Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben aparatlarda 2de takildim yapamiyorum daha fazla ama su spreyi aldim ve hic kullanmadim daha. Spreyle esli deneyecegim direkt, umarim bir ilerleme olur
Ben aparatlara ilk başladığımda 2 de çok zorlanmıştım. Sürekli nefes vererek içeri iterdim gitmezdi , sonra uzun bir süre bıraktım yapmadım. 1 ay sonra direk 3. Den başladım :)) o olunca bir daha 2 ve 1 e dönmedim. Sonra 4 e geçtim. Ve hep 4 ile devam ettim. Sonra spreyle denedim işte ilk eşli denemesini. Umudum hiç yoktu açıkçası. İlerleme illaki sağlıyorsunuz merak etmeyin. Girmediğinde pes etmeyin. Aparatı orada bekletin mesela, oraya değmesi bile psikolojik anlamda bazı düşünceleri iyileştiriyor. Bazı günler aparatı bile yapamazdım bekletirdim biraz girdiğinde öyle dururdum. Kası sıkıp bırakırdım. Bu şekilde kendimce egzersiz yapardım.

İnş canım , az kaldı ama inanın spreyle gerçekten çözülüyormuş.
Ben spreyide biraktim artik spreyle cozdum sprey kullanmiyorum 😊👏🏻 onuda birakacaksiniz emin olun iliskiye girmeye alistiktan sonra spreysiz deneyin artik spreyli ya da spreysiz bi fark olmadigini goreceksiniz cunku orasi alişmiş oluyo . Artik sadece jel kullaniyorum aparat sprey hepsi geride kaldi 😊👏🏻sizde bu isi cozdunuz hepside geride kalacak

Ben spreyide biraktim artik spreyle cozdum sprey kullanmiyorum 😊👏🏻 onuda birakacaksiniz emin olun iliskiye girmeye alistiktan sonra spreysiz deneyin artik spreyli ya da spreysiz bi fark olmadigini goreceksiniz cunku orasi alişmiş oluyo . Artik sadece jel kullaniyorum aparat sprey hepsi geride kaldi 😊👏🏻sizde bu isi cozdunuz hepside geride kalacak
Çok iyi çok güzel bir haber 😊😊

Çok güzel bir haber :)) inş benimde az kaldı inanıyorum :)

Tebrik ederim böyle güzel ilerlemeleri görmek ne güzelmiş umut oluyorsunuz valla 🥰😍

IMG20231027112718.jpg
Rabbim istediğimiz şeyleri hayırla ve güzellikle ve sabrımız tükenmeden İsyan etmeden nasip etsin, amin🙏

Kızlar cumanız mübarek olsun, Rabbim hepimize dertlerimizden kurtulma imkanı versin, sabır versin💫 yavaş yavaş eşli denemelere geçiyorum ben de spreyli olarak dualarınız eksik etmeyin canlarım,🥰 bu aşamaya kadar hep sizlerden okudum, Rabbim bana da ve cümleten yendim diye yazmayı nasip etsin çokça amin inşallah 🌟💫🙏🥰😍
Hayırlı cumalar 😊 en güzel dua kulun kula duasıdır derler Rabbim bu sıkıntıyı yaşayan herkese tez zamanda kurtulmayı nasip etsin, kalplerimizden geçen bütün hayırlı dualarımız kabul olsun inşallah. Burda bebek haberleri görmek duası ile 🤲🥰

Tebrik ederim böyle güzel ilerlemeleri görmek ne güzelmiş umut oluyorsunuz valla 🥰😍
Hepiniz yeniceksiniz aparata basladiysaniz bu is bitmis demektir o adimi atmak onemliydi attiniz sizde yeneceksiniz eminim yendikten donra vok kucuk bi problemnoldugunu dusunceksiniz ve eşinizde bu durumu o işi yapinca unutuyo geride kaliyo her sey😊❣️🤲🏻 herkese toptan hayirli cumalar. Spreye ön yargili olmayin kesinlikle. ❤️🤲🏻

Çok özel olmassa me kadar süredir deniyosunuz bebek . Üzülüpte strese girmeyin bence çünkü stres gerçekten etkiliyo çevremden biliyorum

X