Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

EVET KANKACIM:) DOĞRU SÖYLÜYORSUN AMA BENIM EŞİM BAZEN MOTİVASYONUMU O DERECE DÜŞÜRÜYOR Kİ ANLATAMAM. BİDE ARADAN 2 SAAT GEÇİNCE SANKİ O KAVGAYI BİZ ETMEMİŞ GİBİ NORMALE DÖNMESİ YOK MU?? NEYMİŞ HIRS YAPAYIM DİYE BOYLEYMİŞ. BAZEN ERKEKLER ÇOK APTAL:)
Onlar için de kolay değil canım benim eşimin de duygu değişimi çok olurdu vaji gitti hepsi bitti ☺️

YA AÇIKCASI BEN ANLATMIŞTIM BILMIYORUM OKUDUN MU?EŞİMDE KIZLIK TAKINTISI VAR KAN GELECEK YANI. BAK YINE SINIRLENDIM. SIRF BU YÜZDEN DOKTORA GITTIM ANAY-TOMIK BIR SORUN VAR MI DIYE ? APARATLARDA DA ZARAR GELİR DIYE KORKUYORUM .DURUMUM BIRAZ DAHA VAHIM GIBİ
Benim ikinci ilişkide bir iki damla oldu sadece olmayabilir de bunu bilmesi gerekiyor zaten stresi çok bu durumun bide bunu düşünmek seni daha çok sıkar

doktora gıdeceğini sanmıyorum. ben terapiyi aparatlar zara zarar verecek dıye bıraktım cunku. yanı doktor gozetımınde yapmamı ıstemedı eşim. kabul etse benım bı korkum yok her zaman gıderim. ama bu sığ dusunce benı boğuyor anladınız mı canımı acıtıyor.
Benim eşim ilk başlarda asla inanmadı bunun hastalık olduğuna. 2 sn dişini sıkmadın herkes yaptı sen yapamadın daha neler neler. Doktora da asla izin vermedi en son ben bi sinir krizi geçirdim ama fena 😂 yıktım ortalığı çünkü psikolojim hiç iyi değildi. Dedim ya doktora gidicez ya adliyeye kararını ver. O günden sonra kabul etti doktoru ve bana doktor muayenesinde tam olarak inandı. Beni odaya aldı doktor egzersiz için eşimde diğer tarafta bekliyordu o sırada benim korkudan bagirmalarımı duyunca çıktığımızda özür dilemişti inanmadığı için. Şimdi hepsi geride kaldı inşallah senin için de öyle olur. Gelecek olan iki damla kırmızıya namus bağlama işinden hep nefret etmişimdir. Senin eşin için demiyorum yanlış anlama genel olarak hep böyle bir algı var bizim erkeklerde. Kendileri bekarken her çiçekten bal alırlar evlenirken aman bakire olsun kan olmazsa olmaz yok öyle dünya.

Burcu sen bidaha denedin mi en son esinle birlikte olmustin diye hatirliyorum
Yok sonra enfeksiyon regl derken daha deneyemedik. Enfeksiyondan dolayı mı , ilişkiye girince kanama olmuştu ondan dolayı mı bilmiyorum ama regl im uzun sürdü uzadıkça uzadı hala leke şeklinde devam ediyor. Bende epey bbunaldım bu durumdan

parmak egzersizi ile çalışırken parmağımla yoklamıştım tutarken yukarıdaki et çekiliyor yer açılıyor. Önceden hiç girmiyordu bu şekilde girmeye başladı işte :KK70:
Ay şuan kafam karıştı ben tam tersini yapıyorum😀 hangisi doğru olan ki . Ben çişimi bırakır gibi yapınca itiyorum. Tutunca ise bekliyorum acaba yanlış mı yaptım ondan mı kan geldi

Kizlar ben de bisey sorayim size. Simdi ben aparatlara calisirken milim milim ittiriuorim ne baski ne kasilma olmuyor belkide 4. Boyda bile oyuzden kan gelmedi. Ama tabi milim milim yaptigim icin biraz uzun suruyor. Sorum şu; eşli denemede de boyle mi yapayim yoksa tek seferde eşiniz ittirdiginde giriuor mu? Biz esimle denerken malesef milim milim yap diye komut verdigim icin penisi yumusuyor zamandan dolayi heralde. Esli denemede napmam gerek ?
Canım senin himen esnekte olabilir bence

Ay şuan kafam karıştı ben tam tersini yapıyorum😀 hangisi doğru olan ki . Ben çişimi bırakır gibi yapınca itiyorum. Tutunca ise bekliyorum acaba yanlış mı yaptım ondan mı kan geldi
Parmak egzersizinde ve eşli denemede o hareketle ilerleme sağlayabildiğim için öyle yaptım. Sen diğer türlü daha rahatsan öyle yap 😅 benim et açılmıyor gibiydi diğer türlü zorlanıyor gibiydim ondan 😊

X