Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet haklısın gerçekten çünkü artık 1 buçuk sene oldu. Eşim beni sevmeseydi ve anlayışlı olmasaydı şuan evli bile olmazdık
O yüzden destek almam şart daha çok yıpranmadan
İstersen önce eşli egzersiz yap. Kontrol sende olmadığında da ağrı vs olmadığını gör kontrolü eşine bırakmayı deneyimle.

İşte bende öyle düşündüm egzersiz yaptıran doktor bulsam daha mı olur sanki ama bu doktor egzersiz verecek mi bakalım onu da bilmiyorum neyse 1 2 seans daha gideyim duruma göre karar veririm para sagligimdan önemli değil sonuçta eşim sorun etmiyor aslin da da ben işte hızlı bir şekilde bu işi çözmek istiyorum çünkü çok bunaldım bebeğim de olsun istiyorum bir kere yapsam gerisi gelir aslında ama işte o korkuyu tuhaflık hissini kafamdan atamadım gitti aslında ucunda ne çok bir acı var ne bisey saniyelik bir durum hayatım da hiç birseyde bu kadar zorlandığını hatırlamıyorum bu durum benim ruh halimi de değiştirdi

Canım ben ilk seansta doktor terapi verdikten sonra hemen aparat ödevi verdi 2. Seansa öyle geçtik. Hala aparata baslatmadiysa yavaş ilerlersin bence başka doktorla devam et Hem zamanına hem parana yazık

Hepinize merhba arkadaalar dün eşimle denedik artık doktora gdcez olmuyo çünkü eşim üstüme abaniyo resmen eliylede tutmadığı için kayiyo penis ve çok ağırlık oluyo üstümde
Kendiniz yenemiyorsaniz uzatmanın anlamı olmuyor, en doğrusunu yapıyorsunuz Uzman desteğiyle çok kısa sürede yeneceksiniz

Doğru kas kontrolü ve yönetimi yoksa ne kullanırsanız kullanın kalıcı çözüm olmuyor. Doğru uzmanla kısa sürece atlatırsıniz. İyi araştırın, arayın, konuşun, içinize sinen ve guvendiginiz bir uzmana gidin. Keşke daha önce gelseydim, diyeceksiniz emin olun.

Meraba bende iki parmak Tam alabiliyorum ama.daha esli denemedim iki parmakla siz egsersiz.yaparken gelgit yapabildinizmi.rahatca ben kacgundaha calisirsam Eslide yenerim Lutfen yardim
Geç gördüm kusura bakma oncelikle. Ben 2 parmagi rahatça yapip ileri geri kolayca hareket ettirene kadar 4 5 gun calistim. Hatta sonra garanti olsun diye 2gun de 3 parmak yaptim oda rahat olunca esli denedim ve oldu ilk denemede

Ya doktorlada olmzsa
Once aklindan bu düşünceyi cikar olumsuz dusunme pozitif bakmak en az tedavi kadar onemli. Ben ilk parmak egzersizine basladığımda boyle olmiycak diye diye gerekten olmamisti ertesi gun kendimle olacak diye konuştum surekli ve oldu düşünce cok onemli bunu unutma. Yapamaman icin fiziksel bir engelin yok vajinan normal tum kadinlarin oldugu gibi cesaretini topla ve tedavine basla sonunda bu muydu beni korkutan şey diyeceksin emin ol buna

Geç gördüm kusura bakma oncelikle. Ben 2 parmagi rahatça yapip ileri geri kolayca hareket ettirene kadar 4 5 gun calistim. Hatta sonra garanti olsun diye 2gun de 3 parmak yaptim oda rahat olunca esli denedim ve oldu ilk denemede
Yaa gercekten oluyor mu bende bu hafta calistim hep rahatca alabiliyorum artik esli denersem insalalh yaparim tesekkurler

Çok teşekkür ederim peki siz üstte miydiniz altta mi
Bu kişiden kişiye değişir bana genellikle kadin ustteyken rahat oluyor dediler ama ben üstte yapamadım ben alttayken yaptım. Şuan hala ustteyken icime alabiliyorum ancak ben alttayken daha kolay oluyor. O yüzden sen kendini hangi pozisyon da rahat hissediyorsan öyle dene.

Kizlar merhaba. Buraya en son kurtuldugumu yazmistim. Evet iliskiye giriyoruz fakat aci hissi devam ediyor. Kendimi kasmalarimda azaldi. Idrar yolu enfeksiyonu cikti ondandir dedm o gecti ama aci gecmiyor. Ileri geri yaparken aciyor fakat icimdeyken durdugu zaman aci kesiliyor. Doktora gdcem. Fakat sizinde bilgilerinizden faydalanmak isterim

Kendini zevke odaklayamiyor musun kasıyor musun hala?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…