Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Söyledim aslında ama parmak diyor başka birşey demiyor midem bulanıyor diyorum onu düşünme diyor ve ikinci seansta drek işarat parmağını komple soktum ter akıttım resmen

Söyledim aslında ama parmak diyor başka birşey demiyor midem bulanıyor diyorum onu düşünme diyor ve ikinci seansta drek işarat parmağını komple soktum ter akıttım resmen
Olsun doktor ne diyorsa yap, dediği gibi onu düşünme gayet normal bişey gibi düşün. Herkesin derecesine göre tedavisi farklı işliyor tabi doktorunda bunu uygun görmüş sık dişini birazcık şafak aydınlık

kızlaaar ben yaptımmm olduuuu dün 4.yü yapmıştım akşam eşim denemeyelim olmayınca üzülüyorsun biraz çalış demişti sonra denemeye karar verdik olmazsa olmaz yarın bi bi daha deneriz dedik o yüzden aparatı kullanmadan bol jel ile denemek istedim ve oldu inanamadım bak bi içerde mi gerçekten diye üstte olduğum pozisyonda denedim ama asla kıpırdamasına izin vermedim eşimin aparat gibi kullandım galiba yemin ederim hiç bi şekilde ne acı ne ağrı hafif bi baskı o da saniyelikti benim altta olduğum pozisyonu denemek istedik ama onu yapamadım heyecan mı nedir bilmiyorum bacaklarım çok titredi alışmam lazım tam hala açamıyorum bacaklarımı. Yaaaa çok mutluyumm çok. Hep yazılanları okurdum ve evet haklılarmış bu muydu aylarımı yıllarımı heba ettiğim korku tühhh o son boyut insana gerçekten hiç bir şey olmayacağını öğretiyormuş. Buradaki yazan yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim rabbim gönlünüzdeki güzellikleri bir bir sersin önünüze

Süper işte bu kadarmış di mi Hadi geçmiş olsun atlattın

Çok sevindim canım, tebrik ederim Bitti artık çok şükür, bundan sonra her şey daha güzel olur inşallah senin için.

Çok sevindim canım benim artık sen de özgürsün günaşırı denemeye devam edin ara verme gene aparatları da bırakma her şey gönlünce olsun

Kızlar ben 4. Dilatörü içime rahat alıyorum diz çökme pozisyonunda git gel yapıyorum ama yatağa uzanıp ileri geri yaptığımda baskı hissine alışamadım o yüzden eşli denemeye de geçmedim hafta sonu da eşimin memletine gidiyoruz iyice aşılmayı mı beklemeliyim? Eşim döndüğümüzde deneyelim diyor

Hazalcım bence bugün eşli deneme yap 4. olan Dilatörü içinde beklet sonra hemen peşine eşli dene bekledikçe daha çok stres oluyor insan sonuçta 4. olan aparatı yapmışsın
Tam misyoner pozisyonunda değilde yatak kenarı pozisyonunda dene

Kızlarr bugün güzelce duş aldım . Doktor yarım saat parmağını sen sok demiştin işaret parmağımı komple ilk sızı hisettim sızı hissettiğim yerde parmağımı beklettim gevşemeye çalıştım . Sonra işerledim sızı hissettiğimde beklettim ve sonuna kadar soktum . 15 dakika bu şekilde yaptım bu bile başarı benim için meğerse kasttığım için sızı hissediyormuşum içerde parmağımı dokundurdum yumuşak içerisi vajinaya bakamayan ben 2. Seansımda bunu başardım eşimle denemedim daha onunlada deniyicem ve kendimi bugün ödüllendirip yemek ısmarlıyıcam

Eşli denemede üstte olduğum pozisyonda denemek istiyorum çünkü dilatörü hep o pozisyonda çalıştım klasik koşullanma oldu benim için 4.dilatördeki tırtık sizi de rahatsız etti mi hafif bir sızı yapıyor ben de en fazla yarım saat çalışabiliyorum

Tebrik ederim Tüm parmağı aldıktan sonra ileri geri hareket ettirmeye de çalış

Dilatör genel olarak rahatsız edici sert plastik yapısından dolayı. Tahriş etmeye çok müsait özellikle son boyu. Eşli denemeden sonra böyle olduğunu fark edersin zaten Bence de ertelemeye gerek yok zaten dördü yapıyorsan alıştığın ve kendini rahat hissettiğin şekilde eşli deneyebilirsin

Eşimle ilk evlendiğimiz sıralarda az olsa yapabildim hatta kan da geldi ama sonra duvar hissi oluştu tam bir birleşme olmadı ne kadar rahat olmaya çalışsamda kasıyordum ama dilatörlerden sonra inşallah o duvar hissini yaşamam diye umut ediyorum

Emin ol yaşamayacaksın, artık atlattın dördü yapabiliyorsan bu iş zaten sende bitmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…