Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hanımlar bu güzel duyguları sizinle paylaşmak istiyorum🥰Bebeğimiz 6+2 oldu keseyi gördük ama kendisi nokta kadar.Rabbimdrn dileğim sizde inşallah bi an önce bu lanet şeyi yenersiniz ve bu duyguları tadarsınız.O kadar tuhaf ve o kadar güzel bişey ki.Rabbim hiç birinizin kucağını boş bırakmasın🤗 Eki Görüntüle 3176729
Maşallah Allah sağlıkla kavuştursun her anının tadını çıkarın☺️ Rabbim isteyen herkesle birlikte banada nasip etsin 🥰

Hayır direkt oldu yani öncesinde duş aldım sonra eşimin kucağına oturdum ve sarıldım bir yandan da kendim penisi yerleştirdim ve ıkındım oldu
E çok güzel yine aynı şekilde reglden sonra yapacaksın ki reglden sonra vajina daha yumuşak daha kaygan oluyor sıkıntı etme olmayanı değil oldugu anı düşün beynini rahatlat bu süreçte 😇

Hanımlar bu güzel duyguları sizinle paylaşmak istiyorum🥰Bebeğimiz 6+2 oldu keseyi gördük ama kendisi nokta kadar.Rabbimdrn dileğim sizde inşallah bi an önce bu lanet şeyi yenersiniz ve bu duyguları tadarsınız.O kadar tuhaf ve o kadar güzel bişey ki.Rabbim hiç birinizin kucağını boş bırakmasın🤗 Eki Görüntüle 3176729
Tebrik ederim, Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah.😍❤️🤲🏻 Rabbim dileyen herkese de hayırlısıyla nasip etsin inşallah. 🤲🏻🍀

Canım ben o kadar hızlı yapmadım,4. Günde son aparatı alabilmiştim ama çok rahat egzersizlerle değildi,bu yüzden aparatlara iyice çalışıp yanlışlarım

ben ilk gün 1.2. Aparatları alabildim.2.gün 3 e geçtim sadece alabiliyordum rahat değildim cünkü kendimi kasıyordum,acı yoktu kesinlikle,4.ve 5.gün 4.aparatı kolaylıkla yapabildim,şimdi aparatlarla en rahat egzersizlerimi yapıyorum cünkü tam rahat olmadan eşli denemeye geçmek istemedim
Ne kadar güzel ben de 3e iyice alışıp 4e geçeceğim inşallah

Seni cok iyi anlıyorum bende alışma aşamasındayım aparatlarla yendim eşli de yapabiliyorz ama yine de hala alışamadım ve bende anne olmak istiyorum bizde 1 buçuk yıl oldu evleneli
İnşallah bende alışma evresinde olabilirim ayyy çok güzel olur 1 buçuk yıl sonra bu isi bitirmek

Keşke ben de öyle yapabilsem ama öğretmenim izin sıkıntı oluyor😔
Akşamları rahat rahat çalışabilirsin aslında çok değil akşam 1 bucuk saatini buna ayır güzel bir duş al, rahatlatıcı bitki çayını iç. Ardında bir müzik aç ve çalışmaya başla. Göreceksin ne kadar rahat oluyor

X