Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

yarencim geçmiş olsun kötü çıkmaz demiştim ama kısmet inşallah en kısa zaman da atlatır ay nezordur onun için düşünebiliyorum rabbim yardımcısı olsun şu hayırlı günde

inş başarırsın canım azmet ve sürekli egzersiz yap hiçde zor bişi değil emin ol...

yarencim geçmiş olsun kötü çıkmaz demiştim ama kısmet inşallah en kısa zaman da atlatır ay nezordur onun için düşünebiliyorum rabbim yardımcısı olsun şu hayırlı günde

öyle canım bizde ii çıkcak diye bekliyoduk ama buda Allahtan geldi inş atlatır en kısa sürede

arkadaşlar merhaba yeni üye oldum bende sizlerle aynı sıkıntıları yaşıyorum.hemde 2 senedir...ilk zamanlar çok kötüydü hergün düzelir diye bekle bekle 9 ay geçti ve sonunda eşimi ikna edip bi doktora gittim önce cem keçenin kitabını önerdi sonra sizlerinde bildigi kegel ve parmak egzersizleri fln ama parmak egzersizlerini geçemedim,hipnoza bile girdim rahatlamama yardımcı oldu hepsi ama bi çözüme ulaşmadı.kas gevşetici flnda vermişti o da yardımcı oldu ama çözüm yok.4-5 ay gittim ve sonra bıraktım.bıraktıktan sonra yarım yamalakta olsa ilişki oldu kurtuldum dedım ama o günden bu yana tam bir birleşme olmuyr hep yarım yamalak bı yere kadar gelıyr ve devamı olmuyr bi türlü buradakı yazıları okuyunca kremlerın faydasını fln baya aklıma yattı aslında hep aklımdaydı da kullananların varlıgından haberım olmadıgı ıcın ıyı mı kötü mü bilemıyrdum şimdi emla alıp kullanmak istiyrm ne dersiniz yarar saglar mı gercekten?

emlanın faydası oluyo canım denemeni tavsiye ederim...

herhangi bi sıkıntı fln yaratmaz dimi yan etkı fln olarak gerçi çok fazla da alternatifim kalmadı denemekten zarar gelmez heralde offf ne zor bi durum bu Allah kimsenin başına vermesin çok zorrrr böle bişeyin benım başıma gelecegını 40 yıl düşünsem tahmin edemezdim ama oluyrmus

yan etkisi yok canım sadece ilk etapta biraz yakıyo o kadar uyuşunca oda geçiyo ilk denememde kullandım başardıktan sonra bıraktım ben zaten ama doktorlar tavsiye ediyomuş bu kremi zararı olsa tavsiye etmezler heralde

Arkadaşlar sornak istediğim bir soru var?Ben şamdan mumunu rahat alıyordum,parmak denedim tek parmağımıda alabiliyorum ama itici geliyor ve içimde böyle garip bir his oluyor ne olduğunu anlayamadığım.Eşim parmak alamazsan bu iş biraz zor olur dedi oda canlı p.. canlı diyor yani.Mumda sıkıntım yok ama parmakda var.Sizce ne yapmalıyım?Yani sadece mumla başarılabilir mi,bu iş?Sadece mumla yapan arkadaşlar var mı?

hıc bır sıkıntı yaratmaz bende emla kullandım zaten pe... ayrıya kadar alıyosun yanı bır kez emlayı surmen yeterlı hepsı olucaktır..yanlzı ıc kısma surmen gerek ..paramagınla

sen esıne bakma tabıykıde olur...madem mumu yapıyosun..mumu kalınlastır ..o skeıdle calsı zaten kalınlastırdıgın mumu yapabılrıssen eger kendınde hazırsan pe... denemesıne gec ..bence basarabılrısın

Ayy baharcım çok teşekkür ederim,içimi rahatlattın yaa...Moralim bozulmuştu,tamam canım kalınlaştırıp deneyeceğim.Desteğin için çok sağol...:1hug:

Kızlarr bazı arkadaslar bılır ben cok fazla gıremıodum yazmıodum buraya ama takıp etmeye calısıyordumm.. Gercekten inanmak basarmakmış bunu anladım.sadece olduguna inandım.. Etrafımdakılere bakıodum bı ara buda yapmıstır nasıl oldukı demekkı acımaz felan fılan psikopa t gıbı :)
ama anladımkıı inanmam yeterlıymışşşş...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…