Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bana da doktor aynısını demişti hymen kalın bu yüzden olmuyor diye ama ben bunu doğru bulmadım aparatların hepsini de yaptım hiçbir sıkıntı olmadı peşine de eşli denemeyi yapmıştım o da çok şükür oldu 3.olan aparata çok iyi çalış gerekirse onu içinde 30 dakika beklet sonra peşine hemen dördüncü aparatı dene çareler tükenmez

Kalp kalbe karşı. Ben de alıntı yaptıgımı kaydettim. Hani biri sorunca tık gidip ordan paylaşırım dedim. Ama nasıl olabilir ki başka

Evet ya, daha sonrasında herkes aynı şeyi soruyor. Tekrar tekrar yazmak yorucu oluyor.
Kesinlikle kuzum şimdi geriye doğru gidin okuyun diyoruz ama onları da anlıyorum gün geçtikçe sayfalar çoğalıyor inşAllah Kazen abi yardımcı olur

Kesinlikle kuzum şimdi geriye doğru gidin okuyun diyoruz ama onları da anlıyorum gün geçtikçe sayfalar çoğalıyor inşAllah Kazen abi yardımcı olur
Evet bi ton sayfa var hangi birini okucaklar. Bir de telefonda bakmak gerçekten yorucu

Evet bi ton sayfa var hangi birini okucaklar. Bir de telefonda bakmak gerçekten yorucu
Halledecez inşAllah mayammm sizlerden gelen bilgileri de yazarımm etiket yaparım çok güzel olur Hatta aktif olanları tabloya ekleriz miss gibi olur kim neler yapıyor unutmayız Ben bir ara not defterine yazıyordum

Merhaba bundan 15 gün önce de ben burada yendim yazmıştım. Burada destek veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Özellikle
Tiniminimavihanim
maya91

marmeladova:KK200:

yazdıklarınızdan destek aldım hatta baştan sona bütün yazılanlara göz atıp beni en çok motive edenleri bir word dosyasına aldım arada okurum diye.
Herkesin başarmasını çok istiyorum. Çabalarınız harika

Canım benim ne kadar güzel çok şükür atlattın darısı diğer arkadaşlarımızın başına sen de ara ara gel burada bilgilerini paylaş olur mu

Öyle acı fln da hissetmedim sadece yanma ama ileri gitmedi nasıl gitmez fln die çok kızdım çünkü ilk defa izin verdim kasmamaya da çaliştm bidaha cesaret edebilrmıyım bilmiyorum

K kbrai canım şu bilgileri okur musun

Kızlar ben ikinci aparatta kaldım ya girmiyor hafif yanma hissi oluyor o kadar dar ki orası küçüğü yaptım bir şekilde ama bir büyüğü takılıp kalıyor öyle
Yeterince ittirmiyorsun canım belkide sorun olsa 1. De sıkıntı olurdu diye düşünüyorum nefes al verirken ıkınıp ittir kasma rahat ol

Kızlar ben ikinci aparatta kaldım ya girmiyor hafif yanma hissi oluyor o kadar dar ki orası küçüğü yaptım bir şekilde ama bir büyüğü takılıp kalıyor öyle
canım Tiniminimavihanim ın paylaştığı şeyleri oku notlar al, sana çok yardımcı olacak. Orası dar değil onu kafandan sil

Canım aparatı bir kenara bırak kendini bir rahatlat orası çok geniş bir yer ordan 4 kilo bir bebek çıkıyor Rabbim o kadar esnek ve güzel yaratmış ki dar olmasına sebep olan bizim beynimiz orası çok geniş gözlerini kapat ve kendine bunları söyle biraz klitorisinle oyna ve zevk al rahatla gevşet kendini o esnada hic ona odaklanmadan yavaş yavaş oraya koy önce derin bir nefes al ver bu arada müzik falan açabilirsin nefesini verirken hafifçe ittir aparata takılma buyutunu düşünme ve şimdi tekrar dene hadi çok güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…