Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar ben de 4te takıldım biraz.

Ve her çalışmaya başladığımda sırayla çalışıyorum aparatları 1 haricinde 2 ve 3te hala ilk alışımda biraz zorlanıyorum. Bunlar normal mi
Gayet normal canım çalıştıkça kas hafızan oluşacak. Herkes aynı sürede yenemez kimisi 1 ayda kimisi 3 günde yener. Sen hergün çalış vazgeçme

Ve her çalışmaya başladığımda sırayla çalışıyorum aparatları 1 haricinde 2 ve 3te hala ilk alışımda biraz zorlanıyorum. Bunlar normal mi
Çok normal bende hala penisi ilk yaparken yavaş yavaş yapıyorum hepsi zamanla olacak alışma süreci var canım

Ya en azından beynim onun oraya girdiğini kabul etti artık eskisi kadar endişe duymuyorum ama hamile kalmak istiyorum bunun içinde kucak pozisyonu çok zor nasil diğer pozisyonda yapicam bilmiyorum
Zor değil canm bn üstte hamile kaldm olacaksa oluyor yani kafan oraya takılmasn bence ilişkiye alış önce sonra hamile kalırsın inşallah. Bn çok alışamadan kaldm muayenede oluyorm ama nasıl doğuracağm ynede korkuyorm hala mesela

Kızlar ben vajinismusu yeneli 2 ay falan oldu ve çocuk sahibi olmak istiyoruz artık ama aşırı kuruluk problemim var bebe yağı kullandım hep ama bazı yerlerde bebe yağı spermi öldürür falan yazıyor bazı yerlerde zararı yok yazıyor ama insan bi düşünüyor . Hangi kayganlaştırıcı spermleri öldürmez ve vajinaya zarar vermez acaba siz neler kullanıyorsunuz?
Canm ben kayganlaştırıcı ile hamile kaldm bende yeni yenmiştm 1,5 ay falan sonra hamile kaldm. Viaxi kullanıyordm ama fazla abartı şekilde de sürmüyordm

Zor değil canm bn üstte hamile kaldm olacaksa oluyor yani kafan oraya takılmasn bence ilişkiye alış önce sonra hamile kalırsın inşallah. Bn çok alışamadan kaldm muayenede oluyorm ama nasıl doğuracağm ynede korkuyorm hala mesela
Olsun valla napim anne olmayı çok istiyorum eşim de istiyo 1 buçuk yıl oldu . Daha çok yeni başardım inşallah devamı gelir de tamamen kurtulurum

Olabilir oda canm daha doğal ama yağlı olduğu için doktor önermemişti bana su bazlı kullan demişti viaxi kullanmıştm bnde bi zararını görmedm bebek olacaksa oluyor o tarz şeyler çok etkilemiyor yani nasip işi
Ya aslında geçen ilk defa yaptığımda hafif krem sürmüştüm ama öncesinde sıcak duş aldım onun etkisi oldu galiba çok gerek duymadım kayganlaştiriciya

İş yoğunluğundan her gün çalışamıyorum o yüzden yavaş ilerliyorum sanırım😔
Canım ben o kadar hızlı yapmadım,4. Günde son aparatı alabilmiştim ama çok rahat egzersizlerle değildi,bu yüzden aparatlara iyice çalışıp yanlışlarım
Ben de düzenli çalışabilmek keşke. Sen nasıl ilerledin bu kadar hızlı
ben ilk gün 1.2. Aparatları alabildim.2.gün 3 e geçtim sadece alabiliyordum rahat değildim cünkü kendimi kasıyordum,acı yoktu kesinlikle,4.ve 5.gün 4.aparatı kolaylıkla yapabildim,şimdi aparatlarla en rahat egzersizlerimi yapıyorum cünkü tam rahat olmadan eşli denemeye geçmek istemedim

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim cım 🥰 K kanadakul u aparatların nasıl yapıldığını anlatan yazına etiketleyebilir misin bulamadim ben de 🙈

maya91 maya91 ben bazen yorumlama yaparken hatalı yazıyorum buraya alışmaya çalıştığım için :) canımmm tebrik ederim seni de inşallah ben de bugünleri görürüm 😍bu hafta 2-3 güne eşli denemem olacak bana şans diler misiniz inşallah kurtulmak istiyorum kasılmalarımdan
merak etme zamanla kurtuluyorsun, bol bol denemeler yapınn

X