Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bence kan kesin gelir zorlamadan dolayı.. onu kafana takma ben gelmesin diye dua ediyorum artık düşün.. ama biraz olaya şöyle bak bu sorunu çözdünüz artık vajili değilsin kan da geldi sen eşinle ok misin o saatten sonra
kızlar bısı diyim mı yanı o zaman bana ne konuda baskı yapacağını bılmıyorum. ha allah var iyiyken çok yiyiz bana aileme değer verıyor o konuda hıc bır sıkayetım yok.

kızlar bısı diyim mı yanı o zaman bana ne konuda baskı yapacağını bılmıyorum. ha allah var iyiyken çok yiyiz bana aileme değer verıyor o konuda hıc bır sıkayetım yok.
o zaman sen reglin bittiği gibi yarım flan bir şekilde al içine ıkınma ve çişini tutma hareketleriyle zaten kanıcak. rahatlarsın sonra, tam olması için çalışmaya devam et en temizi o senin için bence

ANLADINIZ MI BENI SIMDI:KK43:
Cok nettt. Sen 3 e kadar yap 3 u bolca calis. Onla da hazir hissedebilirsin ben 3 ten sonra psikolojik olatak rahatladim inandim cunku. Bide esin biliyor mu aparat calistigini o esnada lan gelorse ne olacak diye sordun mu ben esime soyledim kan gelebilir diye once benle yaparsin dedi dedim sacnalama daha hazir hale gelmedim tmm sorub ypk dedi ben gelseydi kan fotosubu cekecektim ama 😂🙈

kızlar takıntı denmez buna bunun başka bır adı olmalı bence :) takıntı az kalır.
ya evlenmeden önce konuşmuş muydunuz bu konuyu? yani ben genelde bu bakireliğe takıntılı insanlarla sevgili dahi olmamaya çalıştım da.. soran olursa direkt ayrılıyordum. amacım sizi yargılamak suçlamak değil asla.. merak ettiğim sonradan mı bu takıntılarını ortaya çıkardı?

ya evlenmeden önce konuşmuş muydunuz bu konuyu? yani ben genelde bu bakireliğe takıntılı insanlarla sevgili dahi olmamaya çalıştım da.. soran olursa direkt ayrılıyordum. amacım sizi yargılamak suçlamak değil asla.. merak ettiğim sonradan mı bu takıntılarını ortaya çıkardı?
kızlar ben takıntılı değilim soyleyebılırsınız. konuştuk o an ayrılmak ıstedım hatta yalvardı o ankı salaklık barıstım bend e

kızlar ben takıntılı değilim soyleyebılırsınız. konuştuk o an ayrılmak ıstedım hatta yalvardı o ankı salaklık barıstım bend e
Kanka rahat ol normal onun da ne yasadigini bilemeyiz. Sen aksam esinle kahve yap otur deki bak canim ben bu aparatlari denrken kan gelebilir sen de buna takiuosin bana bi cozum bul ozaman. Nasl iatersen oyle yapacam. Ama bu aparatlari bitirmem gerek ki birlikte olabilelim . Istersen denerken aparwtlari yanimda ol yada ne istiyosan soyke

Bîde bende kan gelmedi 4 te gelecek diye cekinmistim hatta bende senin gibj kan gelirse dunyadir belli olmaz esimin tepkisi ne olur diue. Sonra dedim noluyosa olsun bu herseyden once kendi bedenimle mucadelem esimi de ikna ettim vala kanna guvenmiyosa da onun sorunu sen kendinden odun verme bu yazdigim seyleri esinle konustuktan sonra
Kanka rahat ol normal onun da ne yasadigini bilemeyiz. Sen aksam esinle kahve yap otur deki bak canim ben bu aparatlari denrken kan gelebilir sen de buna takiuosin bana bi cozum bul ozaman. Nasl iatersen oyle yapacam. Ama bu aparatlari bitirmem gerek ki birlikte olabilelim . Istersen denerken aparwtlari yanimda ol yada ne istiyosan soyke

Fito tahrıs onleyıcı kısaca yanmayı engelluyor bence. Aparata baslarken suruyorum kayganlastıcı olarak vıaxi jel asırı ıyı hemen kurumuyor
ben azıcık konu dışı bir soru sorucam ama :KK70: fito ile kayganlaştırıcıyı karıştırmakta bir sakınca yok değil mi? sen öyle mi yapıyosun canım

aksam tekrar başlıyorum denemeye. dunyanın sonu değil. herkes cıdden aynı anadan doğmuyor ve kafa yapısı aynı olmuyor.
Aslında onun boyle dusunmesının sebebı su ben onceden bı nışanlılık donemı gecırdım ve ayrıldım. O arkadas samsunda gorev yaparken arkadaslarla yanına gıtmıstım ve esım bunu sonradan bır sekılde oğrendı. bende bu ısı yapamayınca tuz bıber oldu sanırım.

aksam tekrar başlıyorum denemeye. dunyanın sonu değil. herkes cıdden aynı anadan doğmuyor ve kafa yapısı aynı olmuyor.
Aslında onun boyle dusunmesının sebebı su ben onceden bı nışanlılık donemı gecırdım ve ayrıldım. O arkadas samsunda gorev yaparken arkadaslarla yanına gıtmıstım ve esım bunu sonradan bır sekılde oğrendı. bende bu ısı yapamayınca tuz bıber oldu sanırım.
Valla sen o isi basar hayirlisiyla da hamile kal esinden mutlusu olmayacak artistlik yapiyor😂

X