Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İnşallah herşey gönlünce olur 3 parmak yapmayı bende basarirsam iş bitmiş demektir

Umarım hamilelikte zorlamaz rabbim isteyen herkese nasip etsin tek olmadığını bilmek gerçekten rahatlatıyor ben ne zaman yapamasam bunalsam soluğu burda alıyorum bir iki mesaj okuyup rahatlıyorum dediğin gibi hepsi sınav ve bizde başaranlardan olacağız inşallah

Her şeyin hayırlısını istemek lazımm. Aminn İnşallah dediğin gibi başaranlardan oluruz. Umarım zorlar kolaylaşır.

Kızlar ben aparatları sipariş ettim serçe ve işaret parmağı yetersiz olur diye ama bir korkum var 4. Aşamaya kadar olan sürelerde aparatlara kan bulaştı mı bu beni korkutur da ondan soruyorumm size
Ben 4. aparati yapıyorum hiç kan bulasmadi hatta bana da ultrasonla baktı doktor yani alttan muayene etti onda da herhangi bi kan gelmedi

Kızlar ben aparatları sipariş ettim serçe ve işaret parmağı yetersiz olur diye ama bir korkum var 4. Aşamaya kadar olan sürelerde aparatlara kan bulaştı mı bu beni korkutur da ondan soruyorumm size
Canım aşama aşama gideceğin için kendini kasmamış olacaksın yani 4. Yü bi kere de takmıyorsun önce 1 sonra 1i tekrar ve 2 ye geçiyorsun. Böyle alışa alışa gidiyorsun. Kendini kasmazsan kanama da olmaz

Teşekkür ederim canım bakalım sipariş ettim aparatları trendyolda bile birçok kişi aparatla yendiğini yazmış

Teşekkür ederim canım bakalım sipariş ettim aparatları trendyolda bile birçok kişi aparatla yendiğini yazmış
Aparatları yaptıkça hem kendine güvenin artıyor hem ilerleme gösteriyorsun , mesela ben ilk 1 i yaptım baktım oluyor 5 dakika sonra dedim acaba 2 yi yapabilecek miyim merak ettim teşvik ediyor insanı

Merhaba biz dün yine denedik tekrar ucunu aldım fakat çok fena bir yanma hissi geldi dayanamadım git gel yaptıktansonra çıkardım.bu bir kerelik olacak bir şey mi ? Cidden modum yerlerde yine.acaba alttan mı üşüttüm yese ıslaklıkla alakalı bir şey mi ? Sizde de olmuş muydu ?

Yanma hissi idrar kesesine yapılan baskıdan dolayı olan bir şey. Doktoruma da demiştim bunu gayet normal bir durum, oraya daha önce bir şey temas etmediği için oluyor. Olmazsa sıkıntı demişti. Biraz dişini sık bir kere tam anlamıyla yaptıktan sonra geçiyor. Modunu da düşürme sürekli olacak bir şey değil korkmaa

Her biraz daha ittiğimde daha fazla mı yanacak farkındayım acı değil yanma hissi bu

Her biraz daha ittiğimde daha fazla mı yanacak farkındayım acı değil yanma hissi bu
Dayanılamayacak bir yanma değil biraz dayansan anlık oluyor ve geçiyor. Hani kendine deme yanacak, bu sefer beynin o yanmaya odaklanıyor. Gayet normal yani yaşadıkların, zamanla hepsi geçecek emin ol.

Evet, idrar kesesine yapılan baskıdan kaynaklı bir his bu. Olması çok ama çok normal. Ben yanmayla birlikte aşırı derecede çişim varmış ve her an kaçırabilirmişim gibi hissetmiştim ilk denemede Yanlış olmasın, iki veya üç deneme sonrasında o his azalarak kayboldu.

Benim 1 kere olduktan sonra geçmişti Ben aparat çalışırken fena tuvalet hissim oluyordu hatta yarı da bırakıp wc ye gittiğimi çok bilirim

Benim 1 kere olduktan sonra geçmişti Ben aparat çalışırken fena tuvalet hissim oluyordu hatta yarı da bırakıp wc ye gittiğimi çok bilirim
Bu
bu arada vemcaine spreyi aldım bugün deneyeceğim egzersiz yaparken.keşke yanımda siz olsanız yaparken ama erkek arkadaşım sizi görmese tek ben görebilsem sağımda bir melek solumda bir melek ama işte iş kendimde bitiyor.Dün kaşıkta yaptık gözümü kapatıp diş fırçasına yaptığım gibi yavaş yavaş oraya doğru gittim bir anda bi ıkındım tak diye girdi ama yandı yerinin ederim yanmasa devam ederdim ve penis içeriyi hissettikçe sertleşiyor bi anda sertleştimi ödüm kopuyor ama olucak inanıyorum iyi ki daha 21 yaşındayım dün oturdum ağladım kendimi kadın gibi hissetmiyorum diye sevgilim yanıma gelip konuştu güzelce ve ikna etti beni destek çok önemli ben buraya girmeden önce delik yok sanıyordum

Dayanılamayacak bir yanma değil biraz dayansan anlık oluyor ve geçiyor. Hani kendine deme yanacak, bu sefer beynin o yanmaya odaklanıyor. Gayet normal yani yaşadıkların, zamanla hepsi geçecek emin ol.
Ama yinede bi soğan maydonoz kaynatıp içeyim çünkü günde 20 kere lavaboya gidiyorum özellikle sevgilimdeyken sürekli deneme halinde olduğumuz için üstüm giyinik olmuyor afedersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…