Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bende arkadaşın olduğu yerde tedavi oldum ama yüzyüze. yüzyüze olduğu zaman seviye tespiti yapılıyor, fiyat ona göre belirleniyor
Nazife Hoca'dan bahsediyoruz galiba. Ben de yüz yüze tedavi oldum, ilk görüşmede hem fizyolojik bir sıkıntı var mı diye bakıyor hem de dereceni tespit ediyor. Seviyeye göre hem seans sayısı hem de ücret belirleniyor. Ekstra seansa ihtiyaç duyarsan da ekstra para almıyor, çözmeden hastasını bırakmıyor. Ben hâlâ kendisiyle görüşüyorum, en ufak bir durumda bile bilgi almak için rahatlıkla soruyorum.

Hiçvirinde rahat edemiyorum ahahaha bi tek doggy de rahat hissediyorum o pozisyond en acıtan pozisyonmuş diye yapmak istemesim. Zor olur ağrılı olur iyice soğurum diye. Sadece arkam dönükken rahatım :KK43: kaşık pozisyonu rajat denmiş internette ama onu burda hiç yapan duymadım
Ben yaptım o pozisyonda cocik için denemediğim pozisyon kalmadı :halay:zor kolay diyemem çünkü denediğimde artık ilişkiye alışmıştım. İlişkiye ilk başladığımda değilde ikinci pozisyon olarak yaptığım için vajina zaten esnekti kolay olmuştu

Canım kadınlar mesajları okudum edindiğim tecrübelerle genel olarak cevap vermek istedim. Öncelikle tam ilişkiyi başaran arkadaşlar ilk girişte penis kırılması olmasın diye elinizle tutmanız gerekiyor siz ya da eşiniz penisi başı girip biraz geçene kadar tutun. Gördüğüm bir diğer soru pozisyonlarla alakalı, ben ilk yendigimde üstteydim sonra uzun bir süre öyle yaptım başlarda tabi zor oldu ama ilerledikçe alıştım pozisyonu kendim değiştirdim hatta. Misyoner doggy ters jokey kaşık hepsini yaptım zamanla, öyle pat diye olması mümkün değil. Doggy ile ilgili soru gördüğüm için ona da deginiyim acı ağrı kesinlikle yok zaten cinsel ilişki acısızdır biz bunu öğrendik ☺️ sadece popodaki baskı hissi biraz fazla hissediliyor o kadar ona da alışıyorsunuz zaten yine zaman lazım tabi. Birde ilişkiden zevk alamama meselesi var tuhaf geliyor içerde bişey olması git gel yapması falan 😂 banada öyle geldi hatta belki burdaki çoğu kişiye. Offf ne zaman boşalır da biter diye dakika saydığımı bilirim 😂 ama şimdi hepsi geçti ve gerçekten keyif alabiliyorum artık. Çok afedersiniz her ilişkide karşılıklı orgazm ile bitiriyoruz şuan,çoğu zaman ben istiyorum çünkü güzel birşeymis 😂😂uzun lafın kısası kendinize zaman tanıyın, kendinizi çok sevin, dünyanın en güzel kadını sizsiniz,boyunuz kilonuz ne olursa olsun çok güzel ve cekicisiniz bunu sürekli kendinize söyleyin. Sizi arzulayan bir adam var sizde onu arzulayin ilk başlarda gerçekten arzulamasanız bile "muş" gibi yapın göreceksiniz zamanla gerçeğe dönecek. Biz mükemmel yaratildik unutmayın,sizi seviyorum kader arkadaşlarım ❤️

Canım kadınlar mesajları okudum edindiğim tecrübelerle genel olarak cevap vermek istedim. Öncelikle tam ilişkiyi başaran arkadaşlar ilk girişte penis kırılması olmasın diye elinizle tutmanız gerekiyor siz ya da eşiniz penisi başı girip biraz geçene kadar tutun. Gördüğüm bir diğer soru pozisyonlarla alakalı, ben ilk yendigimde üstteydim sonra uzun bir süre öyle yaptım başlarda tabi zor oldu ama ilerledikçe alıştım pozisyonu kendim değiştirdim hatta. Misyoner doggy ters jokey kaşık hepsini yaptım zamanla, öyle pat diye olması mümkün değil. Doggy ile ilgili soru gördüğüm için ona da deginiyim acı ağrı kesinlikle yok zaten cinsel ilişki acısızdır biz bunu öğrendik ☺️ sadece popodaki baskı hissi biraz fazla hissediliyor o kadar ona da alışıyorsunuz zaten yine zaman lazım tabi. Birde ilişkiden zevk alamama meselesi var tuhaf geliyor içerde bişey olması git gel yapması falan 😂 banada öyle geldi hatta belki burdaki çoğu kişiye. Offf ne zaman boşalır da biter diye dakika saydığımı bilirim 😂 ama şimdi hepsi geçti ve gerçekten keyif alabiliyorum artık. Çok afedersiniz her ilişkide karşılıklı orgazm ile bitiriyoruz şuan,çoğu zaman ben istiyorum çünkü güzel birşeymis 😂😂uzun lafın kısası kendinize zaman tanıyın, kendinizi çok sevin, dünyanın en güzel kadını sizsiniz,boyunuz kilonuz ne olursa olsun çok güzel ve cekicisiniz bunu sürekkendinie söyleyin. Sizi arzulayan bir adam var sizde onu arzulayin ilk başlarda gerçekten arzulamasanız bile "muş" gibi yapın göreceksiniz zamanla gerçeğe dönecek. Biz mükemmel yaratildik unutmayın,sizi seviyorum kader arkadaşlarım ❤️
Ben bu aralar muş gibi yapiyorum cidden 😁 yorumunuz tüm kafamddaki sorulara cevap oldu teşekkürler

Ben yaptım o pozisyonda cocik için denemediğim pozisyon kalmadı :halay:zor kolay diyemem çünkü denediğimde artık ilişkiye alışmıştım. İlişkiye ilk başladığımda değilde ikinci pozisyon olarak yaptığım için vajina zaten esnekti kolay olmuştu
Teşekkür ederim cevapların için :) peki kaşık kolay mı 😂 illa arkamı döncem yani. Doggy biraz daha hissediliyor anladığım kadwrıyla o yüzfen ilk deneme için iyi bir fikir değil sanırım.

Teşekkür ederim cevapların için :) peki kaşık kolay mı 😂 illa arkamı döncem yani. Doggy biraz daha hissediliyor anladığım kadwrıyla o yüzfen ilk deneme için iyi bir fikir değil sanırım.
Doggy ilk penis girişinde hiç denemedim zorluğunu o yüzden tam söyleyemem sadece içerdeyken baskı hissi biraz fazlaydı ilk başta. Kaşık kolay doggye göre ama eşine tam güveniyor olman lazım ve senin nefeslerinle senkronize şekilde yavaş yavaş itmesi lazım eşinin çünkü o pozisyonda ben yerlestiremiyorum şahsen yapabilen varsa bilemem 😂

Doggy ilk penis girişinde hiç denemedim zorluğunu o yüzden tam söyleyemem sadece içerdeyken baskı hissi biraz fazlaydı ilk başta. Kaşık kolay doggye göre ama eşine tam güveniyor olman lazım ve senin nefeslerinle senkronize şekilde yavaş yavaş itmesi lazım eşinin çünkü o pozisyonda ben yerlestiremiyorum şahsen yapabilen varsa bilemem 😂
4 sefer yaptik biz ben halen yataga girmek yani o is icin yataga girmek icimden gelmiyor bir gorev gibi yapiyorum orgazm vajinamda bir sey varken kilotirisle oynasam bile olmuyor normalde kilotiste orgazm olurdu ama icimde bir sey varken aliskin degilim diye galiba olmiyor olamiyorum bunlar zamanla asilacak degil mi bende bir sorun yok kizlar degil mi 4 seferdede ilk girisimde darlik yasiyorum sonra gevsiyor

4 sefer yaptik biz ben halen yataga girmek yani o is icin yataga girmek icimden gelmiyor bir gorev gibi yapiyorum orgazm vajinamda bir sey varken kilotirisle oynasam bile olmuyor normalde kilotiste orgazm olurdu ama icimde bir sey varken aliskin degilim diye galiba olmiyor olamiyorum bunlar zamanla asilacak degil mi bende bir sorun yok kizlar degil mi 4 seferdede ilk girisimde darlik yasiyorum sonra gevsiyor
Popomda bir basinc hissediyordum artik o hafifledi yok gibi ama giristeki darlik devam ediyor yavas yavas esniyor her pozisyonda yapamiyorum korkularimla alakali bu durum tabi

Arkadaşlar bana şans dileyin dua edin bu akşam denicem 😂😂 bu kez alkol ile denyeceğim. Belki gevşerim diye . Bu kez kafama koydum olcak ve çok güzel olcak inşallah . Pozisyonda hala kararsızım ama. Benim kişiliğim gereği bi kez olmayınca modum yerle bir olıyor ve devamında denemeye devam etsem bile modum düştüğü için daha fazla kasmaya başlıyorum rezalet. O yüzfen doğru pozisyonda denersem iyi olur

Arkadaşlar bana şans dileyin dua edin bu akşam denicem 😂😂 bu kez alkol ile denyeceğim. Belki gevşerim diye . Bu kez kafama koydum olcak ve çok güzel olcak inşallah . Pozisyonda hala kararsızım ama. Benim kişiliğim gereği bi kez olmayınca modum yerle bir olıyor ve devamında denemeye devam etsem bile modum düştüğü için daha fazla kasmaya başlıyorum rezalet. O yüzfen doğru pozisyonda denersem iyi olur
arka planda şarkı falan çalsın ona odaklan 😅

Bende ilk başlarda aynı şeyleri yaşadım asla zevk almıyodum ama geçti şimdi artık görev gibi değil istediğim için oluyo. İlk başlarda normal böyle hissetmen 2 3 ay bile sürebilir kişiye göre değişir.

Popomda bir basinc hissediyordum artik o hafifledi yok gibi ama giristeki darlik devam ediyor yavas yavas esniyor her pozisyonda yapamiyorum korkularimla alakali bu durum tabi
Benimde girişte hala dar nerdeyse 1 sene olacak. Ama acı yok kesinlikle hala ilk girişte üstte olduğum pozisyonda nefesle yapıyorum rahatça gitsin diye. Zaten saniye bile sürmeden olup bitiyo. Emin ol alışacaksın gün geçtikçe sadece biraz bu garip duyguya alışman gerekiyor. Eşine olan sevgine odaklan,ana odaklan sıkılsan bile zevk aliyomus gibi oyun oyna. Böylece eşinde daha keyifli olacaktır zamanla sende gerçekten keyif alacaksın. Bana bunu doktorum söylemişti ve ben 3 ay falan zevk aliyo gibi oyun oynadım 🤭 şimdi gerçeğe döndü

Bol şans canım kolaylıkla olur inşallah ☺️ alkol mide bulantısı yapıyosa aman dikkat bende her yöntemi denemiş biri olarak bunu da denedim lavaboda sabahlamistim mide bulantısından 😂😂

Dua edecemmmm çok 🙏ben de ilk denememde hafif alkol almıştım viski içmiştim 🙈

X