Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben aslında neden egzersizleri bıraktığımı anlatayım ben bir haftada bu 3 boyu aldım. Ama benim kendi annem ablam biliyordu bu durumu ve bana dedilerki öyle birşey yapma zarar verirsin falan dediler bnde korktum ve bıraktım bu olay Kasım ayında yaşandı birakmasaydim belkide yenmistim ve çok kan gelmişti korkmuştum 3 üncü boyunda
Bende 3. Boyutta kan hiç gelmedi acaba içindeyken kendini çok mu kastın da zorlayinca kan geldi. Bu sana zarar vermez öyle düşünme burda ki çoğu insan aparat sayesinde yendi. Sende sık sık çalış yeneceksin. Kimseyi dinleme bu hastalığı yaşayan bilir. Yaşamayanlar anlayamaz seni. Çalışmalarına tekrar başla ara vermeden🌸

Merhaba ben bişy sorucam benim gibi olanlar cevap verirse çok sevinirim vajinismusu yendim ben ama penisi elle sokabiliyorum ondada zorlanıyorum girmesini sağlayana kadards eşimin zevki geçiyo penis iniyo bu yüzden sertleştirici kullanıp yapıyoruz böyle yaşayan var mı
Evet canım bende ellimle yapıyorum kontrol hala bende ama ben artık sık ilişkiye girmeye başladımm yavaş yavaş aşarım diye düşünoyrummhatta ilk girişte yine acı oluyor ama içeri aldıktan sonra sorunn yok hatta zevk almaya başladım onuda şöyle yaptım görev gibi düşünme o an içinden hatta dışındandan söyleyebilirsin zevk alıyorum de almasan bile o ana ayak uydur istekliymişsin gibi davran

Evet canım bende ellimle yapıyorum kontrol hala bende ama ben artık sık ilişkiye girmeye başladımm yavaş yavaş aşarım diye düşünoyrummhatta ilk girişte yine acı oluyor ama içeri aldıktan sonra sorunn yok hatta zevk almaya başladım onuda şöyle yaptım görev gibi düşünme o an içinden hatta dışındandan söyleyebilirsin zevk alıyorum de almasan bile o ana ayak uydur istekliymişsin gibi davran
Ön sevişmeyi uzun tutuyor musun ?
Evet ama işte girişte biraz zor oluyo anda penis iniyo buda zamanla geçer heralde alıştıkça

Evet ama işte girişte biraz zor oluyo anda penis iniyo buda zamanla geçer heralde alıştıkça
Evet benim de öyle işk girişte hep zorluk yaşıyorum ama sanki ilişkiye saha çok girdikçe alışıyorum bu hastalık bende ertelemeyi tetikledi o yüzden artık ertelemiyorum 2 günde bir ilişkiye giriyorum ve dediğim gibi istekli olmasamda istekliymişim gibi bi hava yaratıyorum yatak odasında loş ışık falan açıyorum tütsü yakıyorum doktorum bir kez bana yalandanda olsa gül vücud güldüğü zaman kendini savunmaya almaz demişti

Merhaba ben bişy sorucam benim gibi olanlar cevap verirse çok sevinirim vajinismusu yendim ben ama penisi elle sokabiliyorum ondada zorlanıyorum girmesini sağlayana kadards eşimin zevki geçiyo penis iniyo bu yüzden sertleştirici kullanıp yapıyoruz böyle yaşayan var mı
İlk girisler bende de hala böyle kendim yapıyorum sonra eşime bırakıyorum hatta genelde ilk ben ustteyken oluyor hafif sızı oluyo saniyelik geçiyor ilişkiye girdikçe düzelecektir alışmamız normal kadınlara göre daha uzun sürebiliyor. Sertleşme konusunda yaptığımız bişey yok biz yaşamadık o durumu ama geçici olabiliyor doktorum söylemişti uzun süreli devam ederse doktora görünür çözümü vardır ☺️

İlk girisler bende de hala böyle kendim yapıyorum sonra eşime bırakıyorum hatta genelde ilk ben ustteyken oluyor hafif sızı oluyo saniyelik geçiyor ilişkiye girdikçe düzelecektir alışmamız normal kadınlara göre daha uzun sürebiliyor. Sertleşme konusunda yaptığımız bişey yok biz yaşamadık o durumu ama geçici olabiliyor doktorum söylemişti uzun süreli devam ederse doktora görünür çözümü vardır ☺️
Canım bisey sorcam sana sen benden önce yenmistin. İlişki esnasında zamanla zevk almaya basladin mi? Benim 1 ay falan oldu yeneli 2 gunde 1 1 iliski yaşıyoruz her pozisyonda yapabiliyorum ama henüz zevk alamıyorum zamanla geçer zevk almaya başlarsın dediler ama o zaman ne kadar. Bende mi bi gariplik vAr.

Günaydın kızlar nasılsınız benim bu aparatları yapa yapa vajinamin iç dudağında birşey çıktı sivilceden büyük biraz çok acıyor ya napmaliyim tahriş ettim galiba
Aparat çalışması yaparken ilk başladığında sadece bir kez aparata fındık büyüklüğünde fito krem sür canım vajinana tak çıkar yapıp tahriş olmaması icin bir de her aparatlara her defasında fazla fazla kayganlaştırıcı sürerek yap

Aparat çalışması yaparken ilk başladığında sadece bir kez aparata fındık büyüklüğünde fito krem sür canım vajinana tak çıkar yapıp tahriş olmaması icin bir de her aparatlara her defasında fazla fazla kayganlaştırıcı sürerek yap
Birkaç gün ara ver istersen biraz iyileşsin sonra bu şekilde çalışmalarını yaparsın

X