Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim çok güzel bir adım atmışsın inşallah zaferin yakındır

Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim çok güzel bir adım atmışsın inşallah zaferin yakındır
İnşallah canım doktorumdan cok memnunum inşallah başaracamfiyatı ben Aralık ayında almıştım şuanda bir değişiklik var mı onu bilmiyorum evde kendi başına halledemeyen o gücü kendinde bulamayan benim gibi bu durumu yaşayan tüm hemcinslerime doktora gitme şansları varsa doktor tedavisi almasını öneriyorum,evet biraz maddi olarak zorlayabilir fakat tedavi sonrası başardığımızda bence buna gerçekten değer

Vala hiç başaramycm gibi geliyor
Ne zamandır yaşıyorsun bu durumu canım aparat kullanıyor musun ?

Aparatta 3 deyim
canımm eşin ilk zamanlarda da mı böyleydi,şuna eminim hepsi düzelecek şeyler çaresi var tedavisi var ve sen 3.aparattaymışsın harikasın gerçekten eşinle birlikte hareket edersiniz inşallah her konudabaşarılar diliyorum en kısa sürede doğru bildiğimiz yanlışlarımızı düzelterek yeneceğiz inşallah ,Dr Ayşe Duman’ın videolarına bakıyor musun ?@Tiniminimavihanim ın geçmişte yazdığı tavsiyeleri dinlemeni öneririm

Harikasın en kısa zamanda mutlu haberini almayı dört gözle bekliyorum

Kızlar bana İstanbul Anadolu yakasında gidebileceğim bir doktor lazım hera klinik Google’da yazan numarayı aradım ama numara kullanılmıyor diyor

Buradaki desteğin çok faydasını gördüm bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum faydam olabildiyse ne mutlu bana en yakın zamanda sende kurtulup burda başardığını bizimle paylacasaksın inanıyorum, umarım tedavin çok kolay ilerler güzel haberleri bekliyoruz

Bende kendi durumumla ilgili birşeyler yazmak istiyorum parmak egzersizlerine devam ediyordum henüz deneme şansım olmadı. Yaklaşık 5 gündür reglim devam ediyor. Benim zar sorunum kalmadı çok şükür, yalnız hepimizin olduğu gibi ilk zamanlarda zorlanabiliyoruz ama en önemlisi cesaret pes etmemek ve bolca egzersiz olduğunu düşünüyorum ve özellikle parmakla vajinayı tamamen tanımak, mesela parmağınız içerdeyken kendinizi kasın ve bakın orası da kasılıyor ve şimdi serbest bırakın. Nasıl da açılıyor değil mi? Ben böyle yaparakta kendimi çok rahatlattım.
Bir de şu var, yanma batma sızlama şeklindeki acılar diyeyim kesinlikle yeterli ıslaklık kayganlık ve kendimizi tamamen serbest birakmadigimiz için oluyor. Aslında derince bir nefes alıp tüm kasları ciddi manâ da serbest bırakırsak ve yeterli kayganliga ulaşirsak ne bir yanma ne bir batma nede ağrı asla olmayacak ama biz, öncesinde de kendimizi her zaman daha doğrusu kızlık zarı denilen bölgeyi hep koruyup sakindigimiz ve bu algı ile büyüdüğümüz için ilk zamanlar tam anlamıyla serbest bırakmakta ve gevşemekte zorlanıyoruz bu yüzden de vajinal kuruluk oluyor. Demem o ki, bedenimizi tamamen gevsettigimiz ve yeterli vajen ıslaklıgına ulaştigimiz zaman kolaylıkla cinsel birleşme sağlayabileceğiz bunu hiçbir zaman unutmayalım

5500 fiyat canım
Söylediğin her şeye katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…