Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ama neden öyle diyorsun tatlım ?

gerçekten artık sıkıldım yaa.. şimdi de eşimin nazıyla uğraşıyorum iyi mi.. emla sürdük parmağını aldım yine sonuna kadar.. sakın kendini koyverme hemen dedim.. diyeceğime pişman oldum.. b.ş..ldı.. neyse.. hadi dewam edelim dedim uğraşıyorum ama hiiiç çabalamadı yaa bir daha .. tabi nasılsa işini gördü.. 2 dir aynı şeyi yapıyo bana ve sıkıldım artık.. resmen boğazımda düğümlendi bişiler.. sanki ben keyfimden sürüyorum bi de şu emlayı..

moralim sıfır..ağlamamak için kendimi zor tutuyorum..olmuyor olmuyorrrr

bende evlilik yıldönümümüzde yenmeyi çok arzulamıştım ama başaramadım. önemli olan özel bir günde başarman değil. zaten başardığın gün en özel gününüz olacak inan bana. bozma moralini sakın ağlamak falanda yok

nazlıcım bende 4 5 denemeyi emlayla yaptım ve eşime emlasız yapıyorum diye yalan söyledim ama arkadaşların desteğiyle bıraktım inan emlayla daha çok acıyo acı değilde yanma oluyo emlasız hiç anlamadım sende emlasız dene güven kendine canım...sen en zoru başardın emlada neki...

Çok sağol ayparcım,bu gece eşim işten gelince deneyeceğiz emlasız..Bakalım nasıl olacak?Desteğin için çok teşekkür ederim..:1hug:

evet emla sürüp ayaklarını havaya dik bi 5 dk.ondam sonra zaten hiç bişey hissetmezsin Allahın izniyle.kan geldi hiç acı yanma olmadı sadece tuvaletim gelmiş gibi bi baskı oldu.ama 10 dk sonra yanma başladı ve hala devam ediyo yanma 1,5 saat oldu neredeyse oturamıyorum üstüne yaa.inşalah emladandır.bi dahakilerde yaşamam bunu ya da ilk ilişkiden dolayıdır inşallah.rabbim kolaylık versin tatlım.Allah herkesi kurtarsın bu dertten.

Canım hafif enfeksiyondan olabilir takılma yenmenin keyfini çıkar tebrik ederim..kaydirigubbakcemile2

herkese iyi geceler kızlar. gerçekten düşünmekten başım ağrıyo.. yatıyorum ben.. hepinizi öpüyorum.. hareketli geceler sizlere :)

gerçekten artık sıkıldım yaa.. şimdi de eşimin nazıyla uğraşıyorum iyi mi.. emla sürdük parmağını aldım yine sonuna kadar.. sakın kendini koyverme hemen dedim.. diyeceğime pişman oldum.. b.ş..ldı.. neyse.. hadi dewam edelim dedim uğraşıyorum ama hiiiç çabalamadı yaa bir daha .. tabi nasılsa işini gördü.. 2 dir aynı şeyi yapıyo bana ve sıkıldım artık.. resmen boğazımda düğümlendi bişiler.. sanki ben keyfimden sürüyorum bi de şu emlayı..

eşin için de zor saygılı ol ona karşı... komplekse girer dikkat et

arkadaşlar ya bişey sormak istiyorum. kimsenin hakkını yemek istemem ama sizcede biraz garip değilmi? bu kişinin vajinusmus ile ilgili olarak yazdığı tek mesaj bu. aynı mesaj defalarca yazılmış ama vaji hakkında başka hiçbirşey yazılmamış. "mucize reçeteyle ben yendim yenmek isteyenlere yardımcı olabilirim." eee ol ozaman ne bekliyon illa özeldenmi sana ulaşmaları gerekiyor? neden ? çokmu gizli bişey? doktor ismimi vericen? reçetemi vericen? ne reçetesi vericen? e verceksen ver herkese faydası olsun niye illa sana özelden ulaşmalarını istiyorsunki karşılığında bişeymi isticen? anlamadımki yani. mucizeymiş????
mucize kelimesi okadar cezbediciki ilayda koca forumda sadece ondan yardım istemiş. hergün giren okadar insan varken sadece 4-5 kere mesaj yazan birinden???????

belki de dr dır... reklam dır.. reçeteyi de buraya yazar ne olcak her yerde var o reçete

zaten boğuştuğumuz hastalık bize yeteri kadar ağır geliyor birde eşlerimizle uğraşıyoruz. bu normal canım hepimiz çektik. sonuçta cinsel hayat birlikte yaşanan bişey onlarda etkileniyorlar onlarında psikolojileri bozuluyo. daha neler olcak. p.s denemesi yaparken eşininin sertleşme süresi sana yeterli gelmicek sen tam bu sefer olacak derken sertleşme bitecek eşin kendini problemli hissetmeye başlıcak gene aynı şey olursa diye senden deneme yapmaktan kaçmaya başlıcak oooo neler neler. anlıcağın işimiz gücümüzü bırakıp onlarla uğraşcaz bazende. sorun yapma bukadar biliyorum zor takma diyorum ama bende çok takıyordum. geçecek bitecek diye düşün. geciktiricili kondomlar var onları bi deneyin bence

CANIM TEBRİKLERRRRRRR ÇOK AMA ÇOOOK MUTLU OLDUM... BRAVO SANA... :hooray:

Elifnilcim çok sağol canım...Beni dra gitmekten vazgeçiren arkadaşlarımdan birisin..İyiki dinlemişim sizleride gitmemişim,yoksa boşu boşuna bayılacaktım milyarları..Allah razı olsun...herşey için teşekkür ederim canım..opuyorumnanaktan

Elifnilcim çok sağol canım...Beni dra gitmekten vazgeçiren arkadaşlarımdan birisin..İyiki dinlemişim sizleride gitmemişim,yoksa boşu boşuna bayılacaktım milyarları..Allah razı olsun...herşey için teşekkür ederim canım..opuyorumnanaktan

Canım ben bayıldım da ne oldu??? hala kredisini ödüyorum.. keşke bendeburayı daha önce keşfetseydim. senin adına o kadar sevindim ki? harikasın Allah mutlulğunu daim eylesin canım...:teytey:

herkese iyi geceler kızlar. gerçekten düşünmekten başım ağrıyo.. yatıyorum ben.. hepinizi öpüyorum.. hareketli geceler sizlere :)

Canım moralini bozma hiç gerçekten aynı sorunları eşimle bizde yaşadık..Hatta egzersizlerimin son zamanlarında tartışmıştık,bende eşime dedim sen benim motivasyonumu düşürmekten başka birşey yapmıyorsun diye.Erkekler durumu pek anlayamıyorlar sanırım,bende her takıldığım yeri kızlara sordum.Ne tartışmalar,ne ağlamalar...Artık bitti çok şükür ama vaji sorunu ortadan kalkınca hepsi bitiyor,inan..

Canım ben bayıldım da ne oldu??? hala kredisini ödüyorum.. keşke bendeburayı daha önce keşfetseydim. senin adına o kadar sevindim ki? harikasın Allah mutlulğunu daim eylesin canım...:teytey:

Gerçekten mi? Hala ödüyor musunuz? Umarım uzun süreli değildir taksitler,biran evvel biter..Yardımın için çok sağol canım benim..opuyorumnanaktan

Eveeeet,başardııııım...pamukçum...:1hug:

ayyy canımsın ya harikasın seni çok çok tebrik ediyorum Allah hep böyle mutluluklar yaşatsın 10 gündür yoktum hatta açarken inşallah nazlı başarmıştır diyerek açtım sayfayı ya canım vallla çok sevindim sende dedin değilmi bumuymuş benim aylardır korktuğum diye :))):1hug:

ayyy canımsın ya harikasın seni çok çok tebrik ediyorum Allah hep böyle mutluluklar yaşatsın 10 gündür yoktum hatta açarken inşallah nazlı başarmıştır diyerek açtım sayfayı ya canım vallla çok sevindim sende dedin değilmi bumuymuş benim aylardır korktuğum diye :))):1hug:

Evet yaa,canım çok sağol..Ne acı,ne kırmızı,nede yanma hiçbirşey olmadı çok şükür...Yanma emlayı ilk sürdüğümde hafif oldu o kadar,bu gece eşim gelince tekrar deneyeceğiz ama emlasız bakalım nasıl olacak?Ayy bacaklarımda kasılma oluyor sadece,oda zamanla geçer heralde..Teşekkür ederim,canım yaaa...:1hug:

X