Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aparatın yönünü iyi ayarla dik olarak değil eğimli bir şekilde bak böylee bırakma. Kasma kendinide salabildiğin kadar sal gitsin

Aynen cnm yönünü doğru ayarla doğru ayarlamayinca gitmiyor ama doğru olursa hafif eğimli popoya doğru hemen kayıyor bende çok yaşadım hatta ilkinde kolay yapmistim ikincisinde daha zorlandım Allah allah ne oluyor ki böyle dedim ama sonra oldu şükür

Aparatın yönünü iyi ayarla dik olarak değil eğimli bir şekilde bak böylee bırakma. Kasma kendinide salabildiğin kadar sal gitsin
Ikınıyorum ve ittiriyorum ama bu sefer acı oluyor hem sırt hemde sanki tuvalette sıkışmış gibi inanılmaz sırtım ağrıdı şuan biraz da olsa daha ittirebildim ama bende bittim çıkartmadım daha içimde
Ama bu dilatör düz diye düz ittiriyorum bende ondan şüphelendim yanlış mı ittiriyorum inşallah öyledir yoksa neden sırta bir ağrı versin ki

Bu iki defa oluyor diğerleri çok kolay oluyor ama bu nalet olası gitmiyor beni deli etti
ya hatta içine almadan önce parmağımla baktım yönü nereye gidiyor mağara gibi mübarek
Ama yine olmadı bakalım bi dahakine o şekilde denicem

Kimsenin sağlıkla ve sevdikleriyle sınanmadığı, evinden huzurun, bereketin, hayırlı ve bol kazancın, başarının, kahkahaların eksik olmadığı, dualarımızın kabul olduğu, gönlümüzden geçenlerin hayırlısıyla bizi bulduğu, seneye bugün dönüp baktığımızda "ne güzel bir seneydi Allah daha da güzellerini nasip etsin" diyebileceğimiz bir yıl diliyorum herkese.

Birden hafif hafif ıkın ve nefes al gözlerini kapat ve girdiğini hissedeceksinnnnn

Arkadaşlar merhaba nasılsınız:* ben buraya pek yazamıyorum isim dolayısıyla ama hep okuyorum iki parmak dün yaptım şimdi nasıl ilerleyecegim hiç cesaretim yok
Merhaba canım ben aparatla yendiğim için parmak egzersizi yapmadım parmak egzersizi ile yenen arkadaşların varsa yardımcı olabilirler mi

Arkadaşlar ben uyuşturucu spreyle eşimle deneme yaptık ama o şekilde hiç izin vermedim çünkü hissiyatsızlık oluştu kendimi kastım istemsizce aparatları zaten yapamıyorum 7 ay oldu eşimin sabrı kalmadı böyle evlilik mi olur diyor hiç bir zmaan yapamicaz diyor benim son çarem doktora gitmek kaldı

Arkadaşlar merhaba nasılsınız:* ben buraya pek yazamıyorum isim dolayısıyla ama hep okuyorum iki parmak dün yaptım şimdi nasıl ilerleyecegim hiç cesaretim yok
Merhaba canım ben parmakla yendim 2 parmak çok rahat olacak şekilde çalışmaya devam et içerde daire çiz ileri geri yap buna çalış 2 3 gün, sonra 3 parmak yapmayı dene önce 2 parmak yapıp 3.yu yanlarına yerlestirerek başla ilerledikçe rahat şekilde yapacaksın. 3 parmak rahat olduğunda artık eşli denemeye geçebilirsin

Uyuşturucu spreyler kafanı rahatlatmadigin sürece fayda etmez canım önce kendini rahat hissetmen korkunu yenmen lazım bunun için de egzersiz yapmak şart başka çözümü ne yazık ki yok. Kendin yapacak gücü hissetmediysen vakit kaybetmeden doktora gitmek en doğrusu ben 1.5 sene bekledim olmadı doktora gittim ve bitti. Evet biraz maddiyat gerekecek ama mutlu olmak için olması gereken bu eşine tek senin başında olmadığını bu durumda çok kadının olduğunu anlatabilirsin tedavi gerektiğini bilmesi ve sana destek olması önemli

Kesinlikle canım bu oturduğun yerde bitecek gidecek bir hastalık değil o yüzden desteğe ihtiyacın var inşallah kısa sürede güzel haberlerini buradan duyarız

Ben kendi durumumla ilgili paylaşmak istiyorum biraz sessiz kaldığım icin dilatörleri alabiliyorum ama alırken biraz tedirginlik hissini hala hissettiğim için eşli denemede başarısız olursam motivasyonum düşerse diye doktor tedavisine başladım online tedavi alıyorum Nazife Micoz Kadıoğlu hocamızdan,dün ilk görüşmeyi yaptım bugün de hocamızın söylediği çalışmaları yaptım,burda bana destek olan herkese cok teşekkür ediyorum MinikPatiAnnesi Tiniminimavihanim Mevsimlisan çok teşekkür ederim gelişmelerimi ve başarımı sizlerle paylaşacağım ve inanıyorum olacak Güzel haberlerle geleceğim yakında

Kızlar Doktorumun ismi Nazife Ergen Mıcozkadıoğlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…