Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hayır daha önce yasamadım zaten korkumda bilmediğim bir şeyi yasamaktan geliyor, ilk tecrübelerde ne olursa olsun hep stres yapan biriyim malesef. Ya şuan düşünmüyorum ama son çare belki denerim
Erteleyince malesef değişen birsey olmuyor yıprandigimizla kalıyoruz ben de asla yapamam diyordum burada duyunca bile irkiliyordum kendi bedenime bakamiyordum ama zamanla hepsini aştım. Sen de kendine güven ve vücudunu sevmekle tanımakla işe başla 🌺

Eklentiler

• FA1F085C-C648-4746-8878-A43EEA1844EB.jpeg
    FA1F085C-C648-4746-8878-A43EEA1844EB.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 4AD897D7-4B28-41D7-921B-FE7FBC529302.png
    4AD897D7-4B28-41D7-921B-FE7FBC529302.png
    323,6 KB · Görüntüleme: 23
Sımdı baktım da daha once de yazmıssın ama valla o kadar kısı var kı kafam karıstı bır an. Hıc cekınmeden yaz buraya. Mutlaka yardım ederız ınsallah. Ve sunu bıl kı yuzde bınbesyuz yeneceksın🥰😂cunku burdasın

Estagfurullah karistirmaniz çok normal.Evet burada olunca yenmeye yaklaştım diyorum ben de 😅 aparatları alınca olacak sanmıştım ama biraz daha zamanı var demek ki dediğiniz gibi 4. Aparata iyice çalışayım şuan regl oldum ama.

Dılator kayganlastırıcı jel ve fıto kremı al da gel hemen anlatam sana halledecez rahat ol😂
Ya kızlar🙈 bu akşam bir yakınlaşma oldu, ve ben bu sefer çekilmicem dedim sanırım ucu girdi tuttum kendimi ama o sırada aşırı bir yanma oldu ve çekilmek zorunda kaldım, yanma baya bi geçmedi. Birkaç gün önce sürtünme yaşadık ve ondan sonra yanma olmuştu acaba o yüzden yanma olmuş olabilirmi normalmi bu

Ya kızlar🙈 bu akşam bir yakınlaşma oldu, ve ben bu sefer çekilmicem dedim sanırım ucu girdi tuttum kendimi ama o sırada aşırı bir yanma oldu ve çekilmek zorunda kaldım, yanma baya bi geçmedi. Birkaç gün önce sürtünme yaşadık ve ondan sonra yanma olmuştu acaba o yüzden yanma olmuş olabilirmi normalmi bu
Yanma olur kastığın için, sürtünmeden dolayı olduğunu sanmıyorum. ıkınır çişini yapar gibi üfleyip penisi ittirirseniz giricek 😊

Estagfurullah karistirmaniz çok normal.Evet burada olunca yenmeye yaklaştım diyorum ben de 😅 aparatları alınca olacak sanmıştım ama biraz daha zamanı var demek ki dediğiniz gibi 4. Aparata iyice çalışayım şuan regl oldum ama.
Bende regliden 3 gun sonra yendik bu isi cesaret ettim oldu canim ilk bi girerken yaniyo ama ertesi gün daha guzel yanmasiz oluya cesaretimni kirmasin bu asla

Yanma olur kastığın için, sürtünmeden dolayı olduğunu sanmıyorum. ıkınır çişini yapar gibi üfleyip penisi ittirirseniz giricek 😊
Evet Depam ‘ın dedıgı gibi yandıgında bı kac sn dur derın nefes al uzunca ver ve hafıfce çiş yapar gıbı ıkın gırecek. Guzel guzel sende yenmıssın onemlı olan gırısın saglanması canım gırecek tamamı zamanla pes etme sona yaklasmıssınnn tebrıkk ederımmm

X