Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaslar kanamam fln olmadi aci fln yoktuuu sadece sonuna kadar geldigimizde popoma baski oluyo gaz sancisi gibi bi de giriste bi hissettim ama asla ne acim oldu ne sizim bu işin sirri spreyti boca ettim spreyi ve kayganlastirici ultrason jelini esimde biraz optu oksadi ve bu is bitti git gel yapip tatmin oldu. Bu isi ben basardiysam hepiniz yapabilirsiniz canlarim benim kollarim uyusuyodu titriyodu b ve kalp carpintim vardi

Kankam tebrikkkk ederimmm iste bu kadarrr

Arkadaşlar ben de aparatları doktor sayesinde bir günde yapabildim. Ancak eve gelince 4. Aparat İlk defasinda olmadı ama 3 e yeniden dönünce hemen 4 de oluyor. Hepsini 10 15 dk içinde yapıyorum diyebilirim. 5 gün oldu bu arada öncesinde asla yapamam derken şimdi aşırı mutluydum kii eş denemesi yapana kadar. 2 kez denedik olmadı. Yardım eder misiniz

Bir önceki sayfaya gider misin orta aşama aşama anlattım bire bir uygula yapacağına eminim

Canim 3 ile genişlet ama bi yandanda 3 ü birak 2 parmak sok sonra parmagini ac icerde ve 1 parmak daha sokup 3 parmak sokmaya calis sprey sikıp sonra 3 parmak spreysiz girebilmeye baslayinca 4 ü sok 3 parmaktan sonra 4 cok rahat giriyo 4 le iyice calis cok rahat spreysiz ileri geri tak cikart yap. Sonra aparati esine veriyosun o yapiyor aparati esinde yapabilir hale gelip parmak sokabilir hale geldigi zaman vajinaya spreyi boca edip oturuyoruz bol bol ultrason jeli ile bak ben asla yapamazdim asla ufacik aciya aglayan bi insanim ben kanama ve agri aci olmadaj bu is bitti cok sukur

4 ü spreysiz cok hizli alabilcek ileri geri yapabilir hale gelmen lazim

Spreysiz yapabiliyorken spreye başlamam doğru olur mu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…