Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

3 buçuk yıl oldu bende dr a gittim tüm aparatları yapıyorum 4. De hala biraz gerilerek itiyorum ama en azından duvarı geçiyor ama eşlide bi yere kadar giriyor o duvarda takılıyor belki 15 kere denemişimdir ara ara ama o duvarı geçemiyorum ne yapcam bilmiyorum artık kafayı yiyeceğim

4. Dilatörü kendin yaptıktan sonra Vemcaine sprey sıkarak denemelisin eşinle

Dilatorleri alarak çok büyük bir yol kat etmişsin zaten atlatmana çok az kalmış sakin moralini bozma. 4. Dilatore çalış alışana kadar şok çıkar ta ki rahat olana kadar. 4. Dilatoru aldıktan sonra eşinle deneme yap eminim başaracaksın. Eğer varsa uyuşturucu spreyle dene. Eşin penisi ucu girdiğinde ufak bi agri olacak zaten ama eğer kendini rahat bırakıp izin verirsen tamamı girdiğinde o agri kesiliyor içinde olduğunu bile hissetmiyorsun. Kendine güven başaracaksın

Merhaba banada yardimci olurmusunuz. 2 gun once ilk birlesmemizi yasadik esimle. Cok aciliydi.zarimdan kan geldi 2 damla seklinde deildi baya geldi. 2 gundurde azda olsa kan gelmeye devam ediyor. Bu durum normalmi bilgilerinizi paylasirsaniz cok sevinirim

Benim de 2 gün boyunca leke şeklinde gelmişti normaldir diye düşünüyorum

Merhaba adet kanaması şeklinde akıntı Cok değilse,az da olsa diyorsun bu yüzden normal diye düşünüyorum canım bir iki gün daha devam ederse istersen doktora görün ama geçer diye düşünüyorum gerek kalmaz cok acılı olmasının sebebi ilk cinsel birleşme olunca bilmediğin bir cismin içine almak bazılarımız icin daha tedirgin edici oluyor,o an kasmışsın kendini tam anlamıyla serbest bırakamamışsın sanırım bu yüzden ağrımış canım normalde acısız korkma

Cok tesekkur ederim yorumunuz icin moral oldu gercekten hic ummazdim bole acili olacagini

Spreyim evde var aparatların ilk zamanında kullanıyordum 3 ü falan o kdar rahat yapıyorum ki hiç sorun yok alttan kamerayla muayne de etti doktorum onda ds sıkıntı yaşamadım ama 4. Ye çok yüklemedim 2 kere sokup çıkarıp bırakıp eşli denemeye çalışıyorım kegel egzersizi hiç yapmadım nasıl yapacağımı da bilmiyorum canım sizden okuduklarımla az önce 4 ü yaparken nefes alıp verdim sms doğru nefesler mi yaptım bilmiyorum bide sonuna kdar gitti 4 o an içerde bekletirken baskı oldu ve birden sanki o kas toplanıp kapandı aparat içerdeyken gibi bişey oldu bende korkudan yavaş yavaş nefes verip hemen çıkarttım neden öyle bişeyler oldu içerde anlamadım ben 4 e biraz çalışiyim en iyisi hemen eşliye geçmiyim zaten şuana kdar eşlide hep başarısız oldum aynı şekilde yarıya kadar girdikten sonra bi yerde tıkanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…