Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Benim de içime sinmedi iptal ettim. Nazife Ergen çok öneriliyor burda eğer izmir’de olsaydı kesin giferdim ama online düşünmüyorum. Benim seviyem biraz yüksek gibi yani egzersizleri doktorla beraber yapmam lazım. Başka türlü cesaret edemem ama Parmak ve dilatör egzersiziyle tedavi ediyor Nazife Ergen

Kızlar ya ben ilk eşli denmeyi yaptıktan sonra aradan bir hafta geçti bazı sebeplerden dolayı deneyemedik . Şimdi deniycez ama korkuyorum başa dönmüşümdür diye ikinci ilişki de bir zorluk oluyomu deneyenler yorum yaparsa çok sevinirim

Canımmm biz buradayız korkma. Doktorumun beni motive eden bir sözü var. "Bir kere oldu, artık hep olucak "Sen de bu şekilde odaklan. Dilatörlere çok takılma. Bu bir süreç elbet geçecek. Sadece bir süre daha onlara sabretmen gerekiyor. Hadi yaparsın güveniyorum sana.

Çok güzel bir söz gerçekten evet bir kere oldu olmaması için bir sebep yok artık ama ben gene heyecanlanıyorum sanki bu heyecanım stresim hiç gitmeyecekmiş gibi sizin gibi yenenlerden böyle şeyler duymak beni çok rahatlatıyor gerçekten

Bu çok normal bende de olmuştu. İlk defa başardığımda tekrar denemekten kaçınmıştım. Güzel bir yere çıkıyorsun o başarıyı yaşıyorsun haliyle tekrar aşağı düşme endişesi oluyor. Ya olmazsa, boşuna mı sevinmiş olacağım gibi şeyler geçiyor aklından. Ama merak etme kuzum sen oraya emek vererek çıktın, o merdivenin her basamağını deneyimledim. Artık düşsen bile korkma. Sen o yolları biliyorsun

İnşallah bu bendeki durum normaldir üzmiycem ama kendimi işkini yaptıysam ikinciside elbet olucak belkide şuan kastığım için kendimi kötü hissettiğim için olmadı

Merhaba, online terapi aldim demissiniz. Sadece konusma ile mi rahatlatiyor? Yenmenizde etkisi cok oldu mu
Tabiki yenmeden etkili oldu doktor sayesinde oldu yoksa yenemezdim. Evet evde kendi kendine yenen cok fazla kadın var ama demekki ben o kadar güçlü değildim yapamadım.
Aparat tek başıma çok denedim burdan da yardım alarak ama 1. Boyutunu bile içime alamadım.
Doktor önce online terapi yaptı sonrasında aparat ödevi verdi bu aparatı nasıl almam gerektiğini vs anlattı. O kadar deneyip yapamadığım aparatı bi anda yaptım sok oldum. Bütün bunlar gerçekten bilgi eksikliğinden oluyor doktor bana çok şey anlatyi bilmediğim şeyleri öğretti sorduğum sorulara bikmadan cevap verdi. Çok kısa bir sürede yendim. Evde kendi başına aparat denedin mi hiç??

Sen bilirsin canım. Derecenin bilemem ben yaşadığım şehirde doktora gittigimde orta derece demişti. Bana göre online ya da yüz yüze farketkiyor. Doktor seni çok rahatlatıyor ve bilgilendiriyor gerçekten çok faydalı. Sana tavsiyem hangi doktorla devam edersen et doktorunun söylediği her şeyi yap sakın vazgeçme hırslı ol başarıcam de eminim başaracaksın

Ben denedim evet, en son 2. Aparati yapabiliyordum, sıkıldım biraktim aylar once. Baslayacagim tekrar tabi. Wemcain uyusturucu sprey de aldim onunla yeniden baslayacagim. Aslinda istikrarli devam etsem belki kisa surede halledecegim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…