Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar benim 4. Aparatta ilk başlarda girişte yanma oluyor benim, sonra geçiyor. Biraz daha hızlı bir şekilde aparatı gir çık yapıyorum bir süre alışınca da eşliye geçiyoruz ama girişte yanma başlıyor, geçmiyor. Yanarken nefes olayı falan gidiyor bende, o an sadece aklımda yanma oluyor ve rahatlatamıyorum beynimi. O aşama da ne yapmam gerekiyor? Spreyi hala kullanmıyorum. Artık aparat yerine 3 parmak vs deneyeceğim

Ben varım rüyamda bazen eşimle yakınlaştığımı görürdüm vajinismuken orda bile yapamazdım rüyada bile korkuyodum resmen
Canım kızlar bisey sorcam şimdi ben 3. Aparata devam ediyorum inşallah yendiğim zaman soyle bir korkum var hadi diyelim ilki oldu her şekilde yapabilir miyiz sonrasında pozisyon olarak yoksa her seferinde korkarak mi yaklasirim

4. Aparatta çok kan geldi mi yada ne kadR kanaman oldu

Kızlar birşey sorabilir miyim ben 2. Apratı alamıyorum içime neden sizce ilk denediğimde almıştım ama şimdi kaç gündür ikinciyle uğraşıyorum alamıyorum girmiyo zorlamama rağmen . İlk ağaratla yeteri kadar egzersiz yapmadığım için olabilir mi

Biraz alıştırma yapmak gerekiyor ve nefes egzersizi.

Canım kızlar bisey sorcam şimdi ben 3. Aparata devam ediyorum inşallah yendiğim zaman soyle bir korkum var hadi diyelim ilki oldu her şekilde yapabilir miyiz sonrasında pozisyon olarak yoksa her seferinde korkarak mi yaklasirim
canım biraz sana bağlı ama kendimden örnek vericek olursam ilk yendiğim pozisyonda ilişkiye başlıyoruz o sayede bir ilk giriş oluyor zihnen açıldığını hissediyorum sonra sınırsız pozisyon deneyebiliyoruz canımız o gün hangilerini denemek istiyorsa. bu bilgi belki işine yarar

nefes al ve vererek ıkın çişini yapar gibi yap ve ittir göreceksin yavaşça girecek. Kayganlaştırıcı kullanmayı da unutma yağ gibi kayıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…