Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Burada yazılan yatak ucu pozisyonunda denedim .ayaklarıma destek için sandalye koydum o şekilde oldu
Sandalye ile yatak aynu düzeyde mi oluyor o şekilde ? Bizde yatak ucu deniyoruz ama ben karşımdaki dolabın üzerine koyuyorum o da epey yüksekte. Acaba bscak yüksekte oldukça daha mı zor oluyor daha mı fazla hissediliyor

Bence benim sorunum doğru pozisyonu bulamamakta. Çünkü cesaretim tam isteğim tam , kısa sürede aparatları hallettim. Penis girişini kısa sürede hllettim. Ama şuan zoeluk yaşamamıj sebebini ben artık doğru pozisyonu bulamamaya bağlıyorum. Bacaklar ne kadar havada olursa o kadar zor mu oluyor acaba ? Benim bacaklar havada yğksek karşıdaki dolapta oluyor çünkü hepte böyle denedik . Aparatları ise normal yarı oturur vaziyette yapıyorum ve aparatları en iyi o şekilfe yapabiliyorum/ ama o. Pozisyonda eşim giremiyor

Evet sandalye ile yatak ucu aynı düzeyde oluyor . O şekilde ben kendimi çok fazla kasmıyorum .ilk ilişkim oldu ama halen çok fazla bacaklarımı kaptmaya çalışıyorum eşime müsade edemiyorum bunuda zamanla aşarım diye düşünüyorum . Ben açıkçası girip girmediğini bile anlamadım. O baskı hissini hissetmedim hiç hatta kendime şey demiştim oraya gelince nefes alıp vericem diye daha rahat geçsin diye ama öyle olmadı çok şükür .

Gözünüz aydın gayet güzel geçmiş öyle devam etmesini dilerim . Bazı insanlarda sizinki gibi oluyor zaten hissetmiyorlarmış bile . Peki 2 sandalye mi bırakıyorsunuz ? Bende aynu şenilde deneyeceğim inşallah sizinki gibi olur . Çünkğ bacak yukarıdayken epey hissediyorum. Belki o pozieyonda hissediliyordur fazlaca

yatak ucu pozisyonunu daha önce duymuştum ve denemiştim ama eş ayakta olduğu için, yukarda kalıyor o bölgesi, tam denk gelmiyor ki. Anlayamadım pzoisyonu açıklayabilir mi bilen biri_

ilişki öncesi aparatlarıda yatak ucu pozisyonunda bi deneyin sonra eşinizle yapın belki daha rahat olacaktır . Ben apratlarıda o şekilde denedim aynı pozisyonda belki o yüzden rahat olmuş olabilir
Mantıklı . Normalde de aparatları yatı oturur pozisyonda bacaklarım dümdüz uzanıkken en rahat yapıyorum. Ama o şenilde eşimle denedik eşim giremedi bacakların engel oluyor göremiyorum vs olunca bacaklarımı kaldırıp açmak zorunda kalfım ve o şemilde kasıyor olabilirim

yatak ucu pozisyonunu daha önce duymuştum ve denemiştim ama eş ayakta olduğu için, yukarda kalıyor o bölgesi, tam denk gelmiyor ki. Anlayamadım pzoisyonu açıklayabilir mi bilen biri_
Aylardır yatak ucu en rajatı deniyor ve bende asla tutturamadım o şekil denemeyi dediğiniz gibi yuksrıda kalkyor eş ve haliyle bacağını kaldır böyle olmuyor göremiyorum vs diyor

Teşekkür ederm darısı hepinizin başına inşallah sizlerde en kısa sürede yenip rahat rahat ilişkiye girebilin çok zor bir durum çünkü

Bende de kayıyodu hatta eşim hep düzeltmek zorunda kaldı yastıkları bizim ilişkiler biraz bu şekilde olmak zorundaymış ne yapalım
yatak ucuna 2 sandalye koyup , bacaklarınızı kırıp sandalyeye bastınız, eşiniz 2 bacağınızın arasında durdu, kalçanıza da 2 yastık koyup yükselttiniz. Böyle mi olacak?

canım o zaman burda başkalarının rahat ettiği pozisyonları öğrenmen sana çok da fayda etmez. istediğin pozisyonda başlayın baskı mı var direkt değiştirin bir akşamda eğer ertelemez ve gerçekten halletmek istersen merak ettiğin 4-5 pozisyon denersin. hepsi sana kalmış :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…