Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Benim doktorum bana sakinleştirici verdi. Belki onun sayesinde çok sakindim, kendimi sıkmamaya çalışıyorum bir de birleşmeyi değilde haz almaya odaklanıyorum. Dilatör de kullandığım da gözüm kapalı sanki eşimle ilişkiye giriyormuşum gibi hayal ediyorum. Doktorum öyle tavsiye etmişti.
acaba sakinleştirici olarak ne verdi? benim sorunum aparatları vs yapıyorum eşli denemede de bir kısmı giriyor ama tamamını alamıyorum korku değil de heyecanlanıp kasıyorum kendimi :KK43: 2 yıldır bu illetle uğraşıyorum

acaba sakinleştirici olarak ne verdi? benim sorunum aparatları vs yapıyorum eşli denemede de bir kısmı giriyor ama tamamını alamıyorum korku değil de heyecanlanıp kasıyorum kendimi :KK43: 2 yıldır bu illetle uğraşıyorum
O zaman size şöyle söyleyebilirim. Dilatörü bilinçli yapmak faydalıdır yani içinize alınca burundan derin nefes ağızdan nefesi vermek, ve ben yapabilirim çok basit bak oldu bitti diye kendine telkinde bulunmak.
İlacı doktor direk verdi eczaneden almadım sadece 1 taneydi yarım yarım içtim o da çok sersemleştiriyor ve uyku yaptırıyor. Bence ona bile gerek yoktu şuan ilaçsız ve kendime nazar değdirmiyim kayganlaştırıcı bile kullanmıyorum artık🫣☺️

O zaman size şöyle söyleyebilirim. Dilatörü bilinçli yapmak faydalıdır yani içinize alınca burundan derin nefes ağızdan nefesi vermek, ve ben yapabilirim çok basit bak oldu bitti diye kendine telkinde bulunmak.
İlacı doktor direk verdi eczaneden almadım sadece 1 taneydi yarım yarım içtim o da çok sersemleştiriyor ve uyku yaptırıyor. Bence ona bile gerek yoktu şuan ilaçsız ve kendime nazar değdirmiyim kayganlaştırıcı bile kullanmıyorum artık🫣☺️
maşallah ne güzel eczaneye sorsam verir mi? acaba

2 yıl önce girmişim en son bu siteye, bu gece nedense aklıma geldi kızlar. ne çektin be dedim kendi kendime.. şuan 2 yaşında bir kızım var. buralarda 4 sene boyunca gezdim durdum.. denedim ve sonunda başardım. nedense yazmak istedim inancınızı kendinize güveniniz sakın kaybetmeyin lütfen. ben 4 sene hep kaçtım. sonra çok korkarakta olsa aparat aldım ve denemek istedim korkup nefes nefese kalıyordum ama başlamadan meditasyon yapıp kendimi rahatlatıyordum. 3 gün içinde hepsini yapabilmiştim korksam da üstüne gittim acırsa dururken senin elinde ama acımayacak zaten diye düşünün. şuan bakıyorum gerçekten acımıyor beynimizin bize koyduğu sınırı aşarsınız umarım en yakın zamanda . hepinizi çok içten anlıyorum ve bu sorunu aşabilmeniz için her zaman dua ediyorum.. inşallah en yakın zamanda hepiniz çözmüş olursunuz çok değerlisiniz unutmayın , kendinizi keşfetmeye sevmeye fırsat verin sevilecek bir şeyden korkmayın ayna karşısında sürekli kendime herkes buna bayılıyor ben neden korkayım diyordum asdfg kendinize sürekli içten içe gaz vermeyi unutmayın beyninizi alıştırın bir de sürekli sexy iç çamaşırları giyerseniz dişiliğiniz yüksek olduğu zaman korkunuz azalır libido yükselir unutmayın ufak bi tavsiye bol jel sürün aparatlarınıza ben krem falan kullanmamıştım orasını bilemicem ama o gitmiyo takılıyor dediğiniz yeri bi saniye ıkınıp itmeye cesaret ederseniz hop boşluktasınız acı yok merak etmeyin sizi seviyorum

Vajinismysu yenen arkadaşlar size bir sorum olacaktı . Tam iyice yendim artık her şry olması gerektiği gibi dedim 3. Gün eşim sertleşmemeye bŞladı. Üst üste yaptık ondandır dedim 2 gün ara verdik bugün yine yakınlaştık hatta giyindim edindim ama bi dokundum yine sertleşmemiş. Vajinismusu yenen arkadaşlar bu sorunu yaşadı mı? Nasıl düzeldi. Bi bitmedi şu cinsellik derdimiz arkadaş. Evlenmeden önce yanağından öpsem sertleşiyoru. Evlendik vajinismus süresince de gyet sertleşiyordu ne zaman öpsem dokunsam direkt sertti. Şuan canım acayip sıkıldı moralim bozuldu

Vajinismysu yenen arkadaşlar size bir sorum olacaktı . Tam iyice yendim artık her şry olması gerektiği gibi dedim 3. Gün eşim sertleşmemeye bŞladı. Üst üste yaptık ondandır dedim 2 gün ara verdik bugün yine yakınlaştık hatta giyindim edindim ama bi dokundum yine sertleşmemiş. Vajinismusu yenen arkadaşlar bu sorunu yaşadı mı? Nasıl düzeldi. Bi bitmedi şu cinsellik derdimiz arkadaş. Evlenmeden önce yanağından öpsem sertleşiyoru. Evlendik vajinismus süresince de gyet sertleşiyordu ne zaman öpsem dokunsam direkt sertti. Şuan canım acayip sıkıldı moralim bozuldu
sertleşmesi için uzunca sevişme gayreti gösteriyor musunuz? Eşin açıkça tahrik olduğu şeyleri söylediyse ve yapıyorsanız biraz daha deneyin olmazsa tıbbi yardım alın.

Önce vajinismys şimdi bu durum . İyice çıldırma noktasına geldim artık.. bir türlü beceremedik bu işi
Kafana takma bu kadar canım genelde vajinismus sonrası erkeklerde olabiliyor ve kendiliğinden düzeliyor ama içiniz rahat olsun diye doktor desteği alabilirsiniz çözümü olan bir durum

Belki kafasına taktığı birşeyler vardır eşinizin
Her şey iyiydi aslında ya :KK43: bir de öyle dan diye olunca şaşırdım bende . Çünkü hafta başı iki gün üst üste normal yaşadık ondan sonra ikidir olmuyor . Önceleri de dediğim gibi hemen sertleşiyordu. Ne zamanki normal ilişki yaşamaya başladık böyle bi şeyler oldu 🤦🤦

Kafana takma bu kadar canım genelde vajinismus sonrası erkeklerde olabiliyor ve kendiliğinden düzeliyor ama içiniz rahat olsun diye doktor desteği alabilirsiniz çözümü olan bir durum
Umarım bir an önce düzelir çünkü önce vajinismus şimdi bu iyice sinirlerim harab oldu . Ne cinsellikmiş arkadaş diyorum artık bi beceremedik yani karı koca bi türlü beceremedik şu işi . Çoluk çocuk herkes yapıyor halbuki

Her şey iyiydi aslında ya :KK43: bir de öyle dan diye olunca şaşırdım bende . Çünkü hafta başı iki gün üst üste normal yaşadık ondan sonra ikidir olmuyor . Önceleri de dediğim gibi hemen sertleşiyordu. Ne zamanki normal ilişki yaşamaya başladık böyle bi şeyler oldu 🤦🤦
Arada bir oluyormuş böyle sorunlar belki geçici birşeydir devam ederse doktora gitmekte fayda var

Kendisi de şaşkın. İsteksiz de değil istiyor ama o da neden sertleşmediğini anlamadığını söylüyor . Olabilir bazen diyor düzelir diyor
Elinde değildir istersen biraz daha sabret Burcu sevişmeyi planlı yapmayacağınız zaman dene mesela bi anda olsun,konuşmadan,haber vermeden,tahrik etmek için birbirinizi nelerden hoşlanır tahrik olur onlara dikkat edebilirsin biraz acık oluyo ama kusura bakma Burcu,çünkü önce bunları deneyip biraz zaman verdikten sonra hala devam ederse doktora görünürsünüz

Elinde değildir istersen biraz daha sabret Burcu sevişmeyi planlı yapmayacağınız zaman dene mesela bi anda olsun,konuşmadan,haber vermeden,tahrik etmek için birbirinizi nelerden hoşlanır tahrik olur onlara dikkat edebilirsin biraz acık oluyo ama kusura bakma Burcu,çünkü önce bunları deneyip biraz zaman verdikten sonra hala devam ederse doktora görünürsünüz
Vajinusmus sorunu yaşayan kadınların eşlerinde bazen böyle durumlar oluşabiliyormuş,geçici bi durumdur,ama bu da ertelenecek bi durum değil tabi önce zaman ver biraz sonra duruma göre bakarsınız bu da geçer için rahat olsun

X