Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Teşekkür ederim canım Dediğin gibi hiçbir farkımız yok, benzer şeyleri yaşadık. Herhalde bu işi dünya üzerinde bir ben yapamayacağım diye ağlayarak uyuduğum geceler çok uzakta değil, birkaç ay öncesi ne kadar üzgün ve çaresiz hissederken bugün olduğum yer belki burayı şimdi okuyan birinin olmak istediği yer, biliyorum. Hepimiz düzenli çalışarak yendik, kendimizin yetmediği yerde destek aldık. Sakın kendinizi yalnız hissetmeyin.

Acı yok :) Sadece baskı var korkma ittir canım O acı dediğinde idrar kesesine yapılan baskıdan oluşan bi yanma inan bikaç defadan sonra olmuyor yanma
Ya siz böyle karşılık verince çok daha iyi hissediyorum Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Bir gün buraya mutlu son hikayemi yazmak istiyorum bende

Canım daha önce egzersiz erteliyordum şimdi eşli erteliyorum oda baskıdan dolayı aslında istiyorum ama hep bir isteksizlik ne bileyim birkaç gündür çok halsiz,modum düşük öyle oturuyorum hep ev işi,yemek falan..Takip ediyorum okuyorum hep ama isteksizlik var şuan bende,birde tez canlıyım ben hemen herşey olsun istiyorum dedin ya birkaç denemeden sonra geçer diye bende işte hemen olsun istiyorum,eşlide şuan birşey hissetmiyorum baskıdan hariç sinir oluyorum bana biraz zor geliyor belki Buda bir dönem geçecek sanırım ama bir adım attın mı gerisi geliyor sadece bu ara çok sessiz öyle mutsuz gibiyim,isteksiz..

günaydınnnnnnnnnnnn. şuraya bu işi başarmış, çok şaşkın çok mutlu çok çok tuhaf hisler içinde bir kadın bırakıyorum be kızlar. ne diyeceğimi bilemiyorum o kadar tuhaf şeyler hissediyorum ki hani o kadar uzun zamandır okuyorum o kadar uzun zamandır dinliyorum hikayeleri bir gün bende yazacakmıyım sorusu gerçekten cevap buluyormuş. tüm manevi desteğiniz ve yönlendirmeleriniz için kucak dolusu teşekkür ediyorum. iki hafta önce burda gözyaşları içinde doktorun ödevlerini yapamıyorum diye yazmıştım mesaj kutum dolmustu nasıl güzel desteklerle. avazım cıktıgı kadar ağlıyordum o gün. şu an gerçekten bunları yazan benmiyim diye bakıyorum. oldu ve bitti gerçekten hiç bişi anlamadım . çok saçmaymış bumuymuş ya dedim. şu cümlenin nasıl kurulduğuna inanamıyordum. şanslıyım ki şahane de bir doktora rehbere denk geldim Allah ondan da razı olsun. açıkcası çok uzun zaman arastırdım ben cunku bir kez olumsuz bir tedavi geçmişim vardı. hem para vereceğiz hemde bir daha olmazsa çok düşürür bu durum beni diye fazla arastırdım. baktım ki Saygın Micözkadıoğlundan memnun kalanlar ve kalmayanlar olarak ikiye ayrılmıştı hepsi için öyle tüm doktorlar ve kliniklere aynı yorumlar var aşağı yukarı . vala Saygın hocamdan allah razı olsun. kızı gibi kardeşi gibi çok enterasan inanılmaz bir güven duydum ki ben nerde muayene olacağım aslan kızım kaplan kızım dedi dedi gayet de arada şımarıklık yaptım aparatlarla çalısamadım falan burda da yazmıştım. ya valla heyecandan yazı da yazamıyorum :)))) sanırım zamanla daha rahat olacağım elbette onca senelik sorunun sonunda tam olarak rahat şekilde değildim ama sonuç mu sonuç. sanırım sıklaştıkça bedenim alışacak ve rahatlayacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun. çok teşekkür ederim haklarınızı helal edin arkadaşlarım..

Ama şöyle düşün, sürekli denemezseniz baskı hissi azalmaz. Sana tavsiyem biraz sık dişini, sabret 2 günde 1 işte hafta sonu mesela her gün. İnan böyle çok kolay baskı hissi gidiyor ve istek geliyor. Mesela benim eşim alıyordu kayganlaştırıcıyı işte altımıza serdiğimiz örtüyü falan hadi yapalım diye başıma dikiliyordu mecbur kalıyordum

Sık sık denemeler yapın inan çok rahat olacak çok sevindim

Öyle yapacağım ama işte ne bileyim bazen karamsar oluyorum bazen çok iyi dediğim gibi bir dönem Buda sanırım ama üstüne gitmem lazım egzersiz gibi eşliyide bırakmamam gerekiyor bakalım umarım geçer

Tebrik ederim arkadaşım çok sevindim herşey daha güzel olacak artık inşallah,tadını çıkar şimdi

Öyle yapacağım ama işte ne bileyim bazen karamsar oluyorum bazen çok iyi dediğim gibi bir dönem Buda sanırım ama üstüne gitmem lazım egzersiz gibi eşliyide bırakmamam gerekiyor bakalım umarım geçer
Eşine söyle 2 günde 1 gel beni dürt :) eş isteyince insan hayır demek istemiyor çünkü zamanında çok fazla hayır dememize maruz kaldılar

Ya siz böyle karşılık verince çok daha iyi hissediyorum Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Bir gün buraya mutlu son hikayemi yazmak istiyorum bende
Yazıcaksın inşallah inan. Bizden hicbir farkın yok. Bizimde senden hicbir farkımız yoktu. Ben inanıyorum vazgeçmeyen bırakmayan başarıyor yeter ki kendini sabote etme. Her ilerleyişini takdir et☺

Çok duygulandım, kendi yendiğim ilk zamanlarda gittim. Tebrik ediyorum ☺☺ evet bahsettiğiniz his zamanla azalacak. Daha güzel olacak her şey. Şimdiden daha mutlu olacaksınız

Çok duygulandım, kendi yendiğim ilk zamanlarda gittim. Tebrik ediyorum ☺☺ evet bahsettiğiniz his zamanla azalacak. Daha güzel olacak her şey. Şimdiden daha mutlu olacaksınız
çok çok teşekkür ederim. duygularıma ortak oldunuz. tüm kalbimle sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…