Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Umarım bir an önce düzelir çünkü önce vajinismus şimdi bu iyice sinirlerim harab oldu . Ne cinsellikmiş arkadaş diyorum artık bi beceremedik yani karı koca bi türlü beceremedik şu işi . Çoluk çocuk herkes yapıyor halbuki
Geçicidir umarım kısa sürede çözülür canım sıkma canını neler geçmedi buda geçer

Merhaba hymen ( kızlık zarı ) yapısı ile ilgili güzel bir içerik buldum izlemenizi tavsiye ederim . Vajinusmusla ilgili Google dan çeviri yaparak youtubda yabancı içeriklere bakabilirsiniz çok güzel anlatımlı içerikler hazırlanmış. Not: gördeldeki akan kan görümümü regli kanı o kadar çok kanama olmuyormuş 1, 2 damla şeklinde oluyormuş genelde . görseldeki giriş kısmının 2,3 cm ilerisinde halka şeklinde olan yer hymen

Eklentiler

• A63681C6-FFE5-49DC-8B80-2772F600E99D.jpeg
    A63681C6-FFE5-49DC-8B80-2772F600E99D.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 62
Henüz her şey bitmedi tabi ama artık ilişkiye girebiliyorum tabi en çok da meleğim "Zezeportuga" sayesinde oldu. Beni sürekli takip etti ben de sürekli rapor verdim ona yaptimlarim hakkında 🥰🥲iki haftada çözdük sorunu ama toplasan on gibi oldu aslında. Bir hafta aparat çalıştım bir hafta eşli denemeler sonunda ilk kez dün akşam ilişki oldu. Arada kactigim günler de oldu ama her defasında bir oncekinden farklı biseyler yapmaya çalışıp ilerlemeye çalıştım.

Diyeceğim o ki imkansız değil. Benim eşimin aparatlardan haberi yoktu. Hala da yok 🙈ben önden parmak çalışayım sonra da seninle çalışayım diye banyoya gidip kapıyı kilitleyip aparat çalışıp sonra onları gizlice kaldırıp ardından eşimi cagiriyordum parmak çalışalım ben çalıştım diye. Aynı şekilde birlikte yaptığımız denemeler için de geçerli bu. Ben önden çalışayim sonra birlikte deneyelim diyordum. Ama girince aparat çalışıyordum. Mecburen yaptım bunu. Ama o kararı almasam şimdi yendim diyemezdim.
Çalıştığım için akşam yorgun oluyorum diyordum hep bahane olarak. Ama izin alıp evde kaldığım bir hafta boyunca tüm deneme ve egzersizleri akşam dokuzdan sonra yaptık. Hatta bir gün 25 bin adım atıp epey dışarıda gezdigimiz gün bile deneme yapmisligimiz var. Bu süreçte eşim yardımcı olamadı. Bilerek yaptığını düşünmüyorum ama bu konularda beceriksiz.
Bana sürekli kızlık zarı hatırlatması yapıp, ilk kez parmak egzersizi yapınca senin aslında baya darmış ilişkide zorlanacaksin, parmaktan sonra gelip bişey oldu mu diye yaptığı kontroller. Bir kaç kez kendimi banyoya kapatıp aglamisligim var. Ama pes etmek yerine ne derse desin ne yaparsa yapsın ben bunu yenicem artık dedim. Ve iyiki demişim.
Dün akşam bir buçuk yılın sonunda eşim ilk kez bulaşık yıkadı ve çay getirdi bana. Yani galiba karı koca mı olduk ne😁🤪
Ya ben bu kadar üşengeç ve hantal halimle bu kadar naz yapıp ve eşimin destek olmamasına rağmen yendim💪

Sen de iyi ki varsın Çiçeğimmm. :KK68: Kuzum ben bu sayfadan sürekli çıkmış bulunuyorum ya neden öyle oluyor acaba.? Ben de kimse bir şey yazmıyor demek ki diyordum. Bana gelmiyormuş meğer. 🤦🏻‍♀️
Ben de Google üzerinden giriyorum devamlı çıkmış görünüyorum kuzum sayfaya girince görüyorum her yazılan bildirim olarak da gelmiyor,kadınlar kulübünü tlf indirdin mi canım öyle yaparsak çıkış olmaz düzenli gelir bildirimler diye düşünüyorum

X