleme:
kizlar bugün ilk dilatör ile 5-6 santim ilerliyebildim.
yeterli bu 5-6 santim? yoksa daha ileri mi gitmem gerek?
yine kafam karisti.. 2. boy dilatöre gecebilirmiyim acaba?
bir an önce bitirmek istiyorum bu isi yaaaaaaaaaavvvvv.......

canım ben dilatörle yapmadım ama şunu söyleyeyim 2. aşamaya geçmek için 1. aşamayı en az 3 kere sorunsuz yapmalısın tabii herkesin yapısı farklı sen tamamdır diyorsan 2. ye geç tabi opuyorumnanaktanazimle egzersiz yapan tüm arkadaşları alkisalkisalkisen zor kısmı egzersizilere başlayabilmek walla süpersiniz bu aşamayı atlattınız....kendine güven bebişim başaracaksın en kısa zamanda kaydirigubbakcemile5

canim benim, bugün eve gelir gelmez isi gücü birakip egzersize basladim.
zaten kac gündür regl bitmesini bekliyordum kaydirigubbakcemile3
1. boy dilatörle yazmistim zaten. biseyler yemek icin mola verip buraya girdim.
ve simdi tekrar egzersiz yapmaya devam edicem.
2. boy dilatörle sansimi denemek istiyorum hemen simdi. nasil olsa bi gün o da girecek, o yüzden vakit kaybetmek istemiyorum kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bir konuda yardımınızı istiyorum dilatör almak istiyorum bun nerden temin edebilirim ve sanırım boy boy oluyormuş hangi boyunu almam gerekiyor şimdiden teşekkürler

zemuszemus
Pamukcum burada birkaç sivaslı var ama ben bu mesajını üstüme alınıyorumiyiyim cnm sen nasılsın... geçen sivastan kuzenlerim gelmişti buramm buram memleketim koktular... olumunekankayizsmile

şekerim tabiki senden bahsediyorum ben hemşocum diye sana hitap ediyorum tabiki :)))
ohhh sende git bir ara kokusunu çek içine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…