Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

anladım canım bende tereddüt ediyorum emlaya devam edeyimmi bilmiyorum.ama emla gerçekten cesaretlendiriyo.birde beni bu leke halinde kanamalar tedirgin ediyo normalmi acaba.bugün denemsemmi denersem daha çok kanama olur diye korkuyorum

canım ilşkiden hemen önce egzresiz yaprsan tedirginliğin geçer 2. nin sevinci daha baska bişi hiç erteleme bence

Çok sağol zerrcim.Bende ara vermek istemiyorum,emlasız yapamazsam korkusu var sadece...Ama emlayla başaran arkadaşların hepsi bırakabildi,bende bırakabilirim sanırım..Zaten emlasız bir yaparsam o zaman dünyanın en mutlu insanı olacağım,sanki..Ertelemeden yapmam lazım,yardımın için teşekkür ederim canım...:1hug:

gün gün azaltarak kendini kandırabilirsin canım herkes bıraktı hiç tedirgin olma

Son düzenleme:

Hafif kanama normal sanırım,yani öyle çok şiddetli değilse tabii..Bende hiç olmadığı için birşeyde diyemiyorum,canım..Peki sen 2.denemeni emlayla mı düşünüyorsun?

Hafif kanama normal sanırım,yani öyle çok şiddetli değilse tabii..Bende hiç olmadığı için birşeyde diyemiyorum,canım..Peki sen 2.denemeni emlayla mı düşünüyorsun?

sanırım evet ama az kullanırım sonra biraz daha az ondan sonrada tamamen bırakırım.birden bırakmak zor olur gibi.fazlada uzatmamak gerek tabi ama 1 2 denemede de kullanmaktan bişey olmaz heralde:)

Teşekkür ederm canm benm ya ben sana özel msj atamıorum mesaj sayım henüz 50 olmamış

günaydın kızlarr bu konuda tek olmadığıma çok seviniyorum nedense :))

başaranları görüncede cesaretleniyorum henüz bişeye başlamadım yeniyim ben ilk ilişkiye girmeyi denediğimde acısını hissedince devam edememiştim eşime bana içki içir sarhoş et öyle yapalım dedim :)) normalde hiç içmeyen biri olarak ilk bardakta sarhoş olmam gerekiyor du ama 2-3 bardak oldu bende hiç bişey yok dedim korkudan o bile tesir etmedi :))) 5 ci günde zar zorda olsa ilk geceyi atlattık tamamen olmadı tabi kanama oldu sadece ama sonraki günlerde yapamadım ilk günki gibi değil di acısı azdı ama yinede devam edemedim ( ve 3 gündür çok acıo deneme yapamıyoruz

ben daha ilk geceyi bile atlatamadım

ne kadar oldu evleneli benim 17 ekimde düğünüm oldu 5 gün sonra yapabildim ama nasıl yaptım gel bana sor bir çok denememiz oldu acısına dayanamadım hep kaçtım en sonunda eşime dedim ki ben acıo desemde durma sakın o şekilde yaptık ama kendimi yataktan attım sonunda nasıl ağladığımı ben bilirim ama olmadı die ağlamıştım meğersem olmuş :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…