Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar sanırım yendım. Soktayım bıraz. Yanı hıc acımadı yarısından fazlası gırdı. Esım dedı kı fazla zorlamayalım bıdahakıne gıt gel yapalım soktu ıcknde beklettı cıktı sonra ama abı nasıl ya acımıyor aynı aparat gıbıydı. Yanı yendım mı sımdı ben saka gıbj😂

Hahahahah evet kızlarrrr ben deee YENDİMMMMMMMMMM.ve yemın ederim kiiii hiçbir şekilde acımıyor hatta nasıl kafamı rahatlattımsa kan ble gelmedı. Yemın edıyorum sıfırrr acıı.suan zaman gectı üzerinden kafam yerıne geldı evet YENDİMMMMM😂😂🙈
Tekrar cokkk çok tebrik ediyorum seni evet yendin ama lütfen daha coşkulu söyleeeee çünkü yendin kuzummm🩵

Evet kuzum yenince bu kadar kolaymış mı diyoruz gerçekten kasmamayı öğrendiğimizde diyoruz ki ya bu muymuşşşşşşş
Şaka gibj ben 1.5 sene bunun icin mi beklemisim yaa inanamiyorum esim ittirdikcr acimiyor bende gozumu kapatiyom . Diyorum ki kendi kendime demekki o aci veren noktaya gelmemks daha oyuzden acimiyor. Ama yok penis kayiyor ama aci hala yok. Kizlar yemible aci beuklemeyin aci falan yok

Aci gercekten beynimizde…

Şaka gibj ben 1.5 sene bunun icin mi beklemisim yaa inanamiyorum esim ittirdikcr acimiyor bende gozumu kapatiyom . Diyorum ki kendi kendime demekki o aci veren noktaya gelmemks daha oyuzden acimiyor. Ama yok penis kayiyor ama aci hala yok. Kizlar yemible aci beuklemeyin aci falan yok

Aci gercekten beynimizde…
Tebrikleeerrr 🌸🌸 Herhangi bir tavsiye var mı 😅

Hahahahah evet kızlarrrr ben deee YENDİMMMMMMMMMM.ve yemın ederim kiiii hiçbir şekilde acımıyor hatta nasıl kafamı rahatlattımsa kan ble gelmedı. Yemın edıyorum sıfırrr acıı.suan zaman gectı üzerinden kafam yerıne geldı evet YENDİMMMMM😂😂🙈
Inanamiyorum cok sasirdim😄😄 yemin ederim ki kendim yenmiş kadar mutlu oldum mutlulugumu anlatamam sana süpersin 😍😍😍😍😍

Evet ben de böyle hissediyorum kendim yenmiş kadar mutlu oluyorum her defasında 🩵🌺
Bu yenen arkadaş benim için ayrı 😍😄 çok hırslı kendine inandi ve basardi çok mutlu oldum. Aklıma ilk yendiğimde hevesle buraya girip yendim dediğim günler geldi🥲🥲 sen sayende tabiki söylediğin doktorla karsilasmasaydim yapamazdım tekrar tekrar teşekkür ederim 😍😍

Kızlar sanırım yendım. Soktayım bıraz. Yanı hıc acımadı yarısından fazlası gırdı. Esım dedı kı fazla zorlamayalım bıdahakıne gıt gel yapalım soktu ıcknde beklettı cıktı sonra ama abı nasıl ya acımıyor aynı aparat gıbıydı. Yanı yendım mı sımdı ben saka gıbj😂
tebrikler!! ☺️ pozisyon hakkında hangisini önerirsin? ve dördüncü aparatı birleşme olmadan önce çalıştın mı

Tavsiyem tabiki var ve herkese bende yardim edecem sizler gibi. Ben ozellikle 4. Aparati rahat takip cikarana kadar egsersiz oneriyorium . Cunku ben iki gun once de esli denedkm yalnizca basini alabildim ve cokk uzun surdugu icin esimin penisi yumusadi. Ve yapamadik. Ardindan bugun ara ara 4. Aparati denedim boyle git gel yaptim sonra hizli bir sekilde almaya caliatim ve baktim ki her egzersizde daha da hizlandim. Esim aksama dogru eve geldi hadi dedim deneyelim . Denedik oldu valla inanin aparqttan hicbir farki yok. Yatak ucu pozisyonda ayaklarim esimin omzundaydi. Acimaso bekledim 4. Aparattan biraz kalin bi tik acir diye dusundim. Gozumu ara ara acip aciyor mu doye kontrol ettim ama yok yani cidden acimiyor 😂😂hafif bir yanma oluyor ama inaninki 4. Aparat da daha cok yaniyordu suan kendime kizginim gercekten korkularim yuzunden erteledigimi hep biliyordim ama bu kadar acisiz bir birlesmw olacagini asla disinmedim. Bana anlatanlara da he he korkmiyim diye soyluyorsuniz diyordum simdi gercekten bu kadar sure bekledigime cokkkkkk pismanimmmm🥲

Bu yenen arkadaş benim için ayrı 😍😄 çok hırslı kendine inandi ve basardi çok mutlu oldum. Aklıma ilk yendiğimde hevesle buraya girip yendim dediğim günler geldi🥲🥲 sen sayende tabiki söylediğin doktorla karsilasmasaydim yapamazdım tekrar tekrar teşekkür ederim 😍😍
Ne demek canım bir faydam olduysa ne mutlu bana güzel şeyler bunlar, hepimiz yenelim inşallah yenmeyen bir tek kadın kalmasın 🙏bu arada benim için de çok özel W womence kendine güvendi olumlu konuştu her zaman en son sonuç başardı 😍

Gercekten Allah sizlerden milyon kere razi olsun o enerjiyi inanci bana siz verdiniz. Cesitli sikintilarla ugrasirken bile bana zaman ayirdiniz. O kadar guzel kalpleribiz var ki. Bende sizin gibi herkesi yukselticem burda. Elimden geldogince yardim edecem. 🥰

X