Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ay çok teşekkğr ederim ama cidden bazen ben mi çok korkağım diyorum. Herkes benim gibi vajinismustu bi şekilde atlatıp hayatlarına döndüler. Ben neden hala olcak mı olmicwk mı korkusu içindeyim . Bazen kendime de kızıyorum bu kadar da korkak olma artık diye . Sende inşallah hemen başarırsın ve her şey süper olur

Zaten bu ısın cıkıs noktası korku. Kendını suclama. Gercekten yendin . Inan bana. Bıcogumuzdan cok ılerıdesın. Bıttı yani bu ıs anladın mı. Korkularının uzerıne gıtmen aparatların tumunu yapman ustune esınle bırlıkte olman tum asamaları astın ve vajınısmus gerıde kaldı. Rahatla artık. Ben yaptım ve hıcbıseu olmadıgını gordum de. Tersten dusunelım. Bu derdın cozumu ne? Aparat veya parmak egzersızı doktorun da yaptıgı bu yanj. Ee sen bunları astın sımdı korkun yuzunfen gıne aparat yapman gerek mantıken e onları rahatca zaten yapıyorsun. Enkazları sil beynınden bıttı KURTULDUNNN darısı basıma alllaahımm ve tum kadınlarınn hafı bırak bu ıslerı taktık ver bıze sen yendın bıze de anlat

Ben swnin yeneceğinden kendimden daha fazla eminim çok samimi söylüyorum her an yendim haberini görcem diyerek bakıyorum o kadar eminim :)) aparat konusunda taktik verebilirim çünkü eşlide çok başarılı olduğumu henüz düşünmüyoeum :) aparat konusuna gelirsek bir şeyler izleyerek denersen kafan aparatlarda olmazsa çok rahat ilerlediğini görürsün :) zaten kas olayını en çok o an anladım ben. Bi şeylere dalınca kaslar tamamen serbest kaldığı için ortada ne duvar kalktor ne kas kalıyor bomboş yol kalkyor

Cok teşekkür ederim. 3. Aparat benı zorladı bırsz yarısını alabıldım .ama sorun yok bı kahve ıcıp devam edıcem

Cok teşekkür ederim. 3. Aparat benı zorladı bırsz yarısını alabıldım .ama sorun yok bı kahve ıcıp devam edıcem
Aynen kahveni al aç güzel bir dizide

Tekniğimizi biliyorsun

gülü koklar gibi derin nefes al mumu üfler gibi nefes verirken güzel ıkın ve içeri ittir kayıp gidecek gitmezse bekle acele etme bir tık daha güçlü ittirmen gerekecek

bu gökkuşağını aklına getir hadi bakalım (ilk girişlerde)

Bende 3 te bi duraksamıştım sinileyip bırakmıştım. Sonra kalkıp bi çay içip neyse ya ben tekrar deneyip yapayım demiştim ve olmuştu :) normal yani meraj etme . Sonradan çocuk oyuncapı okuyor

Bende 3 te bi duraksamıştım sinileyip bırakmıştım. Sonra kalkıp bi çay içip neyse ya ben tekrar deneyip yapayım demiştim ve olmuştu :) normal yani meraj etme . Sonradan çocuk oyuncapı okuyor
Hatta ben normal şekilde alamadım 3ü yere indirip çömelip myle almıştım ama şuan normal oturuyorum aynadan bile bakmadan direkt içine alıyorum hepsini:) ilk başlarda aynasız yapamktoedum

Canımm olacak inşallah zaten yaparsın sen
Valla sıze dedıgım saatten berı ugrasıyorum aldım hatta ıcım rahat etsın dıye bı kac tak cıkar yaptım abı saka gıbı basta hıcbırı olmayacak gıbı duruyor ama bıraz zorladıgında hemen korkup gerı cekmezsenız oylece durun gevesyınce gırıyor. Az once üç numarayı tekte taktım oldu

Bu teknık cok ıse yaradıııııı

Bu teknik cok işe yaradııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…