Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhaba arkadaşlar şöyle bir konuya bakayım dedim..Allaha şükretmek için bir sebep daha gördüm...5 yıl boyunca uğraşmış başaramamış,arkadaşlarının bebekleri olmuş yazmış arkadaş..Bir sürü egzersizlerle uğraşıyorsunuz..Kimbilir ne kadar sıkıntılı günler geçirdiniz..Allah hepinizin yardımcısı olsun...

Son düzenleme:
cnm seni çok ii anlıyoruz emin ol yanındayız burdaki herkes sana yardımcı olacaktır yalnız değilsin öncelikle buna inan ve lütfen regl bittikden sonra artık erteleme sana kendimden bahsedim ben 15 aylık ewliydim we oraya dokunamıyodum bile ben kendi parmağımla yapamıyodum eşimin parmağıyla yaptık önce tek parmak sonra 2 parmak ve eşim ikna etti beni hiç acımadı egzersizlere dewam ettik ve oldu başkaları hep şey diodu bende yaptıysam herkes yapar die şimdi bende aynı şeyi diyorum ben yaptıysam herkes yapar cnm inan çok kolay oluyo we bu muymuş diyosun we müthiş bi mutluluk yaşıyosun sewdiğin adama en güsel hediyeyi weriyosun çok güsel şeyler cnm bunları düşün ve cesaretli olmaya çalış azıcık cesaretle herşey halloluyo inallah tez zamanda atlatırsın cnm güsel haberlerini bekliyoruz inş herkes kurtulur bu vajiden kolay gelsin cnm

canım çok tşrk ederım cvp yazıp ilgılendiğin için yazdıklarınla bıle cesaretım geldi reglım bıttığı zaman soz bıtırmemek uzere başlayacam...

çok umut doluyum ya çok teşekkür ederim sayenizde moralim düzeldi bi de yenebilirsem inşallah...:sm_confused:

selam canım yenebilirsem yok yeneceksin tamammı beynine bunu kabullendir niye yenmiyesin senin neyin eksik bizden başardım yazacaksın buraya kocaman sormak istediklerin için biz burdayız canım...

selam kızlar bende dün akşam en büyük aparatla yaptım olmadı yarıya kadar aldım hareket ettikçe de kasmama rağmen acıyor sonra eşimle deneme yaptık başı kolay oldu sonra haffi zorlamayla yarısı girdi ama yanıyor ve acı baskı hissettim 10 dak uğraştık bıraktık bu acılar ne zaman geçecek egzersiz yaptıkça mı bu akşam da eş denemesine devam diyorum ben

selam kızlar bende dün akşam en büyük aparatla yaptım olmadı yarıya kadar aldım hareket ettikçe de kasmama rağmen acıyor sonra eşimle deneme yaptık başı kolay oldu sonra haffi zorlamayla yarısı girdi ama yanıyor ve acı baskı hissettim 10 dak uğraştık bıraktık bu acılar ne zaman geçecek egzersiz yaptıkça mı bu akşam da eş denemesine devam diyorum ben
canım benım tebrık ederım cok guzel ılerleme yarısı olması bu ıısn bı kac denem sonra olucagının ısaretıdır tebrık ederım...acı olayı egzersızle son bulucak oneme oncesı once egzersız sonra pe.. dnemesı yaparsan ..

arkadaşlar bende ilişki esnasında çok acı duyuyorum ve bu yüzde yapmak istemiyorum be emla adlı krem veya diğerleri nasıl kullanılıyor.anlatırsanız sevinirim.

inşallah canım bu akşam da deneme yapıcam ama acı oluyor sanırım az egzersiz yapıyoruz özellikle girip çıkmaya çalışırken

arkadaşlar bende ilişki esnasında çok acı duyuyorum ve bu yüzde yapmak istemiyorum be emla adlı krem veya diğerleri nasıl kullanılıyor.anlatırsanız sevinirim.
acı hıssıne emlayla sadece gecıcı sonuc verdırırsın...kuruluk yaısyorsan ..acı oluyor ek olarak kayganlastırıcı kullan ..eger ıslanmada sorun yoksa bence acıl bı doktora gorun rahım agzı yara olabılır

inşallah canım bu akşam da deneme yapıcam ama acı oluyor sanırım az egzersiz yapıyoruz özellikle girip çıkmaya çalışırken
emlayı dene ılk denem ııcn cok ıse yarıyor egzersız yaparken emla sur bekle uyuuscak sonra bı kez daha egezrsız yap sonra pe... dene yarıya kadar gırınce bekel ve cok yava ssekılde ıktırın ...olucak acıda hıc hıssetmıceksın

emlayı nohut büyüklüğünde parmağına sıkıyorsun sonra iç tarafa yani vajinaya sürüyorsun.. acı duyuyorsun ilk yanıyor sonra uyuşuyor.. ama acı duyduğuna göre bir terslik var emlayla değil eşinle yenmeye çalış.. uyarılmıyor musun ,ya da eşin yeterli sevişmiyor mu... Acı varsa orası açılmıyor demektir..

Sadece o esnada oluyorsa sende ilişkiden önce parmak egzersizi yap.. Ama eşinin yanında yapma :) durduk yere onu da şaşırtma .. Vaji yoksa durduk yere onu da strese sokma.. Bazı eşler var bu ödevlerden nefret ediyor..

Emla çözüm değil.. bütün cinsel hayatını emlayla geçiremezsin..

problemini açık yaz..buradan açık cevap alırsın.. vereliniortak

Slm kızlar ben dün gece yine en büyük aparatı denedim.İlk önce sadece 3cm alabildim,sonra baktım olmayacak ve benim moralim bozuluyor.Aldım elime emlayı sürdüm ve tekrar denedim 8-9cm alabildim,şok oldum yaa :1shok: inanamadım.Aslında ben egzersizleri emlasız yapıp sadece ilk p.. denemesini emlayla yapayım diyordum ama olsun ne yapalım.Emlaya alışırsam bırakamam diye düşünüyordum ama herkes bırakıyor yavaş yavaş..Birde ben aparatta hızlı gitgel yapamıyorum yavaş oluyor,zamanla düzelir heralde. bilmiyorumkismile Haftasonuna kadar böyle deneyip pazar günü p.. denemesi yapmak istiyorum ama eşim sabırsızlanıyor deneyelim diye tutturuyor,onun için daha öncede olabilir yani..kaydirigubbakcemile

X