Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Egzersiz yapan/yapmaya çalışan arkadaşlar :

1- Gülcel

2- Happyselly

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Filesta

11- Masumcat

12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak egzersizi)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Ysmnmawi
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak egzersizi)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000
24- Coolfresh
25- Burcum86

haklısın.. hep yarın hep yarın die erteledim . ama egzersizlerden çekiniyorum biraz. bide parmak egzersizinde kanama oluyor mu ?

haklısın.. hep yarın hep yarın die erteledim . ama egzersizlerden çekiniyorum biraz. bide parmak egzersizinde kanama oluyor mu ?

yok kırmızı gelmedi bende buradaki arkadaşlarında hiç birinden duymadım....ilk parmak egzersizine başladığımda bende parmağıma bakar dururdum bişey varmı diye ama olmadı....öyle şeyler aklına getirme...kegel egzersizi ile başla bence..sonrasında yavaş yavaş parmak egzersizi yapmaya...sadece ilk zamanlar böyle karıncalanma gibi bi şey hissediyosun vajide birde orası esnek sen yavaş yavaş ittikçe kendisi otomatikman açılıyor...beynimizle kasıyoruz vajiyi yoksa fiziksel olara hiç bir sorun yok zaten mükemmel bi şekilde yaratılmış vaji...

beni sorunca şaşırdım venüs ne kadar dikkatli ve alakadar bir insansın tşk ederim sorduğun için. ben yeni başladım kegel egsesizlerini yapmaya başladım tuvalette tut falan.daha sonra ayna ve serçe parmağına geçicem inşallah...eşim askerde olduğu için acelem pek yok. enazından şu eksersizleri yapıp bitireyim gelincede p... le deneriz tabi duyduğum şu emla kremi ile inşallah bende sizin gibi başarırım arkadaşlar.artık tek umudum bu.

kızlar başarmış kadar mutluyum sözde aylardır parmak egzersızı yapıyorum ama bı arpa boyu yol alamamısdım bugun aksam eşim evde kpss denemesı ççzerken bende egzersiz yapıyım dedım emla yı surdum oyle ugrasırken esımde geldı yanıma benı hep boyle cok ıyısın oluyo tarzı guzel sozlerle motıve ettı ve ben ılk defa bır parmak ıkı bogum sokdum cok mutluyum ıns gerısıde gelıcek sızın sayenızde bende basarıcam Allahın ıznıyle

korkuyorum peki bi sorum olucak egzersizleri denemeden sadece beynimde bu işi yapacağımı düşünerek yenebilirmiyim bu illeti ?

denemediğine göre yenememişsin olursun ... amaç orayı keşfetmek ve 3-4 cm lik kasılı alanı açmak ... kendi kandırma bebişim :)) zaten beyinde çözsen herşeyi alırsın oraya parmak marmak hayal:.... bende derdim ki inş dr bana dilatör vermez eşli egzersizden sonra merak ettim ..aptalca bir şey yaptım :)) bu fosforlu kalemler oluyor ya hani ispirtolu geniş kalemler onu pre....tifleyip içime giriyor mu diye baktım :))oluyordu:)) yani beyinde yendikten sonra zaten herşeyi alabiliyorsun:)) beyinde yenmen içinde oraya parmağını so..up orada acı olmadığını görmen kademe kademe tüm genişlikteki parmaklara nesnelere alıştırıp açman.. karaktersizim ben zaten :)) gizlim saklım kalmadı:)))

kızlar bu kalem olayını unutun :)))))))))))))))))))

aynen ya harika anlatmışsın ... ohoo gazladık ettik...kadınlara baktık aha bu fosil yapmış ben mi yapamayacağım deyip heyecanlı heyecanlı deneme ve sonuçsuzluğu yaşadık...

içki olayı ise komedi ... benim şaraba alerjim var bira da bişi yapmaz...sen şarap iç sız sonra kalk kabızzz :)) eşim horul horul uyudu ben acı çekerkene :))) hemde bunu bile bile 3 4 kere denemişimdir :))

yahu bebişim kan falan yok...eşim 2 parmagını sonuna kadar koyduğunda bile gelmedi.. hatta dedim ki kızlık zarı nerde falan... ama öyle birşey yok..zar yırtılması patlaması bunlar saçmalık sadece ilişkide hafif kılcal damar sızıntı verirmiş .. kasmazsan onda da bişey yok... zarı acıcak olayını unut... acısa bu kadar insan yapar mı bunu

tamamdır canım bundan sonrası kolay... en zoru bu idi... pen..sten bile zoru... çünkü artık orayı keşfettin ve kendine güvendin yapabileceğine inandın ... bundan sonra her yaptığında bu ilerlicekk orayı güzelce gevşet çok gevşediğinde de pre..tif ile 2 parmağında sıraa :))

maşallahhhhhhhh :)) tütütütütüü

canımcım aynı yollardan bizde geçtik ve sizin sıkıntılarınızı en iyi biz anlıyoruz ben 600 sayfa okudum başından başlayıp bi türlü karar veremedim yazsammı yazmasammı kimselere anlatamadığım bir şeydi vaji...çoğu zaman düşünmek bile istemiyordum bu işi yapamadığımı ama herşey ortadaydı ben bu işi yapamıyordum ve ilk msj yazdım sağolsun herkes yardımcı oldu bi baktımki tek ben değilmişim sayfalarca okuduğum o yazılanlar hayal değilmiş başaranlara imrenirdim hep....egzersiz öncesi çok ağladım zırladım düşündüm taşındım kendimi telkin ettim ama bi türlü olmuyordu ne zamanki egzersize başladım işteo zaman kendime güvenim geldi bu parmak buraya giriyosa p...sde girer dedim hedefe kilitlendim hiç geriye dönüp balmadım ve hep pozitif oldum hatırlayan arkadaşlar vardır eskiler yenince hep yok oldular 5-6 kişi kaldık sadece...moral çok önemli biz burada size gereken gazı veriyoruz tabiri caizse ama mümkün olduğu kadar siz kendinize güvenin ve kendinize gaz verin....egzersizlerde ilerlemeye başlayınca sen zaten kendin daha fazlasını yapmak isteyeceksin hiç merak etme sende başaracaksın....

aaaa şarap kabızmı yapıyormuş anam bunu ilk defa duydum o yüzdenmi ben balayından eve döndüğümde wc de sabahladım.....bende diyorum akdeniz yemeklerinin kabız yapmaması lazımdı bunu öğrendiğim iyi oldu opuyorumnanaktansağol bebişim zemuszemus

maşallah güzelim bak gördünmü beynin güzel sözleri duyunca nasıl rahat bıraktı seni....kızlar siz parmağı vajinize değil beyninize sokuyorsunuz sorun vajide değil beyinde olay tamamen psikolojik ne zamanki baktınız zorlanıyorsunuz egzersizde bırakın zorlamayın gidin sizi mutlu edecek bi şey yapın (ben bi dünya çikolata tükettim egzersiz yaparken) odadan nerdeyse ağlayacak vaziyette çıkıyodum kocaman bi çikoyu mideye indirince sırıta sırıta gidiyodum odaya...aslında kafamızda o kadar büyütmesek üstesinden gelemeyeceğimiz bi şey değil...biz güçlü kadınlarız korksun bizden vaji....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…