Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kizlar bu yanma ve baski hissi de kesinlikle gozunuzu korkutmasin . Sadede girisite oluyor ve asla agri veya aci degil. Siz derin nefes alip verdikce pit pit girihor ve o hafif yanma hissi de gidiyor
Gidiyor değilmi başta biraz dayanmak gerekiyor o zaman, ah bu acı eşiğimin düşüklüğü bitirdi beni..

İlk giriştemi oluyor devamındada oluyormu, baya yoğuj bir yanmaydı devamında da aynı şekilde olursa devam edemeyiz ki
Bak giriste o minicik gorunen vajen deligi varya. Orda yogun bir kas cemberi var. O vajen girisi yavas yavas acilirsa yanma ve baski da cok olmaz. Sen kendini sikmadigindan emin ol ve esinle ya da aparatla nefes alip vererek hafif ikinarak ittir aparati veya penisi. Ordan sonraasi vallaha koca bir bosluk gibi . Sen kendini gevsetmeden ittirirsin vajen gevsemedigi icin baski ve yanma oluyor ha orayi diyelim cok gevsetmeden gecsen bile devamibda gine olmuyor cubku bosluk orasi. rahatca nefes alip ver kayip giriyor. Korkacagin hicbisey yok guven bana ilk deneyim basina kotu seyler gelecegoni dusundugun icin kasiyorsun korkmaaaa ve muhtesem bulusmaya izin verrr

Ya teşekkür ederim cesaretiniz için, dün gece bile bir ilkti benim için yaklaşınca itiyordum hep. Burada okuduklarım sizlerle mesajlaşmalarım biraz daha cesaretlendirdi sanki zira kimseye anlatamıyorum utanıyorum böyle bir sorun yaşadığım için. Umarım öyle olur

Gidiyor değilmi başta biraz dayanmak gerekiyor o zaman, ah bu acı eşiğimin düşüklüğü bitirdi beni..
Bak penis veya bir cisim vajinaya degdiginde aslibda vajina otomatik aciliyor biliypr musun. Ama biz aman sindi acicak patlicak bilmem ne senaryolariyla vajen kapisini kitliyoruz. Inanki giriste de sifir yabma baski eger ki nefes ve ikinmayi yaparsan et ete degince bir korkuyorsun dimi bizde oyleydik. Ama inanki kayip gidiyor bende anlamia degilim o deligin nasol o kadar acildigibi birlesmeden sonra tekrar kuculdugubu ama yuce rabbim oyle bi tasarlamis ki kolayca aciliyor ve kapaniyor

Kanka niye utaniyosun. Kullanmadigimiz sir gibi sakladigimiz daha once ya benjm soyle bir organim da var bir bakiyim neymis demedigimiz icin bunlari yasadik. Ama o kadsr sefkatli ve fedakar bir organki kisa bir surede ilgilensen dahi hemen senle barisiyor

Bunların hepsine okeyim bende yavaş yavaş olcak umarım.. nefes egzersizleri kegel çalışacağım bakalım aparat olaylarına girmem eşimle denicem yine

Evet malesef, çok şükür travmam da yok ama dediğin gibi olabilir evlilik öncesi tabularımız olmasaydıda denemiş olsaydık keşke evlilikte yaşamazdık belki

Bunların hepsine okeyim bende yavaş yavaş olcak umarım.. nefes egzersizleri kegel çalışacağım bakalım aparat olaylarına girmem eşimle denicem yine
Olacakkk olcakk kimseye de anlatmana gerek yok bu arada cunku oyle buyul bir olay dehil . Sana bisey dicem dener misin bilmem ama. Aparat almiyosan dis fircasinin sapina strec sarip yapabilir misin . Boyle oetalama bir kalinliga getir strecle kayganlastiric sur. Bu arada ellerini oncs sabunla guzelce

Canim aparat neden istemiyosun bilmiyom da inanki konforlu ve kisa surede seni iliski yasayacak seviyeye getiriyir. Bak eloo burda aparati gectim dildo falan aliyorfu hizini alamayip zor tutttuk gerci gine aldi ama ogun iliskiyi basardi allahtan oyle iptal oldu siparisi

Ay yapamam ya yani kontrolü elime alamıyorum ben genelde kadın üstteyken daha rahat olduğu söyleniyor ama ben ustteykende alamam ilk seferde mesela o kontrolu sağlayamıyorum korktugum için

Ya nefes deneyeceğim kegel yapacağım çünkü ucunun girmesi bile cesaretlendirdi o kadarda izin vermiyordum çünkü. O yanma olayını çözersem devami gelecek inanmak istiyorum

Ay yapamam ya yani kontrolü elime alamıyorum ben genelde kadın üstteyken daha rahat olduğu söyleniyor ama ben ustteykende alamam ilk seferde mesela o kontrolu sağlayamıyorum korktugum için
Yaparsin vallahi bak bende yapamam diyordum dilator bana gunah gibi agir geliyordu ama aldim ve iyiki almisim almiyosan da cidden dedigimi dene yaparsin cok kolay bunu neden al diyorim cunku kas kontrolunu aparatlarla ogreniyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…