Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben daha sıfırıncı aşamadayim nolur bana da yardım edin 6 buçuk senelik evliyim evlendikten bir sene sonra vajinismus tedavisi için bir doktora gittim gitmez olaydım bana neler neler dedi senden birşey olmaz eşin seni boşayacak vs vs tabi ordan kaçtım ama üçüncü çubuğa kadar gelmstim. Sonra çocuğum olsun diye iki kere aşılama yaptırdım birini anestezili yaptırdım diğerini hiç anestezi almadan spektumun girdiğini dahi duymadım tabi sonuç başarısız olunca bı daha da gitmedim bana nolur sıfırdan anlatın cesaret verin artık bende yenmek istiyorum ama korkuyorum kasıyorum kendimi
Hatice canım başına gelenler için çok üzüldüm resmen o sen de bir travma yaratmış ama geçmişe dair her şeyi unut buradaki arkadaşlarımla ben tecrübelerimizi bildiğimiz ne varsa paylaşırız Çoğumuz burada aparat ve parmak setiyle yendi. Bana kalırsa aparatlara devam et zaten üçüncüye kadar yapmışın. Bugün bence bu sayfalardan geriye doğru git oku kendini bulacağın bir sürü mesaj var
Tekrardan motive ol güzel enerjiyle herşeye sıfırdan başla♥️

Bende pazar gününe hazırladım kendimi parmaktan başlayıp yarım saat çalışıcam sonra 4.aparatı içimde bekleticem ön sevişme yaparken sonra penisi yapmaya çalışıcam misyoner pozisyon da 😂
Pazar günü güzel haberlerini bekliyoruz 🍀 aparatları yapınca vücut zaten alışıyor kendimi rahat bırakınca da bi bakmışsın hemen olmuş 🙈

Pazar günü güzel haberlerini bekliyoruz 🍀 aparatları yapınca vücut zaten alışıyor kendimi rahat bırakınca da bi bakmışsın hemen olmuş 🙈
Evet ilk parmak yaptığımdaki halim aklımda tansiyonum düştü gözlerim karardı şimdi parmağım hop kayı gidiyor hissetmiyorum bile🥰

Bende pazar gününe hazırladım kendimi parmaktan başlayıp yarım saat çalışıcam sonra 4.aparatı içimde bekleticem ön sevişme yaparken sonra penisi yapmaya çalışıcam misyoner pozisyon da 😂
Bende pazar günü yenmiştim şaka gibi 1 hafta olacak 😇 iyi bi çalışma yap rahatça aparatı takip çıkarır hale gel hatta bunu ilişki öncesinde de yap gör ondan sonra nasıl rahat olacak 😄 iyi haberlerini bekliyoruz 🥰

Bende pazar günü yenmiştim şaka gibi 1 hafta olacak 😇 iyi bi çalışma yap rahatça aparatı takip çıkarır hale gel hatta bunu ilişki öncesinde de yap gör ondan sonra nasıl rahat olacak 😄 iyi haberlerini bekliyoruz 🥰
Aparatım yok ilişki öncesinde parmak egzersizleri yapsam etkili olur mu acaba

Ayy inşallah rahat derken şöyle ben korkmadan yapıyorum dördü ama iki veya üç gibi hızlıca ileri geri yapamıyorum yavaş yavaş yapıyorum bu rahat mı oluyor ?

Ayy inşallah rahat derken şöyle ben korkmadan yapıyorum dördü ama iki veya üç gibi hızlıca ileri geri yapamıyorum yavaş yavaş yapıyorum bu rahat mı oluyor ?
İleri geri hızlı olması çok önemli değil o zamanla olur ama aparatı rahatça takabiliyosan sona yakınsın demektir ☺️

İleri geri hızlı olması çok önemli değil o zamanla olur ama aparatı rahatça takabiliyosan sona yakınsın demektir ☺️
Aparatları çok rahat yapıyorum artık dediğim gibi sadece 4 numarada ileri geri yaparken hızlı yapmıyorumda yavaş yavaş çünkü vajina zaten sarıyor aparatı . Eşiniz aparat yaptımı size siz tek başınızamı yaptınız tüm aparat çalışmalarını ?

Aparatları çok rahat yapıyorum artık dediğim gibi sadece 4 numarada ileri geri yaparken hızlı yapmıyorumda yavaş yavaş çünkü vajina zaten sarıyor aparatı . Eşiniz aparat yaptımı size siz tek başınızamı yaptınız tüm aparat çalışmalarını ?
Ben parmak çalıştım aparat değil eşimde 2 3 kere işaret parmağını yaptı sadece başka yapmadı sevmedi fazla ☺️ dediğim gibi ileri geri yapman önemli değil ilk etapta rahat yapman yeterli yolun yarısından fazlası bitmiş senin zafer yakın ☺️

X