Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Insan yemek yemek su içmekten ibaret değil . Araştırın az insan bedeninin biyolojik yapısını, Küçüklüğü kac dakika gireri çıkarı mesele bunlar değil ki .
Evet bizler de aynı sıkıntınları yaşadık az mı ağladık az mı üzüldük kendim yendim diye çıkıp gitmedim buradan herkese elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım ama kızın dediğine bakar mısın ya bebeğim olacağına sevinmiş ama şimdi üzülüyormuş gerçekten diyecek hiç bir şey bulamıyorum.

Takma cnm.

Rabbim sağlıkla evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin Allah isteyen herkese nasip etsin

Kızlar merhaba. Ben dilatörü 4. boya kadar yapıyorum, 4ün sadece baş kısmı geçiyor. Dün eşli deneme yaptık olmadı. Eşim dilatöre falan karşı bu yüzden o evde olmadığı zamanlarda yapıyorum. O gelene kadar baya zaman geçiyor. Bu durumda da başarma şansım varmı? 1 de 4cü boyu ne kadar çalışmıştınız? Bizde penis boyu 4cü boydan da kalın olduğu için onu yapsam bile penisi alamam gibime geliyor

Merhaba canım 3.dilatörü rahat yapana kadar eşli denemeye geçme derim benburda bazı arkadaşlar 3.dilatörle çalışıp 4 e gerek kalmadan eşli denemede başarılı oldular,ben 4.aparata da çalıştıktan sonra eşli deneme yaptım başardım,senin başarmanaaa cok az kalmışben de senin gibi düşünürdüm penis 4.aparattan daha kalın nasıl olacak alamam diye düşünürdüm ama öyle değil penis vajina içine girdiğinde ona göre şekil alıyor çünkü sert plastik bir şey değil 4.aparattan inan daha da kolay penis ,ben aparat çalışması yapmıştım, sonra ara vermiştim 1 hafta,daha sonra hepsine 1 hafta çalıştıktan sonra eşli denemem başarılı olmuştu herkesin süresi kendine özel tabi

3 ve 4 ile biraz daha çalış canım tabikiii başaracaksınnn

Ben 3 ve 4. Boy ile 5 defa falan çalışma yaptım sonrasında eşli denemeye geçmiştim . Özellikle Tv izlerken 4. İle 1 saate yakın çalışmıştım rahat hissedeyim diye sonra eşli denemede aşırı rahat oldu şükür . Eşli deneme aparatlardan daha rahat oluyor çünkü aparatlar plastik neticede kaygan değil . Ama eşli deneme öyle değil uyum sağlanıyor hemen . Kasımda yendim eşimle 3-4 ayda bir görüşme fırsatımız oluyor hiç sorun yaşamadım sonrasında aparatları hayatımdan çıkardım

Sen zaten bence zor olan aşamayı geçmişsin son bi gayretle başaracaksın inşallah

4 den önce 3 bir kaç calis 4 biraz zorluyor evet ama başarılısın inan. Çalıştın mesela birak dolaş 10 dk falan yine basina otur ara vererek calis 4 du

Merhaba iliski yasarken aci cekiyorum kendimi cok kasıyorum sanırim bu yuzden zevkte alamiyorum. Bu sureç ne kdr surer acaba bilgi verebilcek olan varmı. Bu arada 4 kere oldu sadce

Merhaba iliski yasarken aci cekiyorum kendimi cok kasıyorum sanırim bu yuzden zevkte alamiyorum. Bu sureç ne kdr surer acaba bilgi verebilcek olan varmı. Bu arada 4 kere oldu sadce
Dayanılmaz aci ise normal değil enfeksiyon olabilir. Gelip geçici ise gecer o anda nefes al nefes ver burundan al huuu diye ver ağızdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…