Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Burada bir arkadaş yazmıştı o bana çok güzel motive oldu . 4 .aparatı yapmadım daha zorlanırım diye korkuyordum yorumda yazmıştı en zoru 1.aparat evet aynen öyle bir vajinusmuslu için en zor aparat bence birinci aparat çünkü vajinamıza dokunamayan bir içeriye birşey sokuyoruz . Bana en güzel motive cümlesi o olmuştu nerden nereye düşün 3 e kadar geldiysen bitmiş demektir 🥰
Motive oldum❤️🌸

Kızlar aparatta 3. Numarayı kan gelecek canım acıyacak korkusu ile yapamıyorum ne onerirsiniz cidden pes etmek üzereyim 😔
Hiç korkma kendini kasmadığın sürece her şey daha kolay olacak mutlaka komik bir film yada meditasyon müziği aç rahatla gevşee den bunu yaparsın bazılarımız da o kırmızılık hiç olmuyor ama olsa bile kırmızlıkla acının hiç bir alakası yok kendine güven yolu yarıladın bırakma♥️

Canım 3.numarada inan hiç birşey yok kayganlaştırıcı sür perineye gel 5 sanşye perinede tut sonra vajina girşine kaydır hop içerde o arada nefes ver idrar yaparmış gibi düşün ıkınmaya çalış bir iki yaptıktan sınra alışıyorsun zaten
Dediğini yaparak 3. Numarayı sonuna kadar olmasa da yaptım sanki 😍

Hiç korkma kendini kasmadığın sürece her şey daha kolay olacak mutlaka komik bir film yada meditasyon müziği aç rahatla gevşee den bunu yaparsın bazılarımız da o kırmızılık hiç olmuyor ama olsa bile kırmızlıkla acının hiç bir alakası yok kendine güven yolu yarıladın bırakma♥️
Çok teşekkür ederim sayenizde kalkıp tekrar denedim yatar pozisyonda bacaklarımı açıp yerleştirdim rahatlatıcı müzikler eşliğinde 3. Aparatı da alabildim buradaki motivasyonlar olmasa bırakmıştım kesin ❤️😍

Kızlarr eşli aparat denemesinde eşiniz ne kadar süre yapıyor yaklaşık bir aparatı kaç kez yapıyor ?
Ben biraz uzun çalışıyordum hani şu kadar saat çalışacağım demiyorum bütün aparatları ileri geri tak çıkar etrafında daire çizme bu egzersizlerle mutlaka destekle oradakı kasları çalıştırmayı öğren❤️

Kızlar bir de bazen çok kolay giriş oluyor bazen bir aparatı yaparken zorlanıyorum en kolay aşağı doğru giriyor değil mi ? 🌸
🌈 bak şu emojiyi düşün giriş aynen böyle eğimli olmalı
Aparatı çıkarırken de daha rahat çıkması için biraz ıkınarak çıkartın

Kızlar ben hala girdiğine inanamıyorum aparatların bir de sanki idrar torbasına baskı yapıyor gibi bir his oluşturuyor sizde de oluyor mu bu his ?
Bende de oluyodu hatta idrara sıkışmış gibi hissediyordum. Ama penisde böyle bişey olmadı

X