Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Egzersiz yapan arkadaşlar :

1- Gülcel

2- Happyselly

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Arzum66

11- Masumcat

12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak egzersizi)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Ysmnmawi
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak egzersizi)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000

bu dönemde düğünler arttıkça sanırım vajili sayısıda hızla yükseliyor....sadece bu konuya yazan 23 kişi çok ciddi rakamlarda bu sorunu yaşayan var demekki ((

kızlar daha cokyenı ve cok sanlsısınız bakın buldunuz bu sıteyı ben bır bucuk yılsonunda buldum burayı ve basardım...burda 17 yıl sonra basaranalr var..sımdı bız sıze sunu yapın bunu yapın dıyoruz yanı egzersız yapmanız gerek dıyoruz anlatıyoruz ama olay sızde bıtıyor sız okurusnuz ama denemey cesaret etmezsenız sadeceokumakla gunler gecer gıder ..

:enbuyukkk:

herkese coook teşekkürler siz olmasanız yapamazdım sizler benim manevi kardeslerimsiniz hepinizi cok seviyorum:):):):)):) umarım devamı gelirrr:sm_cool:

ne demek devamı gelrı dıye tabıykı gelıcek sen basradın artık bıttı ...

inanmıyordum ama oldu..kaydirigubbakcemile3
demiştimya prezervatif aldık die onun kayganlıgıyla sanırım oldu.biraz canım yandı ama fazla deil..gene azcık kanama oldu ne zar varmıs bende de yahuuukafamçokkarıştı
ama tamamı girdi hemde birkaç kez:1rolleyes:

herkese dua edicem artık :Saruboceq: Allah hepinizden razı olsun bende yardım edicem herkese su emlayı da bırakayım hersey düzene girsin sırnaşık şey

slm arkadaşlar.ben de 1 hafta önce başardım.dr ulusoya gittim.gitmeden çok teredddüt yaşamıştım.çünkü çok farklı isimler vardı önümüzde.tercih etmek zorunda kaldım birini.dr u aradım tedavi ücretini ve içeriğini sordum.uygulamanın 3 seanslık bir terapiyle başarıya ulaşabileceğini söyledi(1 buçuk gün.)açıkçası o kadar okuduğum ve basından takip ettiğim haberler sonucunda paramın boşa gidip gitmeyeceği;en önemlisi de tekrar umutsuzluğa düşebilme ihtimali beni tedirgin ediyordu.karar verdik ve gittik.dr la ilk buluşmamızda bize tedavi sürecinden bahsetti ve tedavi sürecinin içeriğini açıklayan bi sözleşme çıkardı.okuduk ters gelen bir durum yoktu.tedavi sonuçlanana kadar devam etme güvencesi yazıyordu.sözleşmeyi imzaladık ve faturamızı aldıktan sonra ilk seans başladı.dr bilinciniz açıkken hipnoz tekniğini kullanıyor.ilk gün zaman aralıklı 2 seans ikinci gün durum değerlendirmesi son seans ve sonuç olarak acısız bi ilişki izledi(eşiniz de sizi yan odada kameradan izliyo).seanslar sırasında eşim beni yan odada televizyondan izlediğini kendisinin de çok şaşırdığını ifade etti.olayın 1,5 günde bitmesi beni ve eşimi çok memnun etti.1 haftadır kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum.allah hepinize aynı mutluluğu yaşatır inşallah.

selam canım bende dr ulusuoya mail atmıştım ama ücret biraz fazlasıydı nasıl ücret durumu ben kendim yenmeye çalışıyorum ama yarsına kadar girince çok ağrı acı oluyor aparatla denerken bir nebze daha iyi daha kolay ama p.. denemesinde fiyasko yaşıyorum ama maddi anlamda şimdi bu kadar para da verme durumumuz yok sağolsun burda herkes çok yardımcı oluyor inşallah bende halledicemm

arzum sana da tebriklerrr .))) venüs biliyorum çok yardımcı oldun ve artık başarmam gerekli ama eşiminde tabiriyle evde doğru düzgün olamıyoruz işler yoğun kısıtlı vakitde de egzerisle geçiyor .(

canım ya bu reçeteyi özelden atarsan çok sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…