Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Burda , 3 günde bütün apartları bitirip, eşli yapabilen kişiler gördüm. Biz neden yapamayalım? İstikrarlı devam etmek lazım, hadi 3 gün olmaz 13 gün olsun bizim de. Bir yılda olmayan bir günde olur belki belli mi olur :)

Aynen öyle, başkalarını bilmiyorum onlar o an hazırlarmış demekki, ama biz de yapabiliriz. Hatta biz de yapacağız. Ama uzatmak ertelemek yeter artık kimse gelip koluma girip beni ayağa kaldırmıyor değil mi geldi geçti bir buçuk yıl olacak neredeyse. Valla benden bu kadar dedim kendime normale döneceğim artık ve kararım kesin sen de kendine ödül ya da ceza koy. Hafta sonu bir üst aşamaya geçeceğiz birlikte ben gün içinde ise geldiğim için akşam çalışacağım hadi bakalım gün içinde vakti olanlar denemeye davet ediyorum

Bu Bir Toplu Aparat Çalışmasına Davet Mesajıdır, Okuyan Üşengeç Vajililere Duyurulur Popoyu Kaldırıp Çalışma Zamanıdır

Eve gidip basliyorum birazdan gaza geldim

Denedim, 1 yil onceki gibi ayni yerde takili kaliyorum. 2. Aparatin yarisinda kaliyor, sanki o kadar orasi duvar var gitmiyor, fazla ittirmeye de cesaret yok. Nasil asicam bilmiyroum

Şimdi birinciyi yaptın duvar olsa ikinci de olmazdı. Mükemmel şimdi de ikinciyi hazırla ve popoya doğru eğilim hafifçe ilerlet. Yarı oturur pozisyonda deneyebilirsin. Duvara gelince bekle kegel yap kendi kendine vakumla çekilir gibi içeri girecek

Denedim, 1 yil onceki gibi ayni yerde takili kaliyorum. 2. Aparatin yarisinda kaliyor, sanki o kadar orasi duvar var gitmiyor, fazla ittirmeye de cesaret yok. Nasil asicam bilmiyroum
Canım arkana yaslan hafif yatar pozisyonda
Bir dizini kor yana yatır diğerini uzat yana doğru aparatına bol kayganlaştırıcı koy ilk beklet girişte
Bu sırada sevdiğin bir diziyi aç
Sonra 2 seferde derin nefes alırken popo kasını sık sanki çiçeği koklar gibi sonra tek seferde nefesini verirken aparatı hafif ilerlet bak ilerlicek o zaman
Ben kendime kota koyardım hepsini yapmıcam ilk ucu gircek diye
Ucu girerdi aa giriyor derdim biraz daha ilerletirdim
Tıkandığın noktada içten kasılıyorsun
Şunu hayal et açılan bir çiçek kapanan bir çiçek ordaki kası yöneterek ilerle yoksa gör bak ilerlicek rahatlıkla
Normal bu asamalarda kasılman zaten biz yanlıştan dönmeye çalışıyoruz

ktphn3434 E elsa83 çabanızı takdir ediyorum. Kararlı ve istikrarlı bir şekilde devam ederseniz olmaması için hiçbir sebep yok hanımlar. Başarılar diliyorum. Yardımcı olmamı istediğiniz bir şey olursa özelden de sorabilirsiniz. Buradayız yalnız değilsiniz. Size güveniyorum

Cok tesekkurler, yarin yorumlarinizi tekrar okuyarak denemeye devam edecegim

Arkadaşlar ilişki denemeleri yaparken hamile kalan var mı? Biz benim ertelemelerim yüzünfen yine 4-5 kez ilişki yaşabildik .spreyli şekilde. Afedersibiz prezervatif kullanmadık, yeni yeni alışmaya çalıştığım için ek bi şey kullanmıyorum daha fazla acıtırsa diye . Tabi eşim geri çekiliyor şuan çoxjk istemediğimiz için. Ama sıvıyla da gebe kalanlr duyuyorum. Vajinismusu yeni yeni atlatan arkadaşlar nasıl yapıyor ? Bu şekilde hamile kalan oldu mu

Eksik olmayın aşırı teşekkür ederim bir yerden başlamamız gerekiyordu biz de başladıksizin de desteğinizle bitireceğiz eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…