Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

zaten diyolar diltor parmak hic birini biz yapamazdik diye tamamen kontrolculuk aslinda bu durumumuzun belkide sebebi kontrolculuk ve tatli can :/ psikolojik. ve şunu soyleyeyim 1 kere denedikten sonra o korku kalmiyor beyin direk kabulleniyor aaa diyosun burasi acimiyormus eş parmagi imkansizda bana ama oldu 1 kere deneyince 2. kezede cesaret geliyor asla başa dönüş yok. şu penisi bir kez yapsam ah cesaret gelcek

bence bu hastalikla olan kadinlarin eşleri eşlerini cok seviyor sevmese ya zorla yapardi ya da boşardi bence bu fikrim eminim sizin esinizde sizi cok seviyor tesekkurler cevap icin

Yok canım ama basarıcam. 3 ve 4 numaralı dılatoru zorlanmadan alacak duzeye geldıgımde denıcem ve olacak allahın ıznıyle. Umutsuz olma herseyım caresı vardırrrr
inşallah beni rahatsiz eden şey penisin sicak olmasi ve eşimin ittire bilme ihtimali eşime mi uyku ilaci versek diye dusunduk ama korktugum icin denemiyorum onu.

Yaaa sen varya bu ınsancılların soylemlerını takmasan coktan basarmıstın nasıl ızın vermısmıs size ne abiiiiiiii

inşallah beni rahatsiz eden şey penisin sicak olmasi ve eşimin ittire bilme ihtimali eşime mi uyku ilaci versek diye dusunduk ama korktugum icin denemiyorum onu.
Kankaaaaa relakss yaaa her ilacı kullanmak zorunda degılsın kımseyı uyutmam zorunda degılsın sıcak olması daha ıyııı hıssedebılmek daha ıyı. Kayıyor gıdıyor oyle dusun. Burda daha deneyımlı arkadaslar var ama nacızane sen suan sadede 3 4 numaralı aparatlarla bıraz zaman gecır. Bak burda bır arkadas bana demıstı kı oyle dumduz egzersiz yapma dılatorler sık bırak gevset kas kontrolunu ogren demıstı yanı. Bunun nedenını sonradan anladım, dılatorlerı bıtırmek senı kafa olarak hazırlamayabılır dumduz yaparsan cunku kanka bu olay zıhınsel bır korku.korkularımızı yenıyoruz aslında dılatorle.. sen valla harıka egzersız yapmıssın. Kendını dınle korktuk su zamana kadar nolduuuu . Ee pratıkler de tamam sınava gır ve kazan kızım bıtmıs senın olayın

tesetturluyum ben kinamda basim cok acidi tesetturden, arkadasa dedim ki cok aciyo ya seninde boyle miydi dedim.geldi kulagima dedi ki cok aciyo baska neler aciycak bi bilsen bende gozler faltaşi korkudan korktum tabi. ama dilatorleri sokarken beni korktumak icin yaptigini anladim. herkes iyi niyetli degil arkadaslar kendi kotu gece gecirip sizinde kotu gece gecirmenizi istiyo olabilirler ve spreysiz jelsiz ilk seferinde korkudan acimis kasilmis olabilir ama sizlerinki egzersizleriniz ve jel sprey acimayacak.

ya o 3 parmagini bana bi anda soktu ya bende fobi kaldi o yuzden aslinda bu korkular azcik ucunu deneyelim diyorum bana kendini sınirlama diyo

Kesınlıkle bıde bence cınsel ılıskıyı sıfır acı yasayanlar ılgınctır ama öncekı zamanda vajınısmıs yasayan kadınlar. Cunku bılgılı kontrollu ve acısız ılıskı yasamayı ogrenmısler. Sor herkesın az ama cok acımıstır. Kacı kegelı bılıyor kanka allah askına. Ama belkı de Allah dedıkı bunların canı tatlı ben bunlara bı sıkıntı verem araştırıp uğraşırken sıfır acı cınsellık nasıl yasanır ogrensınler oyle eslerıyle beraber olsunlar. Bak mesrla bu harıka bısey

ay canim insallah valla ne guzel soyluyorsun insallah eger yapabilirsem ilk buraya yazcam yaptim diye tamam ben 3 ve 4 le deneyeyim biraz daha belki o yuzden olabilir bi yandan kpss calisiyorum insan işe gucude kafasini veremiyor hep kafamds bu dert gercekten

kesinlikle sabrederseniz ve vazgecmezsiniz onlarda olacak tavsiyem ayna ile bakmaniz ve müzik acmak nefes egzersizi
Evet evet aynayla ve nefes bayagı ugrasıyorum. Allahım vajınama dokunamayan bı kez yanlıslıkla gordıgmde bu nıye boyle katman katman kesın bende sorun var dıye aglayan bırıyken sımdı ohoo resmını cızerım bak

hahahha bu cok guzel bi bakis acisi gercekten belkide kesinlikle oyle kegel yapin diyorum o ne diyolar bana kilotirisi bilmeyen var masallah ben tum makalelleri okuyup yakinda bu işin dehasi olacam

bir de bende simdi parmagimla denerken bir sey olsa ay acidi diye elimi cekerdum simdi yok be acimiyor diye icini yokluyorum gercekten gittikce genisliyor. bi de burda yorumlarda ilerde 6 cm ilerde duvar var diyenler olmus arkadaslar parmagimla baktim orasi uyarilmadan once 7 cm ilerleyebiliyor sadece fakat kilotorisle oynarsaniz orasi ileri dogru genisleyip 13 cm oluyor cubuk sokup metre ile olctum bu arada ben metre ile de ölcuyorum ne yaptigimi giris vajen agzim uyarimla 3 cm genisleyebiliyor 3 parmak genisligi penis alacak kadar yani ileri dogruda 13 cm eger uyarim yapmazsaniz cubuk ilerlemez uyarirsaniz cubuk ilerler zevk suyu gelmeli mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…