Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

KIZLAR BEN DE BAŞARDIM SONUNDA. Hala inanamıyorum nasıl olduğuna. Şey diyorum bu muydu yani bu kadar kolay bir şey için mi aylarca kendimi yıprattım. Yeni başlayan yoldaşlarım tünelin ucu kesinlikle apaydınlık asla çalışmayı bırakmayın. Burada beni destekleyen o kadar çok kişi oldu ki hepsine de ayrı ayrı teşekkürü r borç bilirim

Tebrik ederim, çok güzel bir haber

Bu acı hissi zevk alamama durumu zamanla gecermi acaba
Normal şartlarda acı hissetmemen lazım, eğer acı hissin varsa hâlâ kendini kasıyor olabilirsin veya enfeksiyon vs olabilir. Zevk ise biraz zaman istiyor, herkesin zamanı farklı farklı o yüzden kendini bir başkasıyla kıyaslama.

Evet kendimi girdikten sonra kasiyorum taş gibi oluyor vucudum off ne zormus yaa

Nasıl yendiniz bu durumu

Evet kendimi girdikten sonra kasiyorum taş gibi oluyor vucudum off ne zormus yaa
Yendikten sonra ben de bir müddet ara ara kasiliyordum ama ilişki sayısı arttıkça azaldı ve bitti. Biraz daha dilatör çalışabilirsin, hatta dilatörleri eşinin yapmasını tavsiye ederim. İlişki öncesinde de dilatörle çalışmanı, o esnada eşinin hazırlanıp sonra ilişkiyi önerebilirim. Bunların hepsi gevşemeni sağlar. Birkaç ilişki sonrasında dilatörlle ihtiyacın kalmaz zaten.

Çokkkk sevindim artık kurtulmuş hafiflemiş özgür bir kadın daha

Evet canım ben başladım zevk almaya ama işte benimde girişte hafif zorluk oluyor sonrası rahat

Merhaba arkadaşlar , ben de yıllardır uğraştım olmadı en son bir kliniğe geldim şükür 3/4 günde tüm boy aparatları yaparak kafamdaki olmaz düşüncesini yendim şimdi sıra ilişki denemesinde inşallah. Bugün 4. Boyu yaparken aparata kan bulaştı bir iki kez ? Başına gelen var mı ya da sonrasında kanama devam etti mi arttı mı azaldı mı merak ettim.. şimdiden cevap veren herkese cok teşekkürler

Merhaba başıma gelmişti çok hafif kan bulaştı sonrasında kanama devam etmedi bu arada başarmana çok az kalmış harika gidiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…