Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aparat siparişi ver canım nefes kegel egzersizleriyle birlikte yapacaksın çalışmalarını
Bu sayfalardan geriye doğru git ve oku güzel yazılar paylaşıldı

İlk denemelerde çok normal bende de aynı oldu bi parmağımın yarısı oldu bi hiç olmadı derken şuan 3 parmak fazla zorlanmadan yapıyorum pes etmemek gerekiyor ve herşey biranda olmuyor biraz zaman gerekiyor

Bekledikçe azaldı baskı şuanda
İlk başlarda öyle baskı hissi oluyor orda parmak ya da aparat neyle çalışıyorsan çıkarmadan beklediğinde kaslar alıştığı için gevşeyip o baskı hissi bitiyor egsersiz yaptıkça sonraki süreçlerde daha rahat oluyor

Allah'ım inanamıyorumm yaa başardımmmmm bende kurtuldum bu hastalıktan çok şükürr ne kadar kolaymış gerçekten derlerdi inanmazdım yaşayarak gördüm ne acı ne başka bişey egzersiz sonrası çok rahat oldu sabahı bekleyemedim buraya yazmak için heyecandan

Yaaa senin adına çokkkk sevindimm. Bende bir gün buraya yazmanın haylini kuruyorum her gün

Tebrik ederim canım Bundan sonra her şey daha güzel olsun

Yaaa senin adına çokkkk sevindimm. Bende bir gün buraya yazmanın haylini kuruyorum her gün
Teşekkür ederim canım bende çok kurdum bunun hayalini ve oldu çok şükür herşey kendine inanmakta bitiyor ben eminim sen ve diğer herkes en yakın zamanda bu güzel haberi paylasacaksiniz sizinde mutluluktan uykunuz kacacak benim gibi

Tebrik ederim canım Bundan sonra her şey daha güzel olsun
Çok teşekkür ederim sizlerin payı çok büyük bu süreçte burdan sizlerden çok destek aldım geriye dönük mesajlarınızı defalarca okudum Allah hepinizden razı olsun bundan sonra herşey burdaki herkes için güzel olsun inşallah

Çoook çook sevindimm canımmm bak her şerde bir hayır var kurtuldun artık şuan ki duygularını o kadar iyi anlıyorum kii gözün aydın olsunnn

Çoook çook sevindimm canımmm bak her şerde bir hayır var kurtuldun artık şuan ki duygularını o kadar iyi anlıyorum kii gözün aydın olsunnn
Cokkk teşekkür ederim yardımlarınız için verdiğiniz cesaret için.. burdan o kadar destek aldım ki tedavinin yanında en büyük moral kaynağı burasıydı sizlerdiniz benim için. Bir gün bende yendim diye yazicam demiştim ve oldu çok şükür Rabbim bu duyguyu bekleyen herkese yaşatsın

Ne demek kuzum cidden buranın ayrı bir havası varSende artık tecrübelerini neler yaptığını diğer arkadaşlarımıza anlatırsın mutluluklar sizinle olsunnnn

çok sevindim darısı başımıza

Eşim parmağını girdirdi ama diyor ki "hissediyorum, kasıyorsun, parmağımı sıkıyorsun çünkü. Parmağım böyleyken p...nasıl girecek."
Dedim ki "olumsuz konuşma aparatı nasıl yapıyorum o zaman.

Aparat daha kolay ucu sivri birşey p.. öyle değil" diyor.

"Bir zamanlar bana hiç dokunamıyordun, bak parmağınla yapıyorsun" dedim.

"Böyle oluyormuş zaten sıkması lazım" dedim.

Eşim tecrübeli önceden , "böyle olmuyor. Sen bilinçaltında kendini nasıl kapattıysan " diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…