Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ama ben regl oldum galiba ondan dolayı olmadı bugün çünkü diğer günler gibi değildi çok hassastı . Eşinle ilişkiye girdikten sonra adet günlerinde düzensizlik olur derler ya bi kaç ay acaba dördüncü dilatörü yaptıktan sonra benim adetim o yüzden mi değişti çünkü hesaplamama göre cumartesi günü olacaktım regl

Cumartesi gününe kadar ne hayaller kurmuştum bugün dördü denerim yarın eşli denerim hatta cts gününe kadar eşli denemem daha çok olur falan hepsi suya düştü 😂😂

IMG_20231102_111146.jpg

Batıda da doğuda da hep aynı Amerikalı bir yazarın kitabından 🌺 kızlık zarı evrimin gereksiz görüp geride bıraktığı bir oluşum sadece, hiçbir özelliği yok✔️

Ne güzel 😌 destek aldınız mı evde kendiniz mi yendiniz ? Ne kadar sürdü dilatör egzersizleri
Dilatörleri evde kendi başıma yaptım,ama sonrasında kadın doğum uzmanından 3 seansla yendim🌺evde ya da uzmanla önemli olan bizim kendimize inanmamız ertelemememiz egzersiz yapmamız,ve burası gerçekten bana çok faydalı oldu motivasyonumu önce burdan sonra doktorumdan aldım,inşallah siz de yeneceksiniz

Yupppiiiiiiii 4. Aparat ta oldu yaptım az bisey kan geldi çok mutluyum yupppiiiii 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
O kan neyden dolayı geldi acaba kastığın için mi yada kızlık zarı esnediği için mi bugün ben denerken gene oldu ama 3. Aparatta oldu yani 4. Tekrar cesaret edemedim açıkçası kasmadım da kendimi rahattım ağrı acı yoktu ama oldu işte

X