Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kizlar bi sey sorcam penis sonuna kadar girdiginde popoya bi gaz sancisi tarzu bi sey saplanmasi normal mi yoksa bende bi sorun mu var cunku kronik kabizlik tarzi sikayetlerim var kucuklukten beri

Ay kesinlikle ben o kadar korkar ve paniktim ki dusunun korkudan ellerim titriyodu kalp carpintisi aglama krizi ama bilmedigimiz icin oluyo bunlar kizlar cesaret sadece ogrenince gecicek hepsi

P pembeajanda canımm bak bunları oku. Çoğumuz burda aparatlar ve egzersizlerle yendik
Anlamadığın yerde sor yaz burdan
Aparatlar hiç benlik değil malesef buna bile cesaretim yok benim kafada çözmem gerekiyor öncelikle bunun için ne önerirsiniz videolar izliyorum cesaretleniyorum ama rlde var sıfır

Aparatlar hiç benlik değil malesef buna bile cesaretim yok benim kafada çözmem gerekiyor öncelikle bunun için ne önerirsiniz videolar izliyorum cesaretleniyorum ama rlde var sıfır
Canım valla durumunu bılmıyorum yanı daha once bırlıktelık yasadın da sımdı mı yapamıyosun falan. Eger boyle bısey varsa evet kullanmana gerek yok kafada asabılırsın bı kez olmussa. Ancak ben de cok dırendım almamak ıcın en sonunda gıne aldım cunku doktor da ya parmak ya dılator uygulaması yapıyor kı ben parmak da denedım dılator kesınlıkle net cozum.

parmak egzersizi dene istersen hem oranın dokusunu yapısını kaslarını hareket ettirdiğinde nasıl şekil aldığını falan daha iyi anlıyorsun

Kizlar bi sey sorcam penis sonuna kadar girdiginde popoya bi gaz sancisi tarzu bi sey saplanmasi normal mi yoksa bende bi sorun mu var cunku kronik kabizlik tarzi sikayetlerim var kucuklukten beri
Gayet normal, baskı ve doluluk hissi yaratıyordu bende de. İlk zamanlar hem büyük hem küçük tuvaletim varmış gibi oluyordu. İlişki sıklığı arttıkça ve ilişkiye alıştıkça hepsi zamanla geçiyor.

canım baskı hissi oluyor ki gayet normal sen spreyle uyuşturduğun için daha sığ taraflardaki baskıyı hissetmedin zamanla o baskı hissi kaybolup zevk alınıyormuş öyle diyolar

canım baskı hissi oluyor ki gayet normal sen spreyle uyuşturduğun için daha sığ taraflardaki baskıyı hissetmedin zamanla o baskı hissi kaybolup zevk alınıyormuş öyle diyolar
İnşallah ya zevk asamasina daha var gibi suan uyusuktu baya uyusukluk gecince darlik hissettim ama sonuna gidince gaz sancisi gibi boyle popoya vuran insallah o gunleride gorebiliriz

Kafada cozmen icin aparatlari yapman oraya birseyler girdigini gormen gerek benimde kafamdaydi tum sorun baya bi sorun vardi yani ama aparatlar cozdu

Hayır daha önce yasamadım zaten korkumda bilmediğim bir şeyi yasamaktan geliyor, ilk tecrübelerde ne olursa olsun hep stres yapan biriyim malesef. Ya şuan düşünmüyorum ama son çare belki denerim

Be
Ayy burada yeniyim alintilayip cevap vereyim derken yanlış biseyler yapıyor olabilirim kusura bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…